#PronoLiga1. O nouă ușoară evadare a liderului. Urmează etapa a 36-a

51
502

Etapa a 35-a de #PronoLiga1 a adus o nouă distanțare a celui care conduce de o veșnicie clasamentul. Știrbei Vodă are acum 3 puncte peste Tiq și 11 peste Emil Toma și Alex Paloșanu, aflați pe ultima treaptă a podiumului.

Cei mai buni în etapa din weekendul trecut au fost Cristian – D. Pop și Bera, ambii cu un scor de 7/9. La polul opus, nu mai puțin de 17 jucători se țin de ”Lanternă”.

Clasamentul etapei a 35-a de #PronoLiga1

Loc Jucător Puncte
1 Cristian-D. Pop 7
2 Bera 7
3 Daninho 6
4 Dragoș Adrian 6
5 Știrbei Vodă 6
6 Mișu 6
7 Vasile D. Andrei 6
8 Alex Jurcuta 6
9 Andrei G 5
10 Costindte 5
11 Adrian B 5
12 RaduTheSecond 5
13 Ionuț Brânzei 5
14 Tirlea Alexandru 5
15 Alex Paloșanu 5
16 Vartan Răzvan 5
17 Geaxi Marius 5
18 Cornel V 5
19 Vladimir Cristea 5
20 Udrescu Dragoș 4
21 Cosma Corneliu 4
22 Tiq 4
23 Ionuț Iancu 4
24 Emil Toma 4
25 Draco-RO 4
26 Stillenj 4
27 Radu Gheorghe 4
28 Dan Daniel STB 4
29 Engler Sorin 4
30 Cristi M 4
31 Peia Răzvan 4
32 Ditcov Bogdan 4
33 Lucian Ciobanu 4
34 Sikmar 4
35 Gabriel Dobre 4
36 Cristiibm 4
37 Stoica Cristian 4
38 Matadorul 3
39 Nelu Jichita 3
40 Julian Ross 3
41 Claudiu Emanoil 3
42 Vraf Etern 3
43 Marius 3
44 Cristian Andrei 3
45 Deki 3
46 I.M. Darie 3
47 Radusmall 3
48 Cristinel Birta 3
49 Ioanițoaia 3
50 Thernandier 3
51 Călin Chiuzbaian 3
52 Cristi 3
53 Mircea Trușcă 3
54 Mirvio 3
55 Ana 0
56 Daniel Nazare 0
57 Gabriel C 0
58 DagiHagi 0
59 Ovidiu Gorcea 0
60 MM 0
61 Ibracadabra 0
62 Robert 0
63 MC 2 0
64 Alex B 0
65 Antonio I 0
66 Sergyu R 0
67 B. Cosmin 0
68 Alex 0
69 Răzvan B 0
70 George Ion 0
71 Răzvan Raul 0
72 G.M. Claudiu 0
73 Bucur Andrei 0
74 Birau George 0
75 Akilae 0
76 Andrei M. Cătălin 0
77 Florian Iordache 0
78 Flavius 0
79 Intermezzo 0
80 Remus 0
81 Claudiu B 0
82 Mazy 1923 0
83 DunavPyce 0
84 Alexandru 0
85 Grecu 0
86 Laurentiu 0
87 Georgynyo89 0

Clasamentul general #PronoLiga1

Loc Jucător Puncte
1 Știrbei Vodă 180
2 Tiq 177
3 Emil Toma 169
4 Alex Paloșanu 169
5 Vraf Etern 167
6 Vartan Răzvan 166
7 Adrian B 165
8 Cristi M 165
9 Ditcov Bogdan 163
10 Daninho 158
11 Cristinel Birta 158
12 Vasile D. Andrei 158
13 Stillenj 156
14 Deki 156
15 Engler Sorin 156
16 Lucian Ciobanu 156
17 Radusmall 155
18 Mircea Trușcă 155
19 Vladimir Cristea 155
20 Cristiibm 155
21 I.M. Darie 154
22 Cristi 154
23 Tirlea Alexandru 153
24 Cosma Corneliu 152
25 Claudiu Emanoil 152
26 Marius 152
27 Sikmar 152
28 Costindte 151
29 Cornel V 151
30 Julian Ross 150
31 Mișu 150
32 Peia Răzvan 150
33 Mirvio 150
34 Cristian-D. Pop 149
35 Matadorul 149
36 Thernandier 149
37 Alex Jurcuta 148
38 CălinChiuzbaian 148
39 Dragoș Adrian 147
40 Dan Daniel STB 147
41 Cristian Andrei 143
42 Ionuț Iancu 141
43 Gabriel Dobre 141
44 Nelu Jichita 139
45 Bera 139
46 Ana 137
47 Andrei G 137
48 Draco-RO 137
49 Stoica Cristian 136
50 Udrescu Dragoș 134
51 Ionuț Brânzei 131
52 Radu Gheorghe 130
53 Geaxi Marius 128
54 Ioanițoaia 125
55 Gabriel C 123
56 RaduTheSecond 121
57 Alex B 107
58 DagiHagi 92
59 Daniel Nazare 84
60 DunavPyce 81
61 Ibracadabra 79
62 Robert 79
63 Georgynyo89 77
64 Răzvan Raul 75
65 Grecu 68
66 Claudiu B 66
67 G.M. Claudiu 56
68 MM 45
69 Răzvan B 39
70 Andrei M. Cătălin 37
71 Ovidiu Gorcea 35
72 Birau George 29
73 Intermezzo 27
74 Sergyu R 25
75 Akilae 21
76 MC 2 20
77 Bucur Andrei 19
78 Remus 14
79 Alex 10
80 Antonio I 9
81 B. Cosmin 9
82 Flavius 9
83 Laurentiu 8
84 Mazy 1923 7
85 George Ion 4
86 Alexandru 4
87 Florian Iordache 3

Etapa a 36-a de PronoLiga1 (Play-off / Play-out):

22 apr 2022, 17:30: Academica – CS Mioveni
22 apr 2022, 20:00: Gaz Metan – Dinamo
23 apr 2022, 13:30: UTA – Chindia
23 apr 2022, 21:00: Rapid – Sepsi
24 apr 2022, 19:00: FC Voluntari – CFR Cluj
25 apr 2022, 15:30: FC Botoșani – FCU Craiova
25 apr 2022, 18:00: FC Argeș – U Craiova
25 apr 2022, 21:00: Farul – FCSB

MODUL DE PARIERE:

8 meciuri – fiecare jucător va avea la dispoziție 8 pronosticuri simple (de genul 1, X sau 2).

IMPORTANT: NU SE ACCEPTĂ ”DUBLELE” (1x, 12, x2). 

Cum funcționează un JOKER?

În fiecare etapă, echipa Tikitaka va alege un meci care va puncta dublu. El are rolul de a crește suspansul și de a mări șansele de “evadare” ale celor buni. Astfel, un participant poate acumula maxim 9 puncte într-o etapă.

  • Joker-ul etapei: Rapid – Sepsi

Termen limită pentru primul meci al etapei: 22 aprilie, ora 17.29

ATENȚIE! Pentru a veni în sprijinul celor întârziați, de acum înainte o să luăm în considerare toate pronosticurile! Condiția e ca acestea să fie lăsate înainte de începerea meciurilor

NU UITAȚI! Odată lăsate, pronosticurile nu mai pot fi modificate în timpul etapei!

*Un exemplu de pronosticuri al unei etape îl aveți mai jos!

Se considera FINALE doar rezultatele după 90 de minute! În cazul in care un meci va fi decis la masa verde din cauza unor incidente (fani pe teren, căderea nocturnei, retrageri în stil Copos, Apocalipsă, invazii de melci) meciul va fi ANULAT!

ÎNCĂ O ATENȚIE! În cazul nefericit în care sunt probleme cu site-ul, trimiteți pronosticurile pe adresa: contact@tikitaka.ro

ATENȚIE! Pronosticurile se lasă în ordinea expusă în exemplul de mai jos. 

Pronosticurile lăsate în altă ordine NU SE IAU ÎN CONSIDERARE!

Exemplu de pariere:

Academica – CS Mioveni 2
Gaz Metan – Dinamo 2
UTA – Chindia 1
Rapid – Sepsi x
FC Voluntari – CFR Cluj 2
FC Botoșani – FCU Craiova 1
FC Argeș – U Craiova 2
Farul – FCSB 2

Articolul precedentFreddy Rincón, fostul adversar al României în SUA 1994 și Franța 1998 a murit într-un accident de mașină
Articolul următor#PronoLiga1! Liderul își menține avansul liniștitor. Urmează runda a 37-a
„Un bădăran, un necioplit, un neinformat, pe scurt: un NEANDERTHALIAN INTELECTUAL” George Copos

51 COMENTARII

  1. Academica – CS Mioveni 2
    Gaz Metan – Dinamo 2
    UTA – Chindia 1
    Rapid – Sepsi x
    FC Voluntari – CFR Cluj 2
    FC Botoșani – FCU Craiova 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    Farul – FCSB x

  2. Academica – CS Mioveni 2
    Gaz Metan – Dinamo 2
    UTA – Chindia x
    Rapid – Sepsi x
    FC Voluntari – CFR Cluj 2
    FC Botoșani – FCU Craiova x
    FC Argeș – U Craiova 2
    Farul – FCSB 2

  3. Academica – CS Mioveni 2
    Gaz Metan – Dinamo 2
    UTA – Chindia 1
    Rapid – Sepsi 1
    FC Voluntari – CFR Cluj 2
    FC Botoșani – FCU Craiova 1
    FC Argeș – U Craiova 1
    Farul – FCSB 2

  4. Academica – CS Mioveni 2
    Gaz Metan – Dinamo 2
    UTA – Chindia 1
    Rapid – Sepsi 1
    FC Voluntari – CFR Cluj 2
    FC Botoșani – FCU Craiova x
    FC Argeș – U Craiova 2
    Farul – FCSB 2

  5. 22 apr 2022, 17:30: Academica – CS Mioveni 2
    22 apr 2022, 20:00: Gaz Metan – Dinamo 2
    23 apr 2022, 13:30: UTA – Chindia x
    23 apr 2022, 21:00: Rapid – Sepsi 1
    24 apr 2022, 19:00: FC Voluntari – CFR Cluj 2
    25 apr 2022, 15:30: FC Botoșani – FCU Craiova 1
    25 apr 2022, 18:00: FC Argeș – U Craiova 2
    25 apr 2022, 21:00: Farul – FCSB 2

  6. 22 apr 2022, 17:30: Academica – CS Mioveni 2
    22 apr 2022, 20:00: Gaz Metan – Dinamo 2
    23 apr 2022, 13:30: UTA – Chindia X
    23 apr 2022, 21:00: Rapid – Sepsi 1
    24 apr 2022, 19:00: FC Voluntari – CFR Cluj X
    25 apr 2022, 15:30: FC Botoșani – FCU Craiova 1
    25 apr 2022, 18:00: FC Argeș – U Craiova 2
    25 apr 2022, 21:00: Farul – FCSB 2

  7. Academica – CS Mioveni 2
    Gaz Metan – Dinamo 2
    UTA – Chindia 1
    Rapid – Sepsi x
    FC Voluntari – CFR Cluj 2
    FC Botoșani – FCU Craiova 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    Farul – FCSB 2

  8. Gaz Metan – Dinamo 2
    UTA – Chindia 1
    Rapid – Sepsi x
    FC Voluntari – CFR Cluj 2
    FC Botoșani – FCU Craiova 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    Farul – FCSB 2

  9. Academica – CS Mioveni 2
    Gaz Metan – Dinamo 2
    UTA – Chindia 1
    Rapid – Sepsi x
    FC Voluntari – CFR Cluj 2
    FC Botoșani – FCU Craiova 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    Farul – FCSB 2

  10. Academica – CS Mioveni 2
    Gaz Metan – Dinamo 2
    UTA – Chindia 1
    Rapid – Sepsi 1
    FC Voluntari – CFR Cluj 2
    FC Botoșani – FCU Craiova 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    Farul – FCSB 2

  11. Academica – CS Mioveni 2
    Gaz Metan – Dinamo 2
    UTA – Chindia 1
    Rapid – Sepsi 1
    FC Voluntari – CFR Cluj 2
    FC Botoșani – FCU Craiova 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    Farul – FCSB X

  12. 22 apr 2022, 17:30: Academica – CS Mioveni 2
    22 apr 2022, 20:00: Gaz Metan – Dinamo 2
    23 apr 2022, 13:30: UTA – Chindia 1
    23 apr 2022, 21:00: Rapid – Sepsi 1
    24 apr 2022, 19:00: FC Voluntari – CFR Cluj 2
    25 apr 2022, 15:30: FC Botoșani – FCU Craiova 2
    25 apr 2022, 18:00: FC Argeș – U Craiova 2
    25 apr 2022, 21:00: Farul – FCSB 2

  13. Academica – CS Mioveni x
    Gaz Metan – Dinamo 2
    UTA – Chindia x
    Rapid – Sepsi x
    FC Voluntari – CFR Cluj 2
    FC Botoșani – FCU Craiova x
    FC Argeș – U Craiova 2
    Farul – FCSB 2

  14. Academica – CS Mioveni 2
    Gaz Metan – Dinamo 2
    UTA – Chindia 1
    Rapid – Sepsi 1
    FC Voluntari – CFR Cluj 2
    FC Botoșani – FCU Craiova 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    Farul – FCSB 2

  15. Academica – CS Mioveni 2
    Gaz Metan – Dinamo 2
    UTA – Chindia 1
    Rapid – Sepsi x
    FC Voluntari – CFR Cluj 2
    FC Botoșani – FCU Craiova 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    Farul – FCSB 2

  16. Academica – CS Mioveni 2
    Gaz Metan – Dinamo 2
    UTA – Chindia 1
    Rapid – Sepsi x
    FC Voluntari – CFR Cluj 2
    FC Botoșani – FCU Craiova 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    Farul – FCSB x

  17. Academica – CS Mioveni 2
    Gaz Metan – Dinamo 2
    UTA – Chindia 1
    Rapid – Sepsi 1
    FC Voluntari – CFR Cluj 2
    FC Botoșani – FCU Craiova X
    FC Argeș – U Craiova 2
    Farul – FCSB 2

  18. Academica – CS Mioveni 2
    Gaz Metan – Dinamo 2
    UTA – Chindia 1
    Rapid – Sepsi 1
    FC Voluntari – CFR Cluj 2
    FC Botoșani – FCU Craiova 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    Farul – FCSB 2

  19. 22 apr 2022, 17:30: Academica – CS Mioveni 2
    22 apr 2022, 20:00: Gaz Metan – Dinamo 2
    23 apr 2022, 13:30: UTA – Chindia 2
    23 apr 2022, 21:00: Rapid – Sepsi 2
    24 apr 2022, 19:00: FC Voluntari – CFR Cluj 2
    25 apr 2022, 15:30: FC Botoșani – FCU Craiova 2
    25 apr 2022, 18:00: FC Argeș – U Craiova 2
    25 apr 2022, 21:00: Farul – FCSB 2

  20. Academica – CS Mioveni 2
    Gaz Metan – Dinamo 2
    UTA – Chindia x
    Rapid – Sepsi 2
    FC Voluntari – CFR Cluj 2
    FC Botoșani – FCU Craiova 1x
    FC Argeș – U Craiova 2
    Farul – FCSB 2

  21. Academica – CS Mioveni 2
    Gaz Metan – Dinamo 2
    UTA – Chindia 1
    Rapid – Sepsi 1
    FC Voluntari – CFR Cluj 2
    FC Botoșani – FCU Craiova x
    FC Argeș – U Craiova 2
    Farul – FCSB 2

  22. Academica – CS Mioveni 2
    Gaz Metan – Dinamo 2
    UTA – Chindia x
    Rapid – Sepsi 2
    FC Voluntari – CFR Cluj x
    FC Botoșani – FCU Craiova 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    Farul – FCSB x

  23. Academica – CS Mioveni 2
    Gaz Metan – Dinamo 2
    UTA – Chindia 1
    Rapid – Sepsi 1
    FC Voluntari – CFR Cluj X
    FC Botoșani – FCU Craiova 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    Farul – FCSB 2

  24. 22 apr 2022, 17:30: Academica – CS Mioveni 2
    22 apr 2022, 20:00: Gaz Metan – Dinamo 2
    23 apr 2022, 13:30: UTA – Chindia x
    23 apr 2022, 21:00: Rapid – Sepsi x
    24 apr 2022, 19:00: FC Voluntari – CFR Cluj 2
    25 apr 2022, 15:30: FC Botoșani – FCU Craiova x
    25 apr 2022, 18:00: FC Argeș – U Craiova 2
    25 apr 2022, 21:00: Farul – FCSB 2

  25. 22 apr 2022, 17:30: Academica – CS Mioveni 2
    22 apr 2022, 20:00: Gaz Metan – Dinamo 2
    23 apr 2022, 13:30: UTA – Chindia 1
    23 apr 2022, 21:00: Rapid – Sepsi 1
    24 apr 2022, 19:00: FC Voluntari – CFR Cluj x
    25 apr 2022, 15:30: FC Botoșani – FCU Craiova 1
    25 apr 2022, 18:00: FC Argeș – U Craiova 2
    25 apr 2022, 21:00: Farul – FCSB 2

  26. Academica – CS Mioveni 2
    Gaz Metan – Dinamo 2
    UTA – Chindia x
    Rapid – Sepsi x
    FC Voluntari – CFR Cluj 2
    FC Botoșani – FCU Craiova x
    FC Argeș – U Craiova 2
    Farul – FCSB 2

  27. Academica – CS Mioveni 2
    Gaz Metan – Dinamo 2
    UTA – Chindia 1
    Rapid – Sepsi 1
    FC Voluntari – CFR Cluj x
    FC Botoșani – FCU Craiova 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    Farul – FCSB 2

  28. Academica – CS Mioveni 2
    Gaz Metan – Dinamo 2
    UTA – Chindia 1
    Rapid – Sepsi 2
    FC Voluntari – CFR Cluj X
    FC Botoșani – FCU Craiova 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    Farul – FCSB 2

  29. Academica – CS Mioveni 2
    Gaz Metan – Dinamo 2
    UTA – Chindia 1
    Rapid – Sepsi 1
    FC Voluntari – CFR Cluj 2
    FC Botoșani – FCU Craiova x
    FC Argeș – U Craiova 2
    Farul – FCSB 2

  30. Academica – CS Mioveni 2
    Gaz Metan – Dinamo 2
    UTA – Chindia 1
    Rapid – Sepsi 1
    FC Voluntari – CFR Cluj 2
    FC Botoșani – FCU Craiova 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    Farul – FCSB 2

  31. Academica – CS Mioveni 2
    Gaz Metan – Dinamo 2
    UTA – Chindia 1
    Rapid – Sepsi 1
    FC Voluntari – CFR Cluj 2
    FC Botoșani – FCU Craiova x
    FC Argeș – U Craiova 2
    Farul – FCSB 2

  32. Academica – CS Mioveni 2
    Gaz Metan – Dinamo 2
    UTA – Chindia X
    Rapid – Sepsi X
    FC Voluntari – CFR Cluj 2
    FC Botoșani – FCU Craiova 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    Farul – FCSB 2

  33. Academica – CS Mioveni 2
    Gaz Metan – Dinamo 2
    UTA – Chindia 1
    Rapid – Sepsi 1
    FC Voluntari – CFR Cluj 2
    FC Botoșani – FCU Craiova 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    Farul – FCSB 2

  34. Academica – CS Mioveni 2
    Gaz Metan – Dinamo 2
    UTA – Chindia x
    Rapid – Sepsi x
    FC Voluntari – CFR Cluj 2
    FC Botoșani – FCU Craiova x
    FC Argeș – U Craiova 2
    Farul – FCSB 2

  35. Academica-CS Mioveni 2
    Gaz Metan – Dinamo x
    UTA – Chindia 1
    Rapid – Sepsi x
    FC Voluntari – CFR Cluj 2
    FC Botoșani – FCU Craiova 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    Farul – FCSB 2

  36. Academica – CS Mioveni 2
    Gaz Metan – Dinamo 2
    UTA – Chindia X
    Rapid – Sepsi 1
    FC Voluntari – CFR Cluj 2
    FC Botoșani – FCU Craiova X
    FC Argeș – U Craiova 2
    Farul – FCSB 2

  37. Academica – CS Mioveni 2
    Gaz Metan – Dinamo 2
    UTA – Chindia 1
    Rapid – Sepsi 1
    FC Voluntari – CFR Cluj 2
    FC Botoșani – FCU Craiova 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    Farul – FCSB 2

  38. Academica – CS Mioveni 2
    Gaz Metan – Dinamo 2
    UTA – Chindia x
    Rapid – Sepsi 2
    FC Voluntari – CFR Cluj 2
    FC Botoșani – FCU Craiova 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    Farul – FCSB 2

  39. 22 apr 2022, 17:30: Academica – CS Mioveni 2
    22 apr 2022, 20:00: Gaz Metan – Dinamo 2
    23 apr 2022, 13:30: UTA – Chindia 1
    23 apr 2022, 21:00: Rapid – Sepsi 1
    24 apr 2022, 19:00: FC Voluntari – CFR Cluj 2
    25 apr 2022, 15:30: FC Botoșani – FCU Craiova 1
    25 apr 2022, 18:00: FC Argeș – U Craiova 2
    25 apr 2022, 21:00: Farul – FCSB 2

  40. 22 apr 2022, 17:30: Academica – CS Mioveni – 2
    22 apr 2022, 20:00: Gaz Metan – Dinamo – 2
    23 apr 2022, 13:30: UTA – Chindia – x
    23 apr 2022, 21:00: Rapid – Sepsi – 1
    24 apr 2022, 19:00: FC Voluntari – CFR Cluj – 2
    25 apr 2022, 15:30: FC Botoșani – FCU Craiova – 1
    25 apr 2022, 18:00: FC Argeș – U Craiova – 2
    25 apr 2022, 21:00: Farul – FCSB – x

  41. Academica – CS Mioveni 2
    Gaz Metan – Dinamo 2
    UTA – Chindia 1
    Rapid – Sepsi x
    FC Voluntari – CFR x
    FC Botoșani – FCU Craiova – x
    FC Argeș – CSU Craiova 2
    Farul – FCSB 2

  42. Academica – CS Mioveni 2
    Gaz Metan – Dinamo 2
    UTA – Chindia 1
    Rapid – Sepsi 1
    FC Voluntari – CFR Cluj 2
    FC Botoșani – FCU Craiova x
    FC Argeș – U Craiova 2
    Farul – FCSB 2

  43. Academica – CS Mioveni 2
    Gaz Metan – Dinamo 2
    UTA – Chindia x
    Rapid – Sepsi 1
    FC Voluntari – CFR Cluj 2
    FC Botoșani – FCU Craiova 2
    FC Argeș – U Craiova 2
    Farul – FCSB 2

  44. Academica – CS Mioveni 2
    Gaz Metan – Dinamo 2
    UTA – Chindia 1
    Rapid – Sepsi 1
    FC Voluntari – CFR Cluj 2
    FC Botoșani – FCU Craiova X
    FC Argeș – U Craiova 2
    Farul – FCSB 2

  45. Academica – CS Mioveni 2
    Gaz Metan – Dinamo 2
    UTA – Chindia X
    Rapid – Sepsi X
    FC Voluntari – CFR Cluj 2
    FC Botoșani – FCU Craiova X
    FC Argeș – U Craiova 2
    Farul – FCSB 2

  46. Academica – CS Mioveni 2
    Gaz Metan – Dinamo 2
    UTA – Chindia 1
    Rapid – Sepsi 1
    FC Voluntari – CFR Cluj 2
    FC Botoșani – FCU Craiova 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    Farul – FCSB 2

  47. Gaz Metan – Dinamo 2
    UTA – Chindia 1
    Rapid – Sepsi 1
    FC Voluntari – CFR Cluj 2
    FC Botoșani – FCU Craiova X
    FC Argeș – U Craiova X
    Farul – FCSB X

  48. Gaz Metan – Dinamo 2
    UTA – Chindia 1
    Rapid – Sepsi X
    FC Voluntari – CFR Cluj 2
    FC Botoșani – FCU Craiova X
    FC Argeș – U Craiova X
    Farul – FCSB 2

  49. Gaz Metan – Dinamo 2
    UTA – Chindia 1
    Rapid – Sepsi 1
    FC Voluntari – CFR Cluj 2
    FC Botoșani – FCU Craiova x
    FC Argeș – U Craiova 2
    Farul – FCSB 2

  50. UTA – Chindia 2
    Rapid – Sepsi 2
    FC Voluntari – CFR Cluj x
    FC Botoșani – FCU Craiova x
    FC Argeș – U Craiova 2
    Farul – FCSB x

  51. Academica – CS Mioveni 2
    Gaz Metan – Dinamo 2
    UTA – Chindia 1
    Rapid – Sepsi x
    FC Voluntari – CFR Cluj 2
    FC Botoșani – FCU Craiova 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    Farul – FCSB 2

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here