PronoLiga1 2020/21

UPDATE, 14 noiembrie, ora 23:29. Clasamentul etapei a 9-a de #PronoLiga1.

După terminare restanței Dinamo – Astra (1-1), runda a 9-a de #PronoLiga1 a fost câștigată de Ionuț Iancu, cel care punctează astfel la capitolul ”Omul Etapei”. Iată, AICI, clasamentul general la #PronoLiga1 după adăugarea punctului de la remiza din ”Ștefan cel Mare”.

În afară de liderul etapei, au mai ”prins” remiza din București următorii jucători: Ibracadabra, Nicu13, Ionuț Brânzei, Andrei G, Romeo Gheorghe, DagiHagi, Rdv și Mirvio

Loc Jucător Puncte
1 Ionuț Iancu 5
2 Vraf Etern 4
3 Ana 4
4 Radusmall 4
5 Draco-RO 4
6 Dragoș Adrian 4
7 Moty 4
8 Ionut Brânzei 4
9 Anvers 4
10 Știrbei Vodă 4
11 Cosma Corneliu 4
12 DagiHagi 4
13 Peia Răzvan 4
14 Julian Ross 3
15 Radutimo 3
16 Mișu 3
17 Speedy 3
18 Cristian-D. Pop 3
19 Claudiu B 3
20 DunavPyce 3
21 I.M. Darie 3
22 GabrielC 3
23 Emil Toma 3
24 Nicu13 3
25 Adrian B 3
26 Malawi 3
27 Claudiu Emanoil 3
28 Cristian Andrei 3
29 Cristi 3
30 Tiq 3
31 Radu Gheorghe 3
32 Cristi M 3
33 Deki 3
34 AndreiG 3
35 Raul Brâncovan 3
36 Vladimir Cristea 3
37 MC 2 3
38 Insomniak 74 3
39 Daniel Nazare 2
40 Ioanitoaia 2
41 Ibracadabra 2
42 Simontwee 2
43 Romeo Gheorghe 2
44 Cristiibm 2
45 Rdv 2
46 Mirvio 2
47 Daninho 1
48 Thernandier 1
49 Radu Sibiu 1
50 Aspirantul 1
51 Costindte 1
52 Matadorul 1
53 Cătălin 0
54 Alex B 0
55 Iulian-Emil Varga 0
56 Nelu Jichita 0
57 Bera 0
58 Allenatore 0
59 Andrei 0
60 Je 0
61 Magui Răzvan 0
62 Raul C. 0
63 Dorel 0
64 Sebi Răducu 0
65 Gabriel Dobre 0
66 Voicu Ionel 0
67 Pop Andrei Felix 0
68 Alecs 0
69 Florin Buiciuc 0
70 Drejan 0
71 Iorghi Dalibor 0
72 Grasu Ratza 0
73 Andrei George 0

Etapa a 9-a de #PronoLiga1 din Ediția a 10-a a acestui concurs a fost, cel mai probabil, cea mai slabă din istorie. Niciun jucător nu a trecut de granița corigenței. Motivele: amânarea meciului Dinamo vs. Astra și anularea, conform regulamentului, a acelui 0-3 la masa verde de la Poli Iași vs. Viitorul.

În urma celor doar 6 meciuri jucate în această rundă, pe locul 1 avem doi jucători: Ana și Corneliu Cosma. Ambii au luat 4, dar un 4 de bun augur, care îl aruncă pe locul 2 pe Adrian, cel care se află la egalitate pe această poziție cu Dragoș Adrian și Peia Răzvan. Pe ultima treaptă a podiumului îl găsim pe Tiq.

Cel mai bun din această rundă/cei mai buni și ”Lanterna rundei” îi vom afla după disputarea restanței Dinamo – Astra.

Clasamentul general la #PronoLiga1:

Loc Jucător Puncte
1 Ana 42
2 Cosma Corneliu 42
3 Dragoș Adrian 41
4 Adrian B 41
5 Peia Răzvan 41
6 Tiq 40
7 Anvers 39
8 Vraf Etern 38
9 Radusmall 38
10 Draco-RO 38
11 GabrielC 38
12 Costindte 38
13 Claudiu Emanoil 38
14 Deki 38
15 DunavPyce 37
16 Cristian Andrei 37
17 Știrbei Vodă 37
18 AndreiG 37
19 Mișu 36
20 Moty 36
21 DagiHagi 36
22 Vladimir Cristea 36
23 Julian Ross 35
24 Cristian-D. Pop 35
25 Claudiu B 35
26 Cristi 35
27 Daniel Nazare 34
28 Radu Sibiu 34
29 I.M. Darie 33
30 Malawi 33
31 Raul Brâncovan 33
32 Thernandier 32
33 Emil Toma 32
34 Ibracadabra 32
35 Ionuț Iancu 31
36 Alex B 31
37 Daninho 30
38 Romeo Gheorghe 30
39 Matadorul 30
40 Simontwee 29
41 Cristiibm 29
42 Insomniak 74 29
43 Radutimo 28
44 Cristi M 28
45 Ioanitoaia 27
46 Ionut Brânzei 27
47 Alecs 27
48 MC 2 27
49 Speedy 26
50 Nicu13 25
51 Rdv 25
52 Mirvio 24
53 Nelu Jichita 23
54 Aspirantul 23
55 Bera 22
56 Voicu Ionel 21
57 Je 20
58 Radu Gheorghe 17
59 Pop Andrei Felix 13
60 Iulian-Emil Varga 11
61 Florin Buiciuc 10
62 Grasu Ratza 10
63 Andrei George 10
64 Cătălin 9
65 Magui Răzvan 9
66 Dorel 7
67 Sebi Răducu 7
68 Raul C. 6
69 Allenatore 5
70 Gabriel Dobre 5
71 Drejan 5
72 Andrei 4
73 Iorghi Dalibor 3

Etapa a 10-a de #PronoLiga1

6 nov 2020, 17:00: Astra – Academica
6 nov 2020, 21:30: U Craiova – Chindia
7 nov 2020, 14:30: FC Voluntari – Poli Iași
7 nov 2020, 17:00: Sepsi – Hermannstadt
7 nov 2020, 21:45: FCSB – FC Botoșani
8 nov 2020, 18:00: FC Argeș – CFR Cluj
8 nov 2020, 21:00: Viitorul – Dinamo
9 nov 2020, 20:30: UTA – Gaz Metan

MODUL DE PARIERE:

8 meciuri – fiecare jucător va avea la dispoziție 8 pronosticuri simple (de genul 1, X sau 2).

IMPORTANT: NU SE ACCEPTĂ ”DUBLELE” (1x, 12, x2). 

Cum funcționează un JOKER?

În fiecare etapă, echipa Tikitaka va alege un meci care va puncta dublu. Joker-ul, noutatea Ediției a V-a, a fost introdus ca urmare a micșorării numărului de meciuri pe etapă, implicit şi a numărului maxim de puncte pe etapă faţă de edițiile precedente (7 puncte în loc de 9 puncte). El are rolul de a crește suspansul și de a mări șansele de “evadare” ale celor buni. Astfel, un participant poate acumula maxim 8 puncte într-o etapă.

  • Joker-ul etapei: Viitorul – Dinamo

Termen limită pentru primul meci al etapei: 6 noiembrie, ora 17:59

ATENȚIE! Pentru a veni în sprijinul celor întârziați, de acum înainte o să luăm în considerare toate pronosticurile! Condiția e ca acestea să fie lăsate înainte de începerea meciurilor

NU UITAȚI! Odată lăsate, pronosticurile nu mai pot fi modificate în timpul etapei!

*Un exemplu de pronosticuri al unei etape îl aveți mai jos!

Se considera FINALE doar rezultatele dupa 90 de minute! În cazul in care un meci va fi decis la masa verde din cauza unor incidente (fani pe teren, căderea nocturnei, retrageri în stil Copos, Apocalipsă, invazii de melci) meciul va fi ANULAT!

ÎNCĂ O ATENȚIE! În cazul nefericit în care sunt probleme cu site-ul, trimiteți pronosticurile pe adresa: contact@tikitaka.ro

ATENȚIE! Pronosticurile se lasă în ordinea pusă în exemplul de mai jos. 

Pronosticurile lăsate în altă ordine NU SE IAU ÎN CONSIDERARE!

Exemplu de pariere:

Astra – Academica 1
U Craiova – Chindia 1
FC Voluntari – Poli Iași 1
Sepsi – Hermannstadt 1
FCSB – FC Botoșani 1
FC Argeș – CFR Cluj 2
Viitorul – Dinamo x
UTA – Gaz Metan 1

55 COMENTARII

  1. Astra – Academica 2
    U Craiova – Chindia 1
    FC Voluntari – Poli Iași 1
    Sepsi – Hermannstadt 1
    FCSB – FC Botoșani 1
    FC Argeș – CFR Cluj 2
    Viitorul – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 1

  2. Astra – Academica x
    U Craiova – Chindia 1
    FC Voluntari – Poli Iași 1
    Sepsi – Hermannstadt 1
    FCSB – FC Botoșani 1
    FC Argeș – CFR Cluj 2
    Viitorul – Dinamo x
    UTA – Gaz Metan 2

  3. Astra – Academica 1
    U Craiova – Chindia 1
    FC Voluntari – Poli Iași 1
    Sepsi – Hermannstadt 1
    FCSB – FC Botoșani 1
    FC Argeș – CFR Cluj 2
    Viitorul – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 1

  4. Astra – Academica 1
    U Craiova – Chindia 1
    FC Voluntari – Poli Iași X
    Sepsi – Hermannstadt 1
    FCSB – FC Botoșani 1
    FC Argeș – CFR Cluj X
    Viitorul – Dinamo x
    UTA – Gaz Metan 2

  5. Astra – Academica 1
    U Craiova – Chindia 1
    FC Voluntari – Poli Iași 1
    Sepsi – Hermannstadt 1
    FCSB – FC Botoșani 1
    FC Argeș – CFR Cluj 2
    Viitorul – Dinamo 2
    UTA – Gaz Metan 2

  6. Astra – Academica x
    U Craiova – Chindia 1
    FC Voluntari – Poli Iași x
    Sepsi – Hermannstadt 1
    FCSB – FC Botoșani 1
    FC Argeș – CFR Cluj 2
    Viitorul – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 2

  7. Astra – Academica 1
    U Craiova – Chindia 1
    FC Voluntari – Poli Iași 1
    Sepsi – Hermannstadt x
    FCSB – FC Botoșani 1
    FC Argeș – CFR Cluj 2
    Viitorul – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan x

  8. Astra – Academica X
    U Craiova – Chindia 1
    FC Voluntari – Poli Iași X
    Sepsi – Hermannstadt 1
    FCSB – FC Botoșani 1
    FC Argeș – CFR Cluj 2
    Viitorul – Dinamo X
    UTA – Gaz Metan X

  9. Astra – Academica 2
    U Craiova – Chindia 1
    FC Voluntari – Poli Iași 1
    Sepsi – Hermannstadt 1
    FCSB – FC Botoșani 1
    FC Argeș – CFR Cluj 2
    Viitorul – Dinamo 2
    UTA – Gaz Metan 1

  10. Astra – Academica X
    U Craiova – Chindia 1
    FC Voluntari – Poli Iași 1
    Sepsi – Hermannstadt 1
    FCSB – FC Botoșani 1
    FC Argeș – CFR Cluj 2
    Viitorul – Dinamo X
    UTA – Gaz Metan 1

  11. Astra – Academica X
    U Craiova – Chindia 1
    FC Voluntari – Poli Iași 1
    Sepsi – Hermannstadt X
    FCSB – FC Botoșani 1
    FC Argeș – CFR Cluj 2
    Viitorul – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan X

  12. Astra – Academica X
    U Craiova – Chindia 1
    FC Voluntari – Poli Iași 1
    Sepsi – Hermannstadt 2
    FCSB – FC Botoșani 1
    FC Argeș – CFR Cluj 2
    Viitorul – Dinamo 2
    UTA – Gaz Metan 1

  13. astra-clinceni 2
    craiova-chindia 1
    voluntari-iasi 1
    sepsi-hermannstadt x
    fcsb-botosani 1
    arges-cluj x
    viitorul-dinamo 1
    uta-medias x

  14. Astra – Academica x
    U Craiova – Chindia 1
    FC Voluntari – Poli Iași 1
    Sepsi – Hermannstadt 1
    FCSB – FC Botoșani 1
    FC Argeș – CFR Cluj x
    Viitorul – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 1

  15. 6 nov 2020, 17:00: Astra – Academica 1
    6 nov 2020, 21:30: U Craiova – Chindia x
    7 nov 2020, 14:30: FC Voluntari – Poli Iași x
    7 nov 2020, 17:00: Sepsi – Hermannstadt x
    7 nov 2020, 21:45: FCSB – FC Botoșani 1
    8 nov 2020, 18:00: FC Argeș – CFR Cluj x
    8 nov 2020, 21:00: Viitorul – Dinamo 2
    9 nov 2020, 20:30: UTA – Gaz Metan 1

  16. Astra – Academica 2
    U Craiova – Chindia 1
    FC Voluntari – Poli Iași X
    Sepsi – Hermannstadt X
    FCSB – FC Botoșani 1
    FC Argeș – CFR Cluj 2
    Viitorul – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 2

  17. Astra – Academica X
    U Craiova – Chindia 1
    FC Voluntari – Poli Iași 1
    Sepsi – Hermannstadt 2
    FCSB – FC Botoșani 1
    FC Argeș – CFR Cluj 1
    Viitorul – Dinamo x
    UTA – Gaz Metan 2

  18. Astra – Academica 2
    U Craiova – Chindia 1
    FC Voluntari – Poli Iași X
    Sepsi – Hermannstadt 1
    FCSB – FC Botoșani 1
    FC Argeș – CFR Cluj 2
    Viitorul – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan X

  19. Astra – Academica 1
    U Craiova – Chindia 1
    FC Voluntari – Poli Iași 1
    Sepsi – Hermannstadt 1
    FCSB – FC Botoșani 1
    FC Argeș – CFR Cluj 2
    Viitorul – Dinamo x
    UTA – Gaz Metan x

  20. 6 nov 2020, 17:00: Astra – Academica 1
    6 nov 2020, 21:30: U Craiova – Chindia 1
    7 nov 2020, 14:30: FC Voluntari – Poli Iași 1
    7 nov 2020, 17:00: Sepsi – Hermannstadt 1
    7 nov 2020, 21:45: FCSB – FC Botoșani 1
    8 nov 2020, 18:00: FC Argeș – CFR Cluj 2
    8 nov 2020, 21:00: Viitorul – Dinamo 2
    9 nov 2020, 20:30: UTA – Gaz Metan 1

  21. Astra – Academica 2
    U Craiova – Chindia 1
    FC Voluntari – Poli Iași 1
    Sepsi – Hermannstadt 1
    FCSB – FC Botoșani 1
    FC Argeș – CFR Cluj 2
    Viitorul – Dinamo 2
    UTA – Gaz Metan 1

  22. Astra – Academica 1
    U Craiova – Chindia 1
    FC Voluntari – Poli Iași X
    Sepsi – Hermannstadt 1
    FCSB – FC Botoșani 1
    FC Argeș – CFR Cluj 2
    Viitorul – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 2

  23. Astra – Academica 1
    U Craiova – Chindia 1
    FC Voluntari – Poli Iași 1
    Sepsi – Hermannstadt 1
    FCSB – FC Botoșani 1
    FC Argeș – CFR Cluj 2
    Viitorul – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 1

  24. Astra – Academica 1
    U Craiova – Chindia 1
    FC Voluntari – Poli Iași x
    Sepsi – Hermannstadt 1
    FCSB – FC Botoșani 1
    FC Argeș – CFR Cluj 2
    Viitorul – Dinamo x
    UTA – Gaz Metan 1

  25. Astra – Academica 1
    U Craiova – Chindia 1
    FC Voluntari – Poli Iași 1
    Sepsi – Hermannstadt 1
    FCSB – FC Botoșani 1
    FC Argeș – CFR Cluj 2
    Viitorul – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan X

  26. Astra – Academica 1
    U Craiova – Chindia 1
    FC Voluntari – Poli Iași X
    Sepsi – Hermannstadt 1
    FCSB – FC Botoșani 1
    FC Argeș – CFR Cluj 2
    Viitorul – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan X

  27. Astra – Academica 1
    U Craiova – Chindia 1
    FC Voluntari – Poli Iași x
    Sepsi – Hermannstadt 1
    FCSB – FC Botoșani 1
    FC Argeș – CFR Cluj 2
    Viitorul – Dinamo x
    UTA – Gaz Metan 1

  28. Astra – Academica x
    U Craiova – Chindia 1
    FC Voluntari – Poli Iași 1
    Sepsi – Hermannstadt x
    FCSB – FC Botoșani 1
    FC Argeș – CFR Cluj x
    Viitorul – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan X

  29. Astra – Academica 2
    U Craiova – Chindia 1
    FC Voluntari – Poli Iași 1
    Sepsi – Hermannstadt 1
    FCSB – FC Botoșani 1
    FC Argeș – CFR Cluj 2
    Viitorul – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 1

  30. 6 nov 2020, 17:00: Astra – Academica 2
    6 nov 2020, 21:30: U Craiova – Chindia 1
    7 nov 2020, 14:30: FC Voluntari – Poli Iași 1
    7 nov 2020, 17:00: Sepsi – Hermannstadt 1
    7 nov 2020, 21:45: FCSB – FC Botoșani 1
    8 nov 2020, 18:00: FC Argeș – CFR Cluj 2
    8 nov 2020, 21:00: Viitorul – Dinamo 1
    9 nov 2020, 20:30: UTA – Gaz Metan X

  31. 6 nov 2020, 17:00: Astra – Academica 1
    6 nov 2020, 21:30: U Craiova – Chindia 1
    7 nov 2020, 14:30: FC Voluntari – Poli Iași X
    7 nov 2020, 17:00: Sepsi – Hermannstadt 1
    7 nov 2020, 21:45: FCSB – FC Botoșani 1
    8 nov 2020, 18:00: FC Argeș – CFR Cluj 2
    8 nov 2020, 21:00: Viitorul – Dinamo 1
    9 nov 2020, 20:30: UTA – Gaz Metan 2

  32. Astra – Academica 2
    U Craiova – Chindia 1
    FC Voluntari – Poli Iași 1
    Sepsi – Hermannstadt 1
    FCSB – FC Botoșani 1
    FC Argeș – CFR Cluj 2
    Viitorul – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 1

  33. 6 nov 2020, 17:00: Astra – Academica 1
    6 nov 2020, 21:30: U Craiova – Chindia 1
    7 nov 2020, 14:30: FC Voluntari – Poli Iași 2
    7 nov 2020, 17:00: Sepsi – Hermannstadt 1
    7 nov 2020, 21:45: FCSB – FC Botoșani 1
    8 nov 2020, 18:00: FC Argeș – CFR Cluj x
    8 nov 2020, 21:00: Viitorul – Dinamo 1
    9 nov 2020, 20:30: UTA – Gaz Metan 1

  34. Astra – Academica 1
    U Craiova – Chindia 1
    FC Voluntari – Poli Iași x
    Sepsi – Hermannstadt 1
    FCSB – FC Botoșani 1
    FC Argeș – CFR Cluj 2
    Viitorul – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 2

  35. Astra – Academica X
    U Craiova – Chindia 1
    FC Voluntari – Poli Iași 1
    Sepsi – Hermannstadt 1
    FCSB – FC Botoșani 1
    FC Argeș – CFR Cluj X
    Viitorul – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 1

  36. Astra – Academica 2
    U Craiova – Chindia 1
    FC Voluntari – Poli Iași 1
    Sepsi – Hermannstadt x
    FCSB – FC Botoșani 1
    FC Argeș – CFR Cluj 2
    Viitorul – Dinamo 2
    UTA – Gaz Metan x

  37. Astra – Clinceni 1
    Craiova – Chindia 1
    Voluntari – Iasi 1
    Sepsi – Sibiu 1
    FCSB – Botosani 1
    Arges – CFR 2
    Viitorul – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan X

  38. 6 nov 2020, 17:00: Astra – Academica x
    6 nov 2020, 21:30: U Craiova – Chindia 1
    7 nov 2020, 14:30: FC Voluntari – Poli Iași 1
    7 nov 2020, 17:00: Sepsi – Hermannstadt x
    7 nov 2020, 21:45: FCSB – FC Botoșani 1
    8 nov 2020, 18:00: FC Argeș – CFR Cluj 2
    8 nov 2020, 21:00: Viitorul – Dinamo 2
    9 nov 2020, 20:30: UTA – Gaz Metan 1

  39. 6 nov 2020, 17:00: Astra – Academica 1
    6 nov 2020, 21:30: U Craiova – Chindia x
    7 nov 2020, 14:30: FC Voluntari – Poli Iași 2
    7 nov 2020, 17:00: Sepsi – Hermannstadt 1
    7 nov 2020, 21:45: FCSB – FC Botoșani 1
    8 nov 2020, 18:00: FC Argeș – CFR Cluj 2
    8 nov 2020, 21:00: Viitorul – Dinamo 1
    9 nov 2020, 20:30: UTA – Gaz Metan x

  40. 6 nov 2020, 17:00: Astra – Academica 1
    6 nov 2020, 21:30: U Craiova – Chindia 1
    7 nov 2020, 14:30: FC Voluntari – Poli Iași 1
    7 nov 2020, 17:00: Sepsi – Hermannstadt 1
    7 nov 2020, 21:45: FCSB – FC Botoșani 1
    8 nov 2020, 18:00: FC Argeș – CFR Cluj 2
    8 nov 2020, 21:00: Viitorul – Dinamo 1
    9 nov 2020, 20:30: UTA – Gaz Metan x

  41. Astra – Academica 2
    U Craiova – Chindia 1
    FC Voluntari – Poli Iași 2
    Sepsi – Hermannstadt 1
    FCSB – FC Botoșani 1
    FC Argeș – CFR Cluj 2
    Viitorul – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 1

  42. Astra – Academica 1
    U Craiova – Chindia 1
    FC Voluntari – Poli Iași 1
    Sepsi – Hermannstadt 1
    FCSB – FC Botoșani 1
    FC Argeș – CFR Cluj 2
    Viitorul – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 1

  43. 6 nov 2020, 17:00: Astra – Academica 1
    6 nov 2020, 21:30: U Craiova – Chindia 1
    7 nov 2020, 14:30: FC Voluntari – Poli Iași 1
    7 nov 2020, 17:00: Sepsi – Hermannstadt 1
    7 nov 2020, 21:45: FCSB – FC Botoșani 1
    8 nov 2020, 18:00: FC Argeș – CFR Cluj 2
    8 nov 2020, 21:00: Viitorul – Dinamo x
    9 nov 2020, 20:30: UTA – Gaz Metan x

  44. Astra – Academica X
    U Craiova – Chindia 1
    FC Voluntari – Poli Iași X
    Sepsi – Hermannstadt 1
    FCSB – FC Botoșani 1
    FC Argeș – CFR Cluj X
    Viitorul – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 2

  45. Astra – Academica X
    U Craiova – Chindia 1
    FC Voluntari – Poli Iași X
    Sepsi – Hermannstadt X
    FCSB – FC Botoșani 1
    FC Argeș – CFR Cluj 2
    Viitorul – Dinamo X
    UTA – Gaz Metan 1

  46. Astra – Academica 1
    U Craiova – Chindia 1
    FC Voluntari – Poli Iași X
    Sepsi – Hermannstadt 1
    FCSB – FC Botoșani 1
    FC Argeș – CFR Cluj 2
    Viitorul – Dinamo 2
    UTA – Gaz Metan 1

  47. Astra – Academica x
    U Craiova – Chindia 1
    FC Voluntari – Poli Iași 1
    Sepsi – Hermannstadt 1
    FCSB – FC Botoșani 1
    FC Argeș – CFR Cluj 2
    Viitorul – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 1

  48. Astra – Academica x
    U Craiova – Chindia 1
    FC Voluntari – Poli Iașix
    Sepsi – Hermannstadt 1
    FCSB – FC Botoșani 1
    FC Argeș – CFR Cluj 2
    Viitorul – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 1

  49. Astra – Academica x
    U Craiova – Chindia 1
    FC Voluntari – Poli Iași 1
    Sepsi – Hermannstadt x
    FCSB – FC Botoșani 1
    FC Argeș – CFR Cluj 2
    Viitorul – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan x

  50. Astra – Academica 1
    U Craiova – Chindia 1
    FC Voluntari – Poli Iași 1
    Sepsi – Hermannstadt X
    FCSB – FC Botoșani X
    FC Argeș – CFR Cluj 2
    Viitorul – Dinamo x
    UTA – Gaz Metan 1

  51. U Craiova – Chindia 1
    FC Voluntari – Poli Iași 1
    Sepsi – Hermannstadt 2
    FCSB – FC Botoșani 1
    FC Argeș – CFR Cluj 2
    Viitorul – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 1

  52. FC Voluntari – Poli Iași 1
    Sepsi – Hermannstadt 1
    FCSB – FC Botoșani 1
    FC Argeș – CFR Cluj 2
    Viitorul – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 1

  53. FC Voluntari – Poli Iași 1
    Sepsi – Hermannstadt 2
    FCSB – FC Botoșani 1
    FC Argeș – CFR Cluj 2
    Viitorul – Dinamo 2
    UTA – Gaz Metan x

  54. Astra – Academica 1
    U Craiova – Chindia 1
    FC Voluntari – Poli Iași 1
    Sepsi – Hermannstadt 1
    FCSB – FC Botoșani 1
    FC Argeș – CFR Cluj 2
    Viitorul – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 2

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

1 × 4 =