#PronoLiga1. Ușoară evadare a liderului. Urmează etapa a 34-a

52
605

După o etapă destul de nivelată, cu multe egalități, liderul Știrbei Vodă a mai pus un punct între el și urmăritorul Tiq. Cei doi par asigurați de ”top 2” la #PronoLiga1. Cei aflați pe ultima treaptă a podiumul, Emil Toma și Vraf Etern sunt la distanță uriașă, greu de recuperat.

Cei mai buni în etapa a 33-a au fost Tirlea Alexandru și Mircea Trușcă, ambii cu un scor de 6/9. La polul opus, ”Lanterna” revine unui șir de 15 jucători.

Clasamentul etapei a 33-a de #PronoLiga1

Loc Jucător Puncte
1 Tirlea Alexandru 6
2 Mircea Trușcă 6
3 Cristian-D. Pop 5
4 Matadorul 5
5 Andrei G 5
6 Marius 5
7 Cristian Andrei 5
8 Dan Daniel STB 5
9 Știrbei Vodă 5
10 Engler Sorin 5
11 Thernandier 5
12 Ionuț Brânzei 5
13 Udrescu Dragoș 4
14 Tiq 4
15 Ionuț Iancu 4
16 Daninho 4
17 Nelu Jichita 4
18 Costindte 4
19 Emil Toma 4
20 Julian Ross 4
21 Claudiu Emanoil 4
22 Draco-RO 4
23 Vraf Etern 4
24 Stillenj 4
25 Deki 4
26 Bera 4
27 Adrian B 4
28 Radusmall 4
29 Mișu 4
30 Ioanițoaia 4
31 Cristi M 4
32 Peia Răzvan 4
33 Alex Paloșanu 4
34 Lucian Ciobanu 4
35 Călin Chiuzbaian 4
36 Sikmar 4
37 Cornel V 4
38 Cristiibm 4
39 Mirvio 4
40 Cosma Corneliu 3
41 Dragoș Adrian 3
42 Radu Gheorghe 3
43 I.M. Darie 3
44 RaduTheSecond 3
45 Cristinel Birta 3
46 Vasile D. Andrei 3
47 Alex Jurcuta 3
48 Vartan Răzvan 3
49 Ditcov Bogdan 3
50 Geaxi Marius 3
51 Cristi 3
52 Gabriel Dobre 3
53 Vladimir Cristea 3
54 Stoica Cristian 3
55 Ana 0
56 Daniel Nazare 0
57 Gabriel C 0
58 DagiHagi 0
59 Ovidiu Gorcea 0
60 MM 0
61 Ibracadabra 0
62 Robert 0
63 MC 2 0
64 Alex B 0
65 Antonio I 0
66 Sergyu R 0
67 B. Cosmin 0
68 Alex 0
69 Răzvan B 0
70 George Ion 0
71 Răzvan Raul 0
72 G.M. Claudiu 0
73 Bucur Andrei 0
74 Birau George 0
75 Akilae 0
76 Andrei M. Cătălin 0
77 Florian Iordache 0
78 Flavius 0
79 Intermezzo 0
80 Remus 0
81 Claudiu B 0
82 Mazy 1923 0
83 DunavPyce 0
84 Alexandru 0
85 Grecu 0
86 Laurentiu 0
87 Georgynyo89 0

 

Clasamentul general #PronoLiga1

Loc Jucător Puncte
1 Știrbei Vodă 172
2 Tiq 169
3 Emil Toma 159
4 Vraf Etern 159
5 Alex Paloșanu 158
6 Vartan Răzvan 157
7 Cristi M 156
8 Ditcov Bogdan 155
9 Adrian B 153
10 Cristinel Birta 152
11 I.M. Darie 151
12 Deki 149
13 Lucian Ciobanu 149
14 Radusmall 148
15 Engler Sorin 148
16 Vasile D. Andrei 148
17 Cristi 147
18 Mircea Trușcă 147
19 Daninho 146
20 Stillenj 146
21 Cristiibm 146
22 Marius 145
23 Tirlea Alexandru 145
24 Vladimir Cristea 145
25 Claudiu Emanoil 144
26 Sikmar 144
27 Mirvio 144
28 Julian Ross 143
29 Cosma Corneliu 142
30 Matadorul 142
31 Thernandier 142
32 Peia Răzvan 142
33 CălinChiuzbaian 142
34 Cornel V 142
35 Costindte 141
36 Mișu 139
37 Alex Jurcuta 139
38 Dan Daniel STB 138
39 Ana 137
40 Cristian-D. Pop 137
41 Dragoș Adrian 137
42 Cristian Andrei 135
43 Ionuț Iancu 132
44 Nelu Jichita 132
45 Gabriel Dobre 131
46 Draco-RO 130
47 Andrei G 128
48 Bera 128
49 Stoica Cristian 128
50 Udrescu Dragoș 126
51 Gabriel C 123
52 Geaxi Marius 123
53 Radu Gheorghe 122
54 Ioanițoaia 122
55 Ionuț Brânzei 122
56 RaduTheSecond 110
57 Alex B 107
58 DagiHagi 92
59 Daniel Nazare 84
60 DunavPyce 81
61 Ibracadabra 79
62 Robert 79
63 Georgynyo89 77
64 Răzvan Raul 75
65 Grecu 68
66 Claudiu B 66
67 G.M. Claudiu 56
68 MM 45
69 Răzvan B 39
70 Andrei M. Cătălin 37
71 Ovidiu Gorcea 35
72 Birau George 29
73 Intermezzo 27
74 Sergyu R 25
75 Akilae 21
76 MC 2 20
77 Bucur Andrei 19
78 Remus 14
79 Alex 10
80 Antonio I 9
81 B. Cosmin 9
82 Flavius 9
83 Laurentiu 8
84 Mazy 1923 7
85 George Ion 4
86 Alexandru 4
87 Florian Iordache 3

 

Etapa a 34-a de PronoLiga1 (Play-off / Play-out):

8 apr 2022, 17:30: Academica – Chindia
8 apr 2022, 20:30: FCU Craiova – Dinamo
9 apr 2022, 17:30: FC Argeș – Farul
9 apr 2022, 20:30: UTA – Rapid
10 apr 2022, 17:30: FC Botoșani – Sepsi
10 apr 2022, 20:30: U Craiova – CFR Cluj
11 apr 2022, 18:00: Gaz Metan – CS Mioveni
11 apr 2022, 21:00: FCSB – FC Voluntari

MODUL DE PARIERE:

8 meciuri – fiecare jucător va avea la dispoziție 8 pronosticuri simple (de genul 1, X sau 2).

IMPORTANT: NU SE ACCEPTĂ ”DUBLELE” (1x, 12, x2). 

Cum funcționează un JOKER?

În fiecare etapă, echipa Tikitaka va alege un meci care va puncta dublu. El are rolul de a crește suspansul și de a mări șansele de “evadare” ale celor buni. Astfel, un participant poate acumula maxim 9 puncte într-o etapă.

  • Joker-ul etapei: UTA – Rapid

Termen limită pentru primul meci al etapei: 8 aprilie, ora 17.29

ATENȚIE! Pentru a veni în sprijinul celor întârziați, de acum înainte o să luăm în considerare toate pronosticurile! Condiția e ca acestea să fie lăsate înainte de începerea meciurilor

NU UITAȚI! Odată lăsate, pronosticurile nu mai pot fi modificate în timpul etapei!

*Un exemplu de pronosticuri al unei etape îl aveți mai jos!

Se considera FINALE doar rezultatele după 90 de minute! În cazul in care un meci va fi decis la masa verde din cauza unor incidente (fani pe teren, căderea nocturnei, retrageri în stil Copos, Apocalipsă, invazii de melci) meciul va fi ANULAT!

ÎNCĂ O ATENȚIE! În cazul nefericit în care sunt probleme cu site-ul, trimiteți pronosticurile pe adresa: contact@tikitaka.ro

ATENȚIE! Pronosticurile se lasă în ordinea expusă în exemplul de mai jos. 

Pronosticurile lăsate în altă ordine NU SE IAU ÎN CONSIDERARE!

Exemplu de pariere:

Academica – Chindia 2
FCU Craiova – Dinamo 2
FC Argeș – Farul 2
UTA – Rapid 2
FC Botoșani – Sepsi 2
U Craiova – CFR Cluj 2
Gaz Metan – CS Mioveni 2
FCSB – FC Voluntari 1

Articolul precedentEchipe de legendă: Aston Villa FC
Articolul următorAșa vor arăta grupele Campionatului Mondial de Fotbal din 2022
„Un bădăran, un necioplit, un neinformat, pe scurt: un NEANDERTHALIAN INTELECTUAL” George Copos

52 COMENTARII

  1. Academica – Chindia 2
    FCU Craiova – Dinamo 1
    FC Argeș – Farul 1
    UTA – Rapid 1
    FC Botoșani – Sepsi 1
    U Craiova – CFR Cluj 1
    Gaz Metan – CS Mioveni 2
    FCSB – FC Voluntari 1

  2. Academica – Chindia 2
    FCU Craiova – Dinamo 2
    FC Argeș – Farul 2
    UTA – Rapid x
    FC Botoșani – Sepsi 1
    U Craiova – CFR Cluj 2
    Gaz Metan – CS Mioveni 2
    FCSB – FC Voluntari 1

  3. Academica – Chindia 2
    FCU Craiova – Dinamo 1
    FC Argeș – Farul 2
    UTA – Rapid x
    FC Botoșani – Sepsi 2
    U Craiova – CFR Cluj 2
    Gaz Metan – CS Mioveni 2
    FCSB – FC Voluntari 1

  4. Academica – Chindia 2
    FCU Craiova – Dinamo 1
    FC Argeș – Farul 2
    UTA – Rapid x
    FC Botoșani – Sepsi 1
    U Craiova – CFR Cluj 1
    Gaz Metan – CS Mioveni 2
    FCSB – FC Voluntari 1

  5. Academica – Chindia 2
    FCU Craiova – Dinamo 1
    FC Argeș – Farul x
    UTA – Rapid 1
    FC Botoșani – Sepsi 1
    U Craiova – CFR Cluj X
    Gaz Metan – CS Mioveni 2
    FCSB – FC Voluntari 1

  6. Academica – Chindia 2
    FCU Craiova – Dinamo 2
    FC Argeș – Farul 2
    UTA – Rapid X
    FC Botoșani – Sepsi 1
    U Craiova – CFR Cluj X
    Gaz Metan – CS Mioveni 2
    FCSB – FC Voluntari 1

  7. Academica – Chindia 2
    FCU Craiova – Dinamo x
    FC Argeș – Farul x
    UTA – Rapid X
    FC Botoșani – Sepsi x
    U Craiova – CFR Cluj X
    Gaz Metan – CS Mioveni 2
    FCSB – FC Voluntari 1

  8. Academica – Chindia 2
    FCU Craiova – Dinamo 1
    FC Argeș – Farul X
    UTA – Rapid X
    FC Botoșani – Sepsi 1
    U Craiova – CFR Cluj 1
    Gaz Metan – CS Mioveni 2
    FCSB – FC Voluntari 1

  9. Academica – Chindia 2
    FCU Craiova – Dinamo x
    FC Argeș – Farul 2
    UTA – Rapid x
    FC Botoșani – Sepsi x
    U Craiova – CFR Cluj x
    Gaz Metan – CS Mioveni 2
    FCSB – FC Voluntari 1

  10. Academica – Chindia 2
    FCU Craiova – Dinamo x
    FC Argeș – Farul 2
    UTA – Rapid x
    FC Botoșani – Sepsi x
    U Craiova – CFR Cluj x
    Gaz Metan – CS Mioveni 2
    FCSB – FC Voluntari 1

  11. Academica – Chindia 2
    FCU Craiova – Dinamo 1
    FC Argeș – Farul 2
    UTA – Rapid 1
    FC Botoșani – Sepsi 1
    U Craiova – CFR Cluj 1
    Gaz Metan – CS Mioveni 2
    FCSB – FC Voluntari 1

  12. Academica – Chindia 2
    FCU Craiova – Dinamo 1
    FC Argeș – Farul X
    UTA – Rapid X
    FC Botoșani – Sepsi X
    U Craiova – CFR Cluj 2
    Gaz Metan – CS Mioveni 2
    FCSB – FC Voluntari 1

  13. Academica – Chindia 2
    FCU Craiova – Dinamo 1
    FC Argeș – Farul x
    UTA – Rapid x
    FC Botoșani – Sepsi 1
    U Craiova – CFR Cluj x
    Gaz Metan – CS Mioveni 2
    FCSB – FC Voluntari 1

  14. Academica – Chindia 2
    FCU Craiova – Dinamo x
    FC Argeș – Farul 2
    UTA – Rapid 2
    FC Botoșani – Sepsi 1
    U Craiova – CFR Cluj x
    Gaz Metan – CS Mioveni 2
    FCSB – FC Voluntari 1

  15. Academica – Chindia 2
    FCU Craiova – Dinamo x
    FC Argeș – Farul x
    UTA – Rapid 1
    FC Botoșani – Sepsi 1
    U Craiova – CFR Cluj x
    Gaz Metan – CS Mioveni 2
    FCSB – FC Voluntari 1

  16. 8 apr 2022, 17:30: Academica – Chindia 2
    8 apr 2022, 20:30: FCU Craiova – Dinamo x
    9 apr 2022, 17:30: FC Argeș – Farul 1
    9 apr 2022, 20:30: UTA – Rapid x
    10 apr 2022, 17:30: FC Botoșani – Sepsi x
    10 apr 2022, 20:30: U Craiova – CFR Cluj 2
    11 apr 2022, 18:00: Gaz Metan – CS Mioveni 2
    11 apr 2022, 21:00: FCSB – FC Voluntari 1

  17. Academica – Chindia 2
    FCU Craiova – Dinamo 1
    FC Argeș – Farul x
    UTA – Rapid x
    FC Botoșani – Sepsi x
    U Craiova – CFR Cluj 2
    Gaz Metan – CS Mioveni 2
    FCSB – FC Voluntari 1

  18. 8 apr 2022, 17:30: Academica – Chindia 2
    8 apr 2022, 20:30: FCU Craiova – Dinamo x
    9 apr 2022, 17:30: FC Argeș – Farul 2
    9 apr 2022, 20:30: UTA – Rapid x
    10 apr 2022, 17:30: FC Botoșani – Sepsi x
    10 apr 2022, 20:30: U Craiova – CFR Cluj 2
    11 apr 2022, 18:00: Gaz Metan – CS Mioveni 2
    11 apr 2022, 21:00: FCSB – FC Voluntari 1

  19. Academica – Chindia 2
    FCU Craiova – Dinamo 2
    FC Argeș – Farul 2
    UTA – Rapid 2
    FC Botoșani – Sepsi 1
    U Craiova – CFR Cluj 2
    Gaz Metan – CS Mioveni 2
    FCSB – FC Voluntari 1

  20. 8 apr 2022, 17:30: Academica – Chindia 2
    8 apr 2022, 20:30: FCU Craiova – Dinamo X
    9 apr 2022, 17:30: FC Argeș – Farul 2
    9 apr 2022, 20:30: UTA – Rapid 1
    10 apr 2022, 17:30: FC Botoșani – Sepsi X
    10 apr 2022, 20:30: U Craiova – CFR Cluj 1
    11 apr 2022, 18:00: Gaz Metan – CS Mioveni 2
    11 apr 2022, 21:00: FCSB – FC Voluntari 1

  21. Academica – Chindia 2
    FCU Craiova – Dinamo X
    FC Argeș – Farul X
    UTA – Rapid 1
    FC Botoșani – Sepsi X
    U Craiova – CFR Cluj X
    Gaz Metan – CS Mioveni 2
    FCSB – FC Voluntari 1

  22. 8 apr 2022, 17:30: Academica – Chindia 2
    8 apr 2022, 20:30: Dinamo – FCU Craiova 2
    9 apr 2022, 17:30: FC Argeș – Farul 2
    9 apr 2022, 20:30: UTA – Rapid 1
    10 apr 2022, 17:30: FC Botoșani – Sepsi 1
    10 apr 2022, 20:30: U Craiova – CFR Cluj 1
    11 apr 2022, 18:00: Gaz Metan – CS Mioveni X
    11 apr 2022, 21:00: FCSB – FC Voluntari 1

  23. Academica – Chindia 2
    FCU Craiova – Dinamo X
    FC Argeș – Farul 2
    UTA – Rapid 2
    FC Botoșani – Sepsi 1
    U Craiova – CFR Cluj 2
    Gaz Metan – CS Mioveni 2
    FCSB – FC Voluntari 1

  24. Academica – Chindia 2
    FCU Craiova – Dinamo 1
    FC Argeș – Farul x
    UTA – Rapid x
    FC Botoșani – Sepsi x
    U Craiova – CFR Cluj x
    Gaz Metan – CS Mioveni 2
    FCSB – FC Voluntari 1

  25. Academica – Chindia 2
    FCU Craiova – Dinamo x
    FC Argeș – Farul x
    UTA – Rapid x
    FC Botoșani – Sepsi x
    U Craiova – CFR Cluj x
    Gaz Metan – CS Mioveni 2
    FCSB – FC Voluntari 1

  26. Academica – Chindia 2
    FCU Craiova – Dinamo 2
    FC Argeș – Farul X
    UTA – Rapid X
    FC Botoșani – Sepsi 2
    U Craiova – CFR Cluj X
    Gaz Metan – CS Mioveni 2
    FCSB – FC Voluntari 1

  27. 8 apr 2022, 17:30: Academica – Chindia 2
    8 apr 2022, 20:30: FCU Craiova – Dinamo x
    9 apr 2022, 17:30: FC Argeș – Farul 2
    9 apr 2022, 20:30: UTA – Rapid x
    10 apr 2022, 17:30: FC Botoșani – Sepsi 1
    10 apr 2022, 20:30: U Craiova – CFR Cluj 1
    11 apr 2022, 18:00: Gaz Metan – CS Mioveni 2
    11 apr 2022, 21:00: FCSB – FC Voluntari 1

  28. Academica – Chindia 2
    FCU Craiova – Dinamo 2
    FC Argeș – Farul x
    UTA – Rapid 2
    FC Botoșani – Sepsi x
    U Craiova – CFR Cluj 2
    Gaz Metan – CS Mioveni 2
    FCSB – FC Voluntari x

  29. Academica – Chindia 2
    FCU Craiova – Dinamo X
    FC Argeș – Farul X
    UTA – Rapid 1
    FC Botoșani – Sepsi 1
    U Craiova – CFR Cluj 1
    Gaz Metan – CS Mioveni 2
    FCSB – FC Voluntari 1

  30. Academica – Chindia 2
    FCU Craiova – Dinamo 1
    FC Argeș – Farul X
    UTA – Rapid X
    FC Botoșani – Sepsi 1
    U Craiova – CFR Cluj 1
    Gaz Metan – CS Mioveni 2
    FCSB – FC Voluntari 1

  31. Academica – Chindia 2
    FCU Craiova – Dinamo x
    FC Argeș – Farul x
    UTA – Rapid 2
    FC Botoșani – Sepsi 1
    U Craiova – CFR Cluj x
    Gaz Metan – CS Mioveni 2
    FCSB – FC Voluntari 1

  32. Academica – Chindia 2
    FCU Craiova – Dinamo x
    FC Argeș – Farul x
    UTA – Rapid 2
    FC Botoșani – Sepsi 1
    U Craiova – CFR Cluj x
    Gaz Metan – CS Mioveni x
    FCSB – FC Voluntari 1

  33. Academica – Chindia 2
    FCU Craiova – Dinamo 2
    FC Argeș – Farul 1
    UTA – Rapid X
    FC Botoșani – Sepsi 1
    U Craiova – CFR Cluj X
    Gaz Metan – CS Mioveni 2
    FCSB – FC Voluntari 1

  34. Academica – Chindia 2
    FCU Craiova – Dinamo X
    FC Argeș – Farul 2
    UTA – Rapid X
    FC Botoșani – Sepsi X
    U Craiova – CFR Cluj X
    Gaz Metan – CS Mioveni 2
    FCSB – FC Voluntari 1

  35. 8 apr 2022, 17:30: Academica – Chindia – 2
    8 apr 2022, 20:30: FCU Craiova – Dinamo – 1
    9 apr 2022, 17:30: FC Argeș – Farul – 2
    9 apr 2022, 20:30: UTA – Rapid – x
    10 apr 2022, 17:30: FC Botoșani – Sepsi – 1
    10 apr 2022, 20:30: U Craiova – CFR Cluj – x
    11 apr 2022, 18:00: Gaz Metan – CS Mioveni – 2
    11 apr 2022, 21:00: FCSB – FC Voluntari – 1

  36. Academica – Chindia 2
    FCU Craiova – Dinamo 2
    FC Argeș – Farul 2
    UTA – Rapid X
    FC Botoșani – Sepsi X
    U Craiova – CFR Cluj X
    Gaz Metan – CS Mioveni 2
    FCSB – FC Voluntari 1

  37. Academica – Chindia 2
    FCU Craiova – Dinamo X
    FC Argeș – Farul X
    UTA – Rapid 1
    FC Botoșani – Sepsi X
    U Craiova – CFR Cluj 1
    Gaz Metan – CS Mioveni 2
    FCSB – FC Voluntari 1

  38. Academica – Chindia 2
    FCU Craiova – Dinamo 1
    FC Argeș – Farul x
    UTA – Rapid 1
    FC Botoșani – Sepsi 1
    U Craiova – CFR Cluj x
    Gaz Metan – CS Mioveni 2
    FCSB – FC Voluntari 1

  39. Academica – Chindia 2
    FCU Craiova – Dinamo 1
    FC Argeș – Farul 1
    UTA – Rapid 1
    FC Botoșani – Sepsi X
    U Craiova – CFR Cluj 1
    Gaz Metan – CS Mioveni 2
    FCSB – FC Voluntari 1

  40. Academica – Chindia 2
    FCU Craiova – Dinamo x
    FC Argeș – Farul 2
    UTA – Rapid 2
    FC Botoșani – Sepsi 1
    U Craiova – CFR Cluj x
    Gaz Metan – CS Mioveni 2
    FCSB – FC Voluntari 1

  41. 8 apr 2022, 17:30: Academica – Chindia 2
    8 apr 2022, 20:30: FCU Craiova – Dinamo 1
    9 apr 2022, 17:30: FC Argeș – Farul x
    9 apr 2022, 20:30: UTA – Rapid x
    10 apr 2022, 17:30: FC Botoșani – Sepsi x
    10 apr 2022, 20:30: U Craiova – CFR Cluj x
    11 apr 2022, 18:00: Gaz Metan – CS Mioveni 2
    11 apr 2022, 21:00: FCSB – FC Voluntari 1

  42. Academica – Chindia 2
    FCU Craiova – Dinamo 2
    FC Argeș – Farul 2
    UTA – Rapid 2
    FC Botoșani – Sepsi 2
    U Craiova – CFR Cluj 2
    Gaz Metan – CS Mioveni 2
    FCSB – FC Voluntari 1

  43. 8 apr 2022, 17:30: Academica – Chindia 2
    8 apr 2022, 20:30: FCU Craiova – Dinamo x
    9 apr 2022, 17:30: FC Argeș – Farul x
    9 apr 2022, 20:30: UTA – Rapid x
    10 apr 2022, 17:30: FC Botoșani – Sepsi x
    10 apr 2022, 20:30: U Craiova – CFR Cluj 1
    11 apr 2022, 18:00: Gaz Metan – CS Mioveni 2
    11 apr 2022, 21:00: FCSB – FC Voluntari 1

  44. Academica – Chindia X
    FCU Craiova – Dinamo 1
    FC Argeș – Farul 2
    UTA – Rapid X
    FC Botoșani – Sepsi 1
    U Craiova – CFR Cluj 2
    Gaz Metan – CS Mioveni 2
    FCSB – FC Voluntari 1

  45. Academica – Chindia X
    FCU Craiova – Dinamo 1
    FC Argeș – Farul X
    UTA – Rapid 2
    FC Botoșani – Sepsi X
    U Craiova – CFR Cluj 2
    Gaz Metan – CS Mioveni 2
    FCSB – FC Voluntari 1

  46. Academica – Chindia 2
    FCU Craiova – Dinamo 2
    FC Argeș – Farul X
    UTA – Rapid X
    FC Botoșani – Sepsi 2
    U Craiova – CFR Cluj X
    Gaz Metan – CS Mioveni 2
    FCSB – FC Voluntari 1

  47. Academica – Chindia 2
    FCU Craiova – Dinamo 1
    FC Argeș – Farul x
    UTA – Rapid x
    FC Botoșani – Sepsi 1
    U Craiova – CFR Cluj 1
    Gaz Metan – CS Mioveni 2
    FCSB – FC Voluntari 1

  48. FCU Craiova – Dinamo x
    FC Argeș – Farul x
    UTA – Rapid 2
    FC Botoșani – Sepsi x
    U Craiova – CFR Cluj 2
    Gaz Metan – CS Mioveni 2
    FCSB – FC Voluntari 1

  49. Academica – Chindia 2
    FCU Craiova – Dinamo 1
    FC Argeș – Farul 1
    UTA – Rapid 1
    FC Botoșani – Sepsi 1
    U Craiova – CFR Cluj 2
    Gaz Metan – CS Mioveni 2
    FCSB – FC Voluntari 2

  50. Academica – Chindia 2
    FCU Craiova – Dinamo 2
    FC Argeș – Farul 2
    UTA – Rapid 2
    FC Botoșani – Sepsi 2
    U Craiova – CFR Cluj 2
    Gaz Metan – CS Mioveni 2
    FCSB – FC Voluntari 2

  51. FCU Craiova – Dinamo X
    FC Argeș – Farul 1
    UTA – Rapid X
    FC Botoșani – Sepsi 2
    U Craiova – CFR Cluj 2
    Gaz Metan – CS Mioveni 2
    FCSB – FC Voluntari 1

  52. 11 apr 2022, 18:00: Gaz Metan – CS Mioveni x
    11 apr 2022, 21:00: FCSB – FC Voluntari 2

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here