PronoLiga1 2020/21

Schimbări pe bandă rulantă etapă de etapă în Ediția a 10-a de #PronoLiga1. După ce runda precedentă ne-a lăsat cu un lider solitar, etapa încheiată luni, odată cu FCSB vs. Hermannstadt, vine cu o ”tripletă” pe tron. Este vorba de cea mai bună jucătoare a ultimelor sezoane, Ana, alături de care îi avem pe campionul en-titre, Adrian B., și fostul lider unic, Cosma Corneliu.

Pe locul secund, la un punct de lideri, avem un mănunchi de 4 jucători: Dragoș Adrian, Costindte, Tiq și Peia Răzvan, iar pe ultima treaptă a podiumului vin alte 5 nume: Gabriel C., Anvers, Claudiu Emanoil, Deki și Andrei G.

Cel mai bun în runda a 8-a, cu un scor de 7/9, a fost Gabriel C. La polul opus, cu un scor de 1/9, îi avem pe Ionuț Iancu, Nicu13 și Raul Brâncovan.

Clasamentul etapei a 8-a:

Loc Jucător Puncte
1 GabrielC 7
2 Vraf Etern 6
3 Cristian-D. Pop 6
4 Dragoș Adrian 6
5 Costindte 6
6 Bera 6
7 DagiHagi 6
8 Ana 5
9 Alex B 5
10 I.M. Darie 5
11 Radu Sibiu 5
12 Ibracadabra 5
13 Adrian B 5
14 Simontwee 5
15 Peia Răzvan 5
16 Radusmall 4
17 Claudiu B 4
18 Draco-RO 4
19 Emil Toma 4
20 Aspirantul 4
21 Ionut Brânzei 4
22 Anvers 4
23 Cristian Andrei 4
24 Știrbei Vodă 4
25 Tiq 4
26 Radu Gheorghe 4
27 Cristi M 4
28 Deki 4
29 AndreiG 4
30 Romeo Gheorghe 4
31 Matadorul 4
32 Rdv 4
33 Mirvio 4
34 Julian Ross 3
35 Radutimo 3
36 Daniel Nazare 3
37 Daninho 3
38 Ioanitoaia 3
39 Thernandier 3
40 Malawi 3
41 Cristi 3
42 Cosma Corneliu 3
43 Cristiibm 3
44 Insomniak 74 3
45 Mișu 2
46 Speedy 2
47 DunavPyce 2
48 Moty 2
49 Claudiu Emanoil 2
50 Vladimir Cristea 2
51 MC 2 2
52 Ionuț Iancu 1
53 Nicu13 1
54 Raul Brâncovan 1
55 Cătălin 0
56 Iulian-Emil Varga 0
57 Nelu Jichita 0
58 Allenatore 0
59 Andrei 0
60 Je 0
61 Magui Răzvan 0
62 Raul C. 0
63 Dorel 0
64 Sebi Răducu 0
65 Gabriel Dobre 0
66 Voicu Ionel 0
67 Pop Andrei Felix 0
68 Alecs 0
69 Florin Buiciuc 0
70 Drejan 0
71 Iorghi Dalibor 0
72 Grasu Ratza 0
73 Andrei George 0

Clasamentul general la #PronoLiga1:

Loc Jucător Puncte
1 Ana 38
2 Adrian B 38
3 Cosma Corneliu 38
4 Dragoș Adrian 37
5 Costindte 37
6 Tiq 37
7 Peia Răzvan 37
8 GabrielC 35
9 Anvers 35
10 Claudiu Emanoil 35
11 Deki 35
12 AndreiG 35
13 Vraf Etern 34
14 Radusmall 34
15 DunavPyce 34
16 Draco-RO 34
17 Cristian Andrei 34
18 Mișu 33
19 Radu Sibiu 33
20 Știrbei Vodă 33
21 DagiHagi 33
22 Vladimir Cristea 33
23 Julian Ross 32
24 Daniel Nazare 32
25 Cristian-D. Pop 32
26 Claudiu B 32
27 Moty 32
28 Cristi 32
29 Alex B 31
30 Thernandier 31
31 Ibracadabra 31
32 I.M. Darie 30
33 Malawi 30
34 Raul Brâncovan 30
35 Daninho 29
36 Emil Toma 29
37 Romeo Gheorghe 29
38 Matadorul 29
39 Ionuț Iancu 27
40 Simontwee 27
41 Alecs 27
42 Cristiibm 27
43 Insomniak 74 26
44 Radutimo 25
45 Ioanitoaia 25
46 Cristi M 25
47 Ionut Brânzei 24
48 MC 2 24
49 Rdv 24
50 Speedy 23
51 Nelu Jichita 23
52 Nicu13 23
53 Mirvio 23
54 Aspirantul 22
55 Bera 22
56 Voicu Ionel 21
57 Je 20
58 Radu Gheorghe 14
59 Pop Andrei Felix 13
60 Iulian-Emil Varga 11
61 Florin Buiciuc 10
62 Grasu Ratza 10
63 Andrei George 10
64 Cătălin 9
65 Magui Răzvan 9
66 Dorel 7
67 Sebi Răducu 7
68 Raul C. 6
69 Allenatore 5
70 Gabriel Dobre 5
71 Drejan 5
72 Andrei 4
73 Iorghi Dalibor 3

Etapa a 9-a de #PronoLiga1

30 oct 2020, 18:00: FC Argeș – FC Voluntari
30 oct 2020, 21:00: Dinamo – Astra
31 oct 2020, 12:30: Academica – Sepsi
31 oct 2020, 19:00: FC Botoșani – UTA
31 oct 2020, 21:30: Hermannstadt – U Craiova
1 nov 2020, 18:00: Poli Iași – Viitorul
1 nov 2020, 21:00: CFR Cluj – Gaz Metan
2 nov 2020, 21:00: Chindia – FCSB

MODUL DE PARIERE:

8 meciuri – fiecare jucător va avea la dispoziție 8 pronosticuri simple (de genul 1, X sau 2).

IMPORTANT: NU SE ACCEPTĂ ”DUBLELE” (1x, 12, x2). 

Cum funcționează un JOKER?

În fiecare etapă, echipa Tikitaka va alege un meci care va puncta dublu. Joker-ul, noutatea Ediției a V-a, a fost introdus ca urmare a micșorării numărului de meciuri pe etapă, implicit şi a numărului maxim de puncte pe etapă faţă de edițiile precedente (7 puncte în loc de 9 puncte). El are rolul de a crește suspansul și de a mări șansele de “evadare” ale celor buni. Astfel, un participant poate acumula maxim 8 puncte într-o etapă.

  • Joker-ul etapei: Hermannstadt – U Craiova

Termen limită pentru primul meci al etapei: 30 octombrie, ora 17:59

ATENȚIE! Pentru a veni în sprijinul celor întârziați, de acum înainte o să luăm în considerare toate pronosticurile! Condiția e ca acestea să fie lăsate înainte de începerea meciurilor

NU UITAȚI! Odată lăsate, pronosticurile nu mai pot fi modificate în timpul etapei!

*Un exemplu de pronosticuri al unei etape îl aveți mai jos!

Se considera FINALE doar rezultatele dupa 90 de minute! În cazul in care un meci va fi decis la masa verde din cauza unor incidente (fani pe teren, căderea nocturnei, retrageri în stil Copos, Apocalipsă, invazii de melci) meciul va fi ANULAT!

ÎNCĂ O ATENȚIE! În cazul nefericit în care sunt probleme cu site-ul, trimiteți pronosticurile pe adresa: contact@tikitaka.ro

ATENȚIE! Pronosticurile se lasă în ordinea pusă în exemplul de mai jos. 

Pronosticurile lăsate în altă ordine NU SE IAU ÎN CONSIDERARE!

Exemplu de pariere:

FC Argeș – FC Voluntari 2
Dinamo – Astra 1
Academica – Sepsi 2
FC Botoșani – UTA 1
Hermannstadt – U Craiova X
Poli Iași – Viitorul 2
CFR Cluj – Gaz Metan 1
Chindia – FCSB 2

54 COMENTARII

  1. FC Argeș – FC Voluntari 2
    Dinamo – Astra 1
    Academica – Sepsi 2
    FC Botoșani – UTA 1
    Hermannstadt – U Craiova 2
    Poli Iași – Viitorul x
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB 2

  2. FC Argeș – FC Voluntari x
    Dinamo – Astra 2
    Academica – Sepsi 2
    FC Botoșani – UTA 1
    Hermannstadt – U Craiova x
    Poli Iași – Viitorul 2
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB 2

  3. FC Argeș – FC Voluntari x
    Dinamo – Astra 1
    Academica – Sepsi 1
    FC Botoșani – UTA 1
    Hermannstadt – U Craiova 2
    Poli Iași – Viitorul 2
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB 2

  4. FC Argeș – FC Voluntari x
    Dinamo – Astra 1
    Academica – Sepsi 2
    FC Botoșani – UTA 1
    Hermannstadt – U Craiova 2
    Poli Iași – Viitorul 2
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB 2

  5. FC Argeș – FC Voluntari 2
    Dinamo – Astra X
    Academica – Sepsi X
    FC Botoșani – UTA X
    Hermannstadt – U Craiova X
    Poli Iași – Viitorul 2
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB 2

  6. FC Argeș – FC Voluntari x
    Dinamo – Astra 1
    Academica – Sepsi 2
    FC Botoșani – UTA 1
    Hermannstadt – U Craiova 2
    Poli Iași – Viitorul 2
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB 2

  7. FC Argeș – FC Voluntari x
    Dinamo – Astra 1
    Academica – Sepsi x
    FC Botoșani – UTA x
    Hermannstadt – U Craiova 2
    Poli Iași – Viitorul 1
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB 2

  8. FC Argeș – FC Voluntari x
    Dinamo – Astra 1
    Academica – Sepsi x
    FC Botoșani – UTA 1
    Hermannstadt – U Craiova 2
    Poli Iași – Viitorul x
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB 2

  9. FC Argeș – FC Voluntari 1
    Dinamo – Astra 1
    Academica – Sepsi X
    FC Botoșani – UTA 1
    Hermannstadt – U Craiova 2
    Poli Iași – Viitorul 1
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB 2

  10. FC Argeș – FC Voluntari 2
    Dinamo – Astra X
    Academica – Sepsi 2
    FC Botoșani – UTA 1
    Hermannstadt – U Craiova X
    Poli Iași – Viitorul 1
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB 2

  11. FC Argeș – FC Voluntari X
    Dinamo – Astra X
    Academica – Sepsi 2
    FC Botoșani – UTA 1
    Hermannstadt – U Craiova 2
    Poli Iași – Viitorul 2
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB X

  12. FC Argeș – FC Voluntari 2
    Dinamo – Astra 1
    Academica – Sepsi 11
    FC Botoșani – UTA 1
    Hermannstadt – U Craiova X
    Poli Iași – Viitorul X
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB 2

  13. FC Argeș – FC Voluntari x
    Dinamo – Astra 1
    Academica – Sepsi 1
    FC Botoșani – UTA x
    Hermannstadt – U Craiova 2
    Poli Iași – Viitorul 2
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB 2

  14. FC Argeș – FC Voluntari 1
    Dinamo – Astra 2
    Academica – Sepsi 2
    FC Botoșani – UTA 1
    Hermannstadt – U Craiova 2
    Poli Iași – Viitorul X
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB 2

  15. FC Argeș – FC Voluntari X
    Dinamo – Astra 1
    Academica – Sepsi X
    FC Botoșani – UTA 1
    Hermannstadt – U Craiova 2
    Poli Iași – Viitorul 1
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB 2

  16. FC Argeș – FC Voluntari x
    Dinamo – Astra 1
    Academica – Sepsi 1
    FC Botoșani – UTA 1
    Hermannstadt – U Craiova X
    Poli Iași – Viitorul x
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB 2

  17. FC Argeș – FC Voluntari x
    Dinamo – Astra 1
    Academica – Sepsi 2
    FC Botoșani – UTA 1
    Hermannstadt – U Craiova 2
    Poli Iași – Viitorul X
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB 2

  18. FC Argeș – FC Voluntari 1
    Dinamo – Astra 1
    Academica – Sepsi 2
    FC Botoșani – UTA x
    Hermannstadt – U Craiova 2
    Poli Iași – Viitorul x
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB 2

  19. arges-voluntari 2
    dinamo-astra 1
    academica -sepsi x
    botosani-uta 1
    hermannstadt-craiova 2
    poli iasi-viitorul 2
    cfr cluj-medias 1
    chindia-fcsb 2

  20. FC Argeș – FC Voluntari X
    Dinamo – Astra 2
    Academica – Sepsi 2
    FC Botoșani – UTA 1
    Hermannstadt – U Craiova 2
    Poli Iași – Viitorul X
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB 2

  21. FC Argeș – FC Voluntari 2
    Dinamo – Astra 1
    Academica – Sepsi x
    FC Botoșani – UTA 1
    Hermannstadt – U Craiova 2
    Poli Iași – Viitorul x
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB 2

  22. FC Argeș – FC Voluntari 1
    Dinamo – Astra 1
    Academica – Sepsi 2
    FC Botoșani – UTA 1
    Hermannstadt – U Craiova 2
    Poli Iași – Viitorul 2
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB 2

  23. FC Argeș – FC Voluntari 2
    Dinamo – Astra 1
    Academica – Sepsi 2
    FC Botoșani – UTA 1
    Hermannstadt – U Craiova X
    Poli Iași – Viitorul 2
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB 2

  24. FC Argeș – FC Voluntari 2
    Dinamo – Astra 1
    Academica – Sepsi x
    FC Botoșani – UTA 1
    Hermannstadt – U Craiova 1
    Poli Iași – Viitorul 1
    CFR Cluj – Gaz Metan x
    Chindia – FCSB 2

  25. FC Argeș – FC Voluntari X
    Dinamo – Astra 1
    Academica – Sepsi 2
    FC Botoșani – UTA 1
    Hermannstadt – U Craiova 2
    Poli Iași – Viitorul 2
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB 2

  26. FC Argeș – FC Voluntari X
    Dinamo – Astra 1
    Academica – Sepsi 2
    FC Botoșani – UTA X
    Hermannstadt – U Craiova 2
    Poli Iași – Viitorul 2
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB 2

  27. FC Argeș – FC Voluntari 1
    Dinamo – Astra 1
    Academica – Sepsi x
    FC Botoșani – UTA 1
    Hermannstadt – U Craiova X
    Poli Iași – Viitorul 2
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB 2

  28. FC Argeș – FC Voluntari 2
    Dinamo – Astra 1
    Academica – Sepsi 2
    FC Botoșani – UTA 1
    Hermannstadt – U Craiova 2
    Poli Iași – Viitorul 2
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB 2

  29. FC Argeș – FC Voluntari 1
    Dinamo – Astra 1
    Academica – Sepsi X
    FC Botoșani – UTA 1
    Hermannstadt – U Craiova 2
    Poli Iași – Viitorul X
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB 2

  30. FC Argeș – FC Voluntari 2
    Dinamo – Astra 2
    Academica – Sepsi 1
    FC Botoșani – UTA 1
    Hermannstadt – U Craiova 2
    Poli Iași – Viitorul X
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB 2

  31. FC Argeș – FC Voluntari 2
    Dinamo – Astra 1
    Academica – Sepsi x
    FC Botoșani – UTA x
    Hermannstadt – U Craiova 2
    Poli Iași – Viitorul x
    CFR Cluj – Gaz Metan x
    Chindia – FCSB 2

  32. FC Argeș – FC Voluntari 2
    Dinamo – Astra 1
    Academica – Sepsi X
    FC Botoșani – UTA 1
    Hermannstadt – U Craiova 2
    Poli Iași – Viitorul 2
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB 2

  33. 30 oct 2020, 18:00: FC Argeș – FC Voluntari X
    30 oct 2020, 21:00: Dinamo – Astra 1
    31 oct 2020, 12:30: Academica – Sepsi 2
    31 oct 2020, 19:00: FC Botoșani – UTA 1
    31 oct 2020, 21:30: Hermannstadt – U Craiova 2
    1 nov 2020, 18:00: Poli Iași – Viitorul 2
    1 nov 2020, 21:00: CFR Cluj – Gaz Metan 1
    2 nov 2020, 21:00: Chindia – FCSB 2

  34. FC Argeș – FC Voluntari X
    Dinamo – Astra 1
    Academica – Sepsi X
    FC Botoșani – UTA X
    Hermannstadt – U Craiova 2
    Poli Iași – Viitorul 2
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB 2

  35. 30 oct 2020, 18:00: FC Argeș – FC Voluntari 2
    30 oct 2020, 21:00: Dinamo – Astra 1
    31 oct 2020, 12:30: Academica – Sepsi 2
    31 oct 2020, 19:00: FC Botoșani – UTA 1
    31 oct 2020, 21:30: Hermannstadt – U Craiova 2
    1 nov 2020, 18:00: Poli Iași – Viitorul 2
    1 nov 2020, 21:00: CFR Cluj – Gaz Metan 1
    2 nov 2020, 21:00: Chindia – FCSB 2

  36. FC Argeș – FC Voluntari x
    Dinamo – Astra x
    Academica – Sepsi 2
    FC Botoșani – UTA x
    Hermannstadt – U Craiova 2
    Poli Iași – Viitorul x
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB x

  37. FC Argeș – FC Voluntari 2
    Dinamo – Astra 1
    Academica – Sepsi x
    FC Botoșani – UTA 1
    Hermannstadt – U Craiova 2
    Poli Iași – Viitorul x
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB 2

  38. FC Argeș – FC Voluntari X
    Dinamo – Astra 1
    Academica – Sepsi 2
    FC Botoșani – UTA 1
    Hermannstadt – U Craiova 2
    Poli Iași – Viitorul 1
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB 2

  39. FC Argeș – FC Voluntari X
    Dinamo – Astra 1
    Academica – Sepsi 2
    FC Botoșani – UTA 1
    Hermannstadt – U Craiova 2
    Poli Iași – Viitorul 1
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB 2

  40. FC Argeș – FC Voluntari 1
    Dinamo – Astra 1
    Academica – Sepsi 2
    FC Botoșani – UTA 1
    Hermannstadt – U Craiova 2
    Poli Iași – Viitorul X
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB 2

  41. FC Argeș – FC Voluntari 2
    Dinamo – Astra 1
    Academica – Sepsi x
    FC Botoșani – UTA 1
    Hermannstadt – U Craiova 2
    Poli Iași – Viitorul x
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB 2

  42. FC Argeș – FC Voluntari x
    Dinamo – Astra x
    Academica – Sepsi 2
    FC Botoșani – UTA 1
    Hermannstadt – U Craiova 2
    Poli Iași – Viitorul x
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB 2

  43. 30 oct 2020, 18:00: FC Argeș – FC Voluntari 2
    30 oct 2020, 21:00: Dinamo – Astra 1
    31 oct 2020, 12:30: Academica – Sepsi 1
    31 oct 2020, 19:00: FC Botoșani – UTA 1
    31 oct 2020, 21:30: Hermannstadt – U Craiova X
    1 nov 2020, 18:00: Poli Iași – Viitorul X
    1 nov 2020, 21:00: CFR Cluj – Gaz Metan 1
    2 nov 2020, 21:00: Chindia – FCSB 1

  44. 30 oct 2020, 18:00: FC Argeș – FC Voluntari x
    30 oct 2020, 21:00: Dinamo – Astra 1
    31 oct 2020, 12:30: Academica – Sepsi 2
    31 oct 2020, 19:00: FC Botoșani – UTA x
    31 oct 2020, 21:30: Hermannstadt – U Craiova 1
    1 nov 2020, 18:00: Poli Iași – Viitorul 1
    1 nov 2020, 21:00: CFR Cluj – Gaz Metan 1
    2 nov 2020, 21:00: Chindia – FCSB 2

  45. FC Argeș – FC Voluntari 2
    Dinamo – Astra 1
    Academica – Sepsi x
    FC Botoșani – UTA 1
    Hermannstadt – U Craiova 2
    Poli Iași – Viitorul x
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB 2

  46. 30 oct 2020, 18:00: FC Argeș – FC Voluntari – x
    30 oct 2020, 21:00: Dinamo – Astra – x
    31 oct 2020, 12:30: Academica – Sepsi – 1
    31 oct 2020, 19:00: FC Botoșani – UTA – 1
    31 oct 2020, 21:30: Hermannstadt – U Craiova – 2
    1 nov 2020, 18:00: Poli Iași – Viitorul – 2
    1 nov 2020, 21:00: CFR Cluj – Gaz Metan – 1
    2 nov 2020, 21:00: Chindia – FCSB – 2

  47. FC Argeș – FC Voluntari 1
    Dinamo – Astra X
    Academica – Sepsi X
    FC Botoșani – UTA 1
    Hermannstadt – U Craiova X
    Poli Iași – Viitorul 2
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB 2

  48. FC Argeș – FC Voluntari 2
    Dinamo – Astra x
    Academica – Sepsi 2
    FC Botoșani – UTA x
    Hermannstadt – U Craiova 2
    Poli Iași – Viitorul x
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB 2

  49. FC Argeș – FC Voluntari 2
    Dinamo – Astra X
    Academica – Sepsi 2
    FC Botoșani – UTA 1
    Hermannstadt – U Craiova X
    Poli Iași – Viitorul X
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB 2

  50. FC Argeș – FC Voluntari x
    Dinamo – Astra 1
    Academica – Sepsi 1
    FC Botoșani – UTA 1
    Hermannstadt – U Craiova X
    Poli Iași – Viitorul 2
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB 2

  51. Dinamo – Astra 2
    Academica – Sepsi 2
    FC Botoșani – UTA 1
    Hermannstadt – U Craiova 2
    Poli Iași – Viitorul 2
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB 2

  52. Dinamo – Astra 1
    Academica – Sepsi X
    FC Botoșani – UTA 2
    Hermannstadt – U Craiova 2
    Poli Iași – Viitorul 1
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB 2

  53. Dinamo – Astra 1
    Academica – Sepsi 2
    FC Botoșani – UTA 1
    Hermannstadt – U Craiova X
    Poli Iași – Viitorul 2
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Chindia – FCSB 2

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

five × two =