#PronoLiga1. Revenire de formă a liderului: 2 puncte avans. Etapa a 33-a se joacă după pauza internațională

55
587

După ce a pierdut serios teren în ultimele runde, liderul Știrbei Vodă și-a mai revenit ușor în a doua etapă de Play-off / Play-out și acum stă liniștit pe locul 1 pentru cel puțin 2 săptămâni. Are 2 puncte față de Tiq și multe, foarte multe față de locul 3, ocupat acum de Emil Toma și Vraf Etern.

Etapa a 32 de #PronoLiga1 a fost câștigată de Gabriel Dobre, cu un scor de 8/9. ”Lanterna” îi revine lui Ionuț Iancu, cel care s-a oprit la scorul de 2/9.

Clasamentul etapei a 32-a de #PronoLiga1

Loc Jucător Puncte
1 Gabriel Dobre 8
2 Ana 7
3 Cristian-D. Pop 7
4 Dragoș Adrian 7
5 Vraf Etern 7
6 Emil Toma 6
7 Știrbei Vodă 6
8 Vasile D. Andrei 6
9 Tirlea Alexandru 6
10 Alex Paloșanu 6
11 Mircea Trușcă 6
12 Udrescu Dragoș 5
13 Tiq 5
14 Claudiu Emanoil 5
15 Draco-RO 5
16 Cristian Andrei 5
17 I.M. Darie 5
18 Ditcov Bogdan 5
19 Matadorul 4
20 Daninho 4
21 Andrei G 4
22 Nelu Jichita 4
23 Costindte 4
24 Julian Ross 4
25 Marius 4
26 Deki 4
27 Dan Daniel STB 4
28 Bera 4
29 Adrian B 4
30 Radusmall 4
31 Ioanițoaia 4
32 Engler Sorin 4
33 Thernandier 4
34 Alex Jurcuta 4
35 Vartan Răzvan 4
36 Călin Chiuzbaian 4
37 Sikmar 4
38 Cristi 4
39 Cornel V 4
40 Cosma Corneliu 3
41 Stillenj 3
42 Radu Gheorghe 3
43 Cristinel Birta 3
44 Mișu 3
45 Cristi M 5*
46 Peia Răzvan 3
47 Lucian Ciobanu 3
48 Vladimir Cristea 3
49 Cristiibm 3
50 Mirvio 3
51 Ionuț Iancu 2
52 Daniel Nazare 0
53 Gabriel C 0
54 DagiHagi 0
55 Ovidiu Gorcea 0
56 MM 0
57 Ibracadabra 0
58 Robert 0
59 RaduTheSecond 0
60 MC 2 0
61 Alex B 0
62 Antonio I 0
63 Sergyu R 0
64 B. Cosmin 0
65 Alex 0
66 Răzvan B 0
67 George Ion 0
68 Răzvan Raul 0
69 G.M. Claudiu 0
70 Bucur Andrei 0
71 Ionuț Brânzei 0
72 Birau George 0
73 Akilae 0
74 Andrei M. Cătălin 0
75 Florian Iordache 0
76 Geaxi Marius 0
77 Flavius 0
78 Intermezzo 0
79 Remus 0
80 Claudiu B 0
81 Mazy 1923 0
82 DunavPyce 0
83 Alexandru 0
84 Stoica Cristian 0
85 Grecu 0
86 Laurentiu 0
87 Georgynyo89 0

*recalculare

Clasamentul general #PronoLiga1

Loc Jucător Puncte
1 Știrbei Vodă 167
2 Tiq 165
3 Emil Toma 155
4 Vraf Etern 155
5 Alex Paloșanu 154
6 Vartan Răzvan 154
7 Ditcov Bogdan 152
8 Cristi M 152
9 Adrian B 149
10 Cristinel Birta 149
11 I.M. Darie 148
12 Deki 145
13 Vasile D. Andrei 145
14 Lucian Ciobanu 145
15 Radusmall 144
16 Cristi 144
17 Engler Sorin 143
18 Daninho 142
19 Stillenj 142
20 Vladimir Cristea 142
21 Cristiibm 142
22 Mircea Trușcă 141
23 Claudiu Emanoil 140
24 Marius 140
25 Sikmar 140
26 Mirvio 140
27 Cosma Corneliu 139
28 Julian Ross 139
29 Tirlea Alexandru 139
30 Peia Răzvan 138
31 CălinChiuzbaian 138
32 Cornel V 138
33 Ana 137
34 Matadorul 137
35 Costindte 137
36 Thernandier 137
37 Alex Jurcuta 136
38 Mișu 135
39 Dragoș Adrian 134
40 Dan Daniel STB 133
41 Cristian-D. Pop 132
42 Cristian Andrei 130
43 Ionuț Iancu 128
44 Nelu Jichita 128
45 Gabriel Dobre 128
46 Draco-RO 126
47 Stoica Cristian 125
48 Bera 124
49 Andrei G 123
50 Gabriel C 123
51 Udrescu Dragoș 122
52 Geaxi Marius 120
53 Radu Gheorghe 119
54 Ioanițoaia 118
55 Ionuț Brânzei 117
56 RaduTheSecond 107
57 Alex B 107
58 DagiHagi 92
59 Daniel Nazare 84
60 DunavPyce 81
61 Ibracadabra 79
62 Robert 79
63 Georgynyo89 77
64 Răzvan Raul 75
65 Grecu 68
66 Claudiu B 66
67 G.M. Claudiu 56
68 MM 45
69 Răzvan B 39
70 Andrei M. Cătălin 37
71 Ovidiu Gorcea 35
72 Birau George 29
73 Intermezzo 27
74 Sergyu R 25
75 Akilae 21
76 MC 2 20
77 Bucur Andrei 19
78 Remus 14
79 Alex 10
80 Antonio I 9
81 B. Cosmin 9
82 Flavius 9
83 Laurentiu 8
84 Mazy 1923 7
85 George Ion 4
86 Alexandru 4
87 Florian Iordache 3

Etapa a 33-a de PronoLiga1 (Play-off / Play-out):

Vineri, 1 aprilie: 17.30 FCU Craiova – CS Mioveni
Vineri, 1 aprilie: 20.30 Chindia – Dinamo
Sâmbătă, 2 aprilie: 12.30 UTA – Gaz Metan
Sâmbătă, 2 aprilie: 17.30 FC Voluntari – Farul
Sâmbătă, 2 aprilie: 20.30 Rapid – FC Botoșani
Duminică, 3 aprilie 19.00 FCSB – U Craiova
Luni, 4 aprilie: 18.00 Sepsi – Academica
Luni, 4 aprilie, 21.00 CFR Cluj – FC Argeș

MODUL DE PARIERE:

8 meciuri – fiecare jucător va avea la dispoziție 8 pronosticuri simple (de genul 1, X sau 2).

IMPORTANT: NU SE ACCEPTĂ ”DUBLELE” (1x, 12, x2). 

Cum funcționează un JOKER?

În fiecare etapă, echipa Tikitaka va alege un meci care va puncta dublu. El are rolul de a crește suspansul și de a mări șansele de “evadare” ale celor buni. Astfel, un participant poate acumula maxim 9 puncte într-o etapă.

  • Joker-ul etapei: FCSB – U Craiova

Termen limită pentru primul meci al etapei: 1 aprilie, ora 17.29

ATENȚIE! Pentru a veni în sprijinul celor întârziați, de acum înainte o să luăm în considerare toate pronosticurile! Condiția e ca acestea să fie lăsate înainte de începerea meciurilor

NU UITAȚI! Odată lăsate, pronosticurile nu mai pot fi modificate în timpul etapei!

*Un exemplu de pronosticuri al unei etape îl aveți mai jos!

Se considera FINALE doar rezultatele după 90 de minute! În cazul in care un meci va fi decis la masa verde din cauza unor incidente (fani pe teren, căderea nocturnei, retrageri în stil Copos, Apocalipsă, invazii de melci) meciul va fi ANULAT!

ÎNCĂ O ATENȚIE! În cazul nefericit în care sunt probleme cu site-ul, trimiteți pronosticurile pe adresa: contact@tikitaka.ro

ATENȚIE! Pronosticurile se lasă în ordinea expusă în exemplul de mai jos. 

Pronosticurile lăsate în altă ordine NU SE IAU ÎN CONSIDERARE!

Exemplu de pariere:

FCU Craiova – CS Mioveni 1
Chindia – Dinamo 1
UTA – Gaz Metan 1
FC Voluntari – Farul 2
Rapid – FC Botoșani 1
FCSB – U Craiova X
Sepsi – Academica 1
CFR Cluj – FC Argeș 1

Articolul precedentArsenal – Dinamo Bacău 7-1 (Cupa Orașelor Târguri – 18 martie 1970)
Articolul următorScoția – România 3-0 (amical – 26 martie 1986)
„Un bădăran, un necioplit, un neinformat, pe scurt: un NEANDERTHALIAN INTELECTUAL” George Copos

55 COMENTARII

  1. FCU Craiova – CS Mioveni 1
    Chindia – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 1
    FC Voluntari – Farul 2
    Rapid – FC Botoșani 2
    FCSB – U Craiova 2
    Sepsi – Academica 1
    CFR Cluj – FC Argeș x

  2. Vineri, 1 aprilie: 17.30 FCU Craiova – CS Mioveni 1
    Vineri, 1 aprilie: 20.30 Chindia – Dinamo 1
    Sâmbătă, 2 aprilie: 12.30 UTA – Gaz Metan 1
    Sâmbătă, 2 aprilie: 17.30 FC Voluntari – Farul x
    Sâmbătă, 2 aprilie: 20.30 Rapid – FC Botoșani 1
    Duminică, 3 aprilie 19.00 FCSB – U Craiova x
    Luni, 4 aprilie: 18.00 Sepsi – Academica 1
    Luni, 4 aprilie, 21.00 CFR Cluj – FC Argeș 1

  3. FCU Craiova – CS Mioveni 1
    Chindia – Dinamo x
    UTA – Gaz Metan 1
    FC Voluntari – Farul 2
    Rapid – FC Botoșani 2
    FCSB – U Craiova 1
    Sepsi – Academica 1
    CFR Cluj – FC Argeș 1

  4. FCU Craiova – CS Mioveni 1
    Chindia – Dinamo X
    UTA – Gaz Metan 1
    FC Voluntari – Farul X
    Rapid – FC Botoșani 1
    FCSB – U Craiova X
    Sepsi – Academica 1
    CFR Cluj – FC Argeș 1

  5. FCU Craiova – CS Mioveni 1
    Chindia – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 1
    FC Voluntari – Farul x
    Rapid – FC Botoșani x
    FCSB – U Craiova 1
    Sepsi – Academica 1
    CFR Cluj – FC Argeș 1

  6. FCU Craiova – CS Mioveni x
    Chindia – Dinamo x
    UTA – Gaz Metan 1
    FC Voluntari – Farul x
    Rapid – FC Botoșani x
    FCSB – U Craiova x
    Sepsi – Academica 1
    CFR Cluj – FC Argeș 1

  7. FCU Craiova – CS Mioveni 1
    Chindia – Dinamo 2
    UTA – Gaz Metan 1
    FC Voluntari – Farul 2
    Rapid – FC Botoșani 2
    FCSB – U Craiova 1
    Sepsi – Academica 1
    CFR Cluj – FC Argeș 1

  8. FCU Craiova – CS Mioveni 1
    Chindia – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 1
    FC Voluntari – Farul 1
    Rapid – FC Botoșani x
    FCSB – U Craiova 1
    Sepsi – Academica 1
    CFR Cluj – FC Argeș 1

  9. FCU Craiova – CS Mioveni x
    Chindia – Dinamo x
    UTA – Gaz Metan 1
    FC Voluntari – Farul x
    Rapid – FC Botoșani x
    FCSB – U Craiova 1
    Sepsi – Academica 1
    CFR Cluj – FC Argeș 1

  10. FCU Craiova – CS Mioveni 1
    Chindia – Dinamo x
    UTA – Gaz Metan 1
    FC Voluntari – Farul 2
    Rapid – FC Botoșani x
    FCSB – U Craiova 1
    Sepsi – Academica 1
    CFR Cluj – FC Argeș 1

  11. FCU Craiova – CS Mioveni 1
    Chindia – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 1
    FC Voluntari – Farul x
    Rapid – FC Botoșani x
    FCSB – U Craiova 1
    Sepsi – Academica 1
    CFR Cluj – FC Argeș 1

  12. FCU Craiova – CS Mioveni 1
    Chindia – Dinamo x
    UTA – Gaz Metan 1
    FC Voluntari – Farul 1
    Rapid – FC Botoșani x
    FCSB – U Craiova 1
    Sepsi – Academica 1
    CFR Cluj – FC Argeș 1

  13. Vineri, 1 aprilie: 17.30 FCU Craiova – CS Mioveni 1
    Vineri, 1 aprilie: 20.30 Chindia – Dinamo 2
    Sâmbătă, 2 aprilie: 12.30 UTA – Gaz Metan 1
    Sâmbătă, 2 aprilie: 17.30 FC Voluntari – Farul x
    Sâmbătă, 2 aprilie: 20.30 Rapid – FC Botoșani 1
    Duminică, 3 aprilie 19.00 FCSB – U Craiova 1
    Luni, 4 aprilie: 18.00 Sepsi – Academica 1
    Luni, 4 aprilie, 21.00 CFR Cluj – FC Argeș 1

  14. FCU Craiova – CS Mioveni X
    Chindia – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 1
    FC Voluntari – Farul 1
    Rapid – FC Botoșani X
    FCSB – U Craiova 1
    Sepsi – Academica 1
    CFR Cluj – FC Argeș 1

  15. FCU Craiova – CS Mioveni 1
    Chindia – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 1
    FC Voluntari – Farul x
    Rapid – FC Botoșani 1
    FCSB – U Craiova x
    Sepsi – Academica 1
    CFR Cluj – FC Argeș 1

  16. FCU Craiova – CS Mioveni 1
    Chindia – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 1
    FC Voluntari – Farul 2
    Rapid – FC Botoșani 1
    FCSB – U Craiova 1
    Sepsi – Academica 1
    CFR Cluj – FC Argeș 1

  17. FCU Craiova – CS Mioveni 1
    Chindia – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 1
    FC Voluntari – Farul x
    Rapid – FC Botoșani 2
    FCSB – U Craiova 1
    Sepsi – Academica 1
    CFR Cluj – FC Argeș 1

  18. FCU Craiova – CS Mioveni 1
    Chindia – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 1
    FC Voluntari – Farul 2
    Rapid – FC Botoșani 1
    FCSB – U Craiova 1
    Sepsi – Academica 1
    CFR Cluj – FC Argeș 1

  19. FCU Craiova – CS Mioveni 1
    Chindia – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 1
    FC Voluntari – Farul 1
    Rapid – FC Botoșani 1
    FCSB – U Craiova 1
    Sepsi – Academica 1
    CFR Cluj – FC Argeș 1

  20. FCU Craiova – CS Mioveni 1
    Chindia – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 1
    FC Voluntari – Farul x
    Rapid – FC Botoșani x
    FCSB – U Craiova 1
    Sepsi – Academica 1
    CFR Cluj – FC Argeș 1

  21. FCU Craiova – CS Mioveni 1
    Chindia – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 1
    FC Voluntari – Farul 1
    Rapid – FC Botoșani 2
    FCSB – U Craiova 1
    Sepsi – Academica 1
    CFR Cluj – FC Argeș 1

  22. FCU Craiova – CS Mioveni 1
    Chindia – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 1
    FC Voluntari – Farul 1
    Rapid – FC Botoșani x
    FCSB – U Craiova 1
    Sepsi – Academica 1
    CFR Cluj – FC Argeș 1

  23. FCU Craiova – CS Mioveni x
    Chindia – Dinamox
    UTA – Gaz Metan 1
    FC Voluntari – Farul 2
    Rapid – FC Botoșani 2
    FCSB – U Craiova 2
    Sepsi – Academica 1
    CFR Cluj – FC Argeș 1

  24. Vineri, 1 aprilie: 17.30 FCU Craiova – CS Mioveni 1
    Vineri, 1 aprilie: 20.30 Chindia – Dinamo 1
    Sâmbătă, 2 aprilie: 12.30 UTA – Gaz Metan 1
    Sâmbătă, 2 aprilie: 17.30 FC Voluntari – Farul 1
    Sâmbătă, 2 aprilie: 20.30 Rapid – FC Botoșani 1
    Duminică, 3 aprilie 19.00 FCSB – U Craiova 1
    Luni, 4 aprilie: 18.00 Sepsi – Academica 1
    Luni, 4 aprilie, 21.00 CFR Cluj – FC Argeș 1

  25. FCU Craiova – CS Mioveni 1
    Chindia – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 1
    FC Voluntari – Farul 1
    Rapid – FC Botoșani 1
    FCSB – U Craiova 1
    Sepsi – Academica 1
    CFR Cluj – FC Argeș X

  26. Vineri, 1 aprilie: 17.30 FCU Craiova – CS Mioveni 1
    Vineri, 1 aprilie: 20.30 Chindia – Dinamo 1
    Sâmbătă, 2 aprilie: 12.30 UTA – Gaz Metan 1
    Sâmbătă, 2 aprilie: 17.30 FC Voluntari – Farul 1
    Sâmbătă, 2 aprilie: 20.30 Rapid – FC Botoșani x
    Duminică, 3 aprilie 19.00 FCSB – U Craiova 1
    Luni, 4 aprilie: 18.00 Sepsi – Academica 1
    Luni, 4 aprilie, 21.00 CFR Cluj – FC Argeș 1

  27. FCU Craiova – CS Mioveni 1
    Chindia – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 1
    FC Voluntari – Farul X
    Rapid – FC Botoșani 1
    FCSB – U Craiova 1
    Sepsi – Academica 1
    CFR Cluj – FC Argeș 1

  28. FCU Craiova – CS Mioveni 1
    Chindia – Dinamo x
    UTA – Gaz metan Mediaș 1
    FC Voluntari – Farul 2
    Rapid – Botoșani x
    FCSB – CSU Craiova 1
    Sepsi – Academica 1
    CFR – FC Argeș 1

  29. FCU Craiova – CS Mioveni 1
    Chindia – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 1
    FC Voluntari – Farul 2
    Rapid – FC Botoșani 1
    FCSB – U Craiova 1
    Sepsi – Academica 1
    CFR Cluj – FC Argeș 1

  30. Vineri, 1 aprilie: 17.30 FCU Craiova – CS Mioveni x
    Vineri, 1 aprilie: 20.30 Chindia – Dinamo x
    Sâmbătă, 2 aprilie: 12.30 UTA – Gaz Metan 1
    Sâmbătă, 2 aprilie: 17.30 FC Voluntari – Farul x
    Sâmbătă, 2 aprilie: 20.30 Rapid – FC Botoșani x
    Duminică, 3 aprilie 19.00 FCSB – U Craiova x
    Luni, 4 aprilie: 18.00 Sepsi – Academica
    Luni, 4 aprilie, 21.00 CFR Cluj – FC Argeș Vineri, 1 aprilie: 17.30 FCU Craiova – CS Mioveni
    Vineri, 1 aprilie: 20.30 Chindia – Dinamo
    Sâmbătă, 2 aprilie: 12.30 UTA – Gaz Metan
    Sâmbătă, 2 aprilie: 17.30 FC Voluntari – Farul
    Sâmbătă, 2 aprilie: 20.30 Rapid – FC Botoșani x
    Duminică, 3 aprilie 19.00 FCSB – U Craiova x
    Luni, 4 aprilie: 18.00 Sepsi – Academica 1
    Luni, 4 aprilie, 21.00 CFR Cluj – FC Argeș 1

  31. FCU Craiova – CS Mioveni 1
    Chindia – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 1
    FC Voluntari – Farul x
    Rapid – FC Botoșani x
    FCSB – U Craiova 1
    Sepsi – Academica 1
    CFR Cluj – FC Argeș 1

  32. FCU Craiova – CS Mioveni 1
    Chindia – Dinamo x
    UTA – Gaz Metan 1
    FC Voluntari – Farul 2
    Rapid – FC Botoșani 1
    FCSB – U Craiova 1
    Sepsi – Academica 1
    CFR Cluj – FC Argeș 1

  33. FCU Craiova – CS Mioveni 1
    Chindia – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 1
    FC Voluntari – Farul x
    Rapid – FC Botoșani x
    FCSB – U Craiova 1
    Sepsi – Academica 1
    CFR Cluj – FC Argeș 1

  34. FCU Craiova – CS Mioveni 1
    Chindia – Dinamo X
    UTA – Gaz Metan 1
    FC Voluntari – Farul X
    Rapid – FC Botoșani X
    FCSB – U Craiova X
    Sepsi – Academica 1
    CFR Cluj – FC Argeș 1

  35. FCU Craiova – CS Mioveni x
    Chindia – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 1
    FC Voluntari – Farul 1
    Rapid – FC Botoșani 1
    FCSB – U Craiova 1
    Sepsi – Academica 1
    CFR Cluj – FC Argeș 1

  36. FCU Craiova – CS Mioveni 1
    Chindia – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 1
    FC Voluntari – Farul x
    Rapid – FC Botoșani x
    FCSB – U Craiova 1
    Sepsi – Academica 1
    CFR Cluj – FC Argeș 1

  37. Vineri, 1 aprilie: 17.30 FCU Craiova – CS Mioveni c
    Vineri, 1 aprilie: 20.30 Chindia – Dinamo 1
    Sâmbătă, 2 aprilie: 12.30 UTA – Gaz Metan 1
    Sâmbătă, 2 aprilie: 17.30 FC Voluntari – Farul 2
    Sâmbătă, 2 aprilie: 20.30 Rapid – FC Botoșani 1
    Duminică, 3 aprilie 19.00 FCSB – U Craiova x
    Luni, 4 aprilie: 18.00 Sepsi – Academica 1
    Luni, 4 aprilie, 21.00 CFR Cluj – FC Argeș 1

  38. FCU Craiova – CS Mioveni 1
    Chindia – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 1
    FC Voluntari – Farul 1
    Rapid – FC Botoșani x
    FCSB – U Craiova 1
    Sepsi – Academica 1
    CFR Cluj – FC Argeș 1

  39. FCU Craiova – CS Mioveni 1
    Chindia – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 1
    FC Voluntari – Farul x
    Rapid – FC Botoșani 1
    FCSB – U Craiova 1
    Sepsi – Academica 1
    CFR Cluj – FC Argeș 1

  40. FCU Craiova – CS Mioveni X
    Chindia – Dinamo X
    UTA – Gaz Metan 1
    FC Voluntari – Farul 1
    Rapid – FC Botoșani X
    FCSB – U Craiova 1
    Sepsi – Academica 1
    CFR Cluj – FC Argeș 1

  41. FCU Craiova – CS Mioveni 1
    Chindia – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 1
    FC Voluntari – Farul x
    Rapid – FC Botoșani 2
    FCSB – U Craiova x
    Sepsi – Academica 1
    CFR Cluj – FC Argeș 1

  42. FCU Craiova – CS Mioveni x
    Chindia – Dinamo x
    UTA – Gaz Metan 1
    FC Voluntari – Farul x
    Rapid – FC Botoșani 1
    FCSB – U Craiova X
    Sepsi – Academica 1
    CFR Cluj – FC Argeș 1

  43. FCU Craiova – CS Mioveni 1
    Chindia – Dinamo x
    UTA – Gaz Metan 1
    FC Voluntari – Farul 1
    Rapid – FC Botoșani x
    FCSB – U Craiova 1
    Sepsi – Academica 1
    CFR Cluj – FC Argeș 1

  44. Vineri, 1 aprilie: 17.30 FCU Craiova – CS Mioveni – x
    Vineri, 1 aprilie: 20.30 Chindia – Dinamo – 1
    Sâmbătă, 2 aprilie: 12.30 UTA – Gaz Metan – 1
    Sâmbătă, 2 aprilie: 17.30 FC Voluntari – Farul – 2
    Sâmbătă, 2 aprilie: 20.30 Rapid – FC Botoșani – x
    Duminică, 3 aprilie 19.00 FCSB – U Craiova – 1
    Luni, 4 aprilie: 18.00 Sepsi – Academica – 1
    Luni, 4 aprilie, 21.00 CFR Cluj – FC Argeș – 1

  45. FCU Craiova – CS Mioveni x
    Chindia – Dinamo x
    UTA – Gaz Metan 1
    FC Voluntari – Farul x
    Rapid – FC Botoșani 1
    FCSB – U Craiova 1

  46. FCU Craiova – CS Mioveni 1
    Chindia – Dinamo 2
    UTA – Gaz Metan 1
    FC Voluntari – Farul 2
    Rapid – FC Botoșani X
    FCSB – U Craiova 1
    Sepsi – Academica 1
    CFR Cluj – FC Argeș 1

  47. FCU Craiova – CS Mioveni 1
    Chindia – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 1
    FC Voluntari – Farul 2
    Rapid – FC Botoșani 2
    FCSB – U Craiova 1
    Sepsi – Academica 1
    CFR Cluj – FC Argeș 1

  48. FCU Craiova – CS Mioveni x
    Chindia – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 1
    FC Voluntari – Farul x
    Rapid – FC Botoșani 1
    FCSB – U Craiova 1
    Sepsi – Academica 1
    CFR Cluj – FC Argeș 1

  49. Vineri, 1 aprilie: 17.30 FCU Craiova – CS Mioveni 1
    Vineri, 1 aprilie: 20.30 Chindia – Dinamo 1
    Sâmbătă, 2 aprilie: 12.30 UTA – Gaz Metan 1
    Sâmbătă, 2 aprilie: 17.30 FC Voluntari – Farul 1
    Sâmbătă, 2 aprilie: 20.30 Rapid – FC Botoșani 1
    Duminică, 3 aprilie 19.00 FCSB – U Craiova 1
    Luni, 4 aprilie: 18.00 Sepsi – Academica 1
    Luni, 4 aprilie, 21.00 CFR Cluj – FC Argeș 1

  50. FCU Craiova – CS Mioveni 1
    Chindia – Dinamo X
    UTA – Gaz Metan 1
    FC Voluntari – Farul X
    Rapid – FC Botoșani 1
    FCSB – U Craiova X
    Sepsi – Academica 1
    CFR Cluj – FC Argeș 1

  51. Chindia – Dinamo 1
    UTA – Gaz Metan 1
    FC Voluntari – Farul X
    Rapid – FC Botoșani X
    FCSB – U Craiova 1
    Sepsi – Academica 1
    CFR Cluj – FC Argeș 1

  52. Chindia – Dinamo 2
    UTA – Gaz Metan 1
    FC Voluntari – Farul X
    Rapid – FC Botoșani X
    FCSB – U Craiova 1
    Sepsi – Academica 1
    CFR Cluj – FC Argeș 1

  53. Sâmbătă, 2 aprilie: 12.30 UTA – Gaz Metan 1
    Sâmbătă, 2 aprilie: 17.30 FC Voluntari – Farul 1
    Sâmbătă, 2 aprilie: 20.30 Rapid – FC Botoșani x
    Duminică, 3 aprilie 19.00 FCSB – U Craiova 1
    Luni, 4 aprilie: 18.00 Sepsi – Academica 1
    Luni, 4 aprilie, 21.00 CFR Cluj – FC Argeș 1

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here