#PronoLiga1. Liderul își menține avansul minim. Urmează runda a 13-a

56
570

Finalul primei etape de după pauza internațională îl păstrează pe locul 1 la #PronoLiga1 pe Bera. În continuare, acesta are un punct avans față de locul secund, ocupat de Engler Sorin. Ultima treaptă a podiumului îi revine lui Julian Ross, cel care a urcat spectaculos de pe locul 6.

Trofeul ”Omul Etapei” merge către doi jucători: Julian Ross și Vasile-Dorin Andrei, cei care au prins un scor de 7/9. Dincolo, în zona ”nisipurilor mișcătoare”, îi găsim pe Tiq, Geaxi Marius, Alex B. și Vlad Mădălin, toți cu un scor de 2/9.

Clasamentul etapei a 12-a

Loc Jucător Puncte
1 Julian Ross 7
2 Vasile Dorin-Andrei 7
3 Engler Sorin 6
4 Bera 6
5 Costindte 6
6 Georgynyo89 6
7 Iosif M. Darie 6
8 Vladimir Cristea 6
9 Mirvio 5
10 Sikmar 5
11 Ioanițoaia 5
12 Emil Toma 5
13 Andrei G 5
14 Lucian Ciobanu 5
15 Marius 5
16 Cristinel Birta 5
17 AlexandruStl 5
18 Cristian Andrei 5
19 Toni Piatră 5
20 Știrbei Vodă 5
21 Dragoș Adrian 4
22 Vraf Nord 4
23 Radu Gheorghe 4
24 Ditcov Bogdan 4
25 Răzvan Raul 4
26 Cristian-D. Pop 4
27 Shanghai 4
28 Cristian Stoica 4
29 Vartan Răzvan 4
30 Cosma Corneliu 4
31 Ionuț Brânzei 4
32 Ionuț Iancu 4
33 Ana 4
34 Peia Răzvan 4
35 Ștefan Maxim 4
36 Taban Luis 4
37 Udrescu Dragoș 3
38 Nelu Jichita 3
39 Tirlea Alexandru 3
40 Gabel 3
41 Mircea Trușcă 3
42 Claudiu Iacob 3
43 Adrian B 3
44 Claudiu Emanoil 3
45 Daninho 3
46 Dan Daniel STB 3
47 Microb 3
48 Mugurel ”Pele” Buga 3
49 Cristi 3
50 Alex Jurcuța 3
51 Sebastian Turcanu 3
52 Tiq 2
53 Geaxi Marius 2
54 Alex B 2
55 Vlad Mădălin 2
56 RaduTheSecond 0
57 Draco-RO 0
58 Deki 0
59 Mandea 0
60 Ibracadabra 0
61 Toganel Paul 0
62 Andrei George 0
63 Cîrstoiu Ștefan 0
64 Dan Gramescu 0
65 Tzetze 0
66 Cătălin 0
67 Viorel P 0
68 Flaviu 0
69 Thernandier 0
70 Ionuț Iftimi 0
71 Costache Rusu 0
72 Alex Paloșanu 0

Clasamentul general #PronoLiga1

Loc Jucător Puncte
1 Bera 53
2 Engler Sorin 52
3 Julian Ross 51
4 Ionuț Brânzei 50
5 Nelu Jichita 49
6 Tirlea Alexandru 48
7 Cosma Corneliu 48
8 Emil Toma 48
9 Știrbei Vodă 48
10 Dragoș Adrian 45
11 Georgynyo 45
12 Cristinel Birta 45
13 Cristian-D. Pop 44
14 Costindte 44
15 Claudiu Emanoil 44
16 Taban Luis 44
17 Adrian B 43
18 Daninho 43
19 Vraf Nord 42
20 Claudiu Iacob 42
21 Dan Daniel STB 42
22 Ditcov Bogdan 41
23 Mircea Trușcă 41
24 Sikmar 41
25 Lucian Ciobanu 41
26 Sebastian Turcanu 41
27 Udrescu Dragoș 40
28 Răzvan Raul 40
29 Alex B 40
30 Tiq 39
31 Shanghai 39
32 Cristi 39
33 Iosif M. Darie 39
34 Peia Răzvan 39
35 Gabel 38
36 Vartan Răzvan 38
37 Ioanițoaia 38
38 Vasile Dorin-Andrei 38
39 Cristian Andrei 38
40 Mugurel ”Pele” Buga 37
41 Ștefan Maxim 37
42 Vladimir Cristea 37
43 Radu Gheorghe 36
44 Geaxi Marius 36
45 Alex Jurcuța 36
46 Mirvio 35
47 Andrei G 35
48 AlexandruStl 35
49 Cristian Stoica 33
50 Microb 31
51 Ionuț Iancu 31
52 Viorel P 31
53 Marius 27
54 Draco-RO 26
55 Deki 25
56 Dan Gramescu 23
57 Thernandier 22
58 Alex Paloșanu 22
59 Ana 21
60 Vlad Mădălin 20
61 Toni Piatră 19
62 Ibracadabra 18
63 Mandea 16
64 Costache Rusu 10
65 Cîrstoiu Ștefan 9
66 Tzetze 6
67 Toganel Paul 5
68 Andrei George 5
69 RaduTheSecond 3
70 Cătălin 3
71 Flaviu 3
72 Ionuț Iftimi 2

Etapa a 13-a de #PronoLiga1

7 oct 2022, 18:00: FC Voluntari – CS Mioveni
7 oct 2022, 21:00: FC Argeș – U Craiova
8 oct 2022, 15:00: U Cluj – Hermannstadt
8 oct 2022, 21:30: Rapid – FC Botoșani
9 oct 2022, 15:30: Sepsi – Farul
9 oct 2022, 21:30: Petrolul – FCSB
10 oct 2022, 17:30: FCU Craiova – Chindia
10 oct 2022, 20:30: UTA – CFR Cluj

MODUL DE PARIERE:

8 meciuri – fiecare jucător va avea la dispoziție 8 pronosticuri simple (de genul 1, X sau 2).

IMPORTANT: NU SE ACCEPTĂ ”DUBLELE” (1x, 12, x2). 

Cum funcționează un JOKER?

În fiecare etapă, echipa Tikitaka va alege un meci care va puncta dublu. El are rolul de a crește suspansul și de a mări șansele de “evadare” ale celor buni. Astfel, un participant poate acumula maxim 9 puncte într-o etapă.

  • Joker-ul etapei: Sepsi – Farul

Termen limită pentru primul meci al etapei: 7 octombrie ora: 17:59

ATENȚIE! Pentru a veni în sprijinul celor întârziați, de acum înainte o să luăm în considerare toate pronosticurile! Condiția e ca acestea să fie lăsate înainte de începerea meciurilor

NU UITAȚI! Odată lăsate, pronosticurile nu mai pot fi modificate în timpul etapei!

*Un exemplu de pronosticuri al unei etape îl aveți mai jos!

Se considera FINALE doar rezultatele după 90 de minute! În cazul in care un meci va fi decis la masa verde din cauza unor incidente (fani pe teren, căderea nocturnei, retrageri în stil Copos, Apocalipsă, invazii de melci) meciul va fi ANULAT!

ÎNCĂ O ATENȚIE! În cazul nefericit în care sunt probleme cu site-ul, trimiteți pronosticurile pe adresa: contact@tikitaka.ro

Exemplu de pariere:

FC Voluntari – CS Mioveni 1
FC Argeș – U Craiova 2
U Cluj – Hermannstadt x
Rapid – FC Botoșani 1
Sepsi – Farul x
Petrolul – FCSB x
FCU Craiova – Chindia 1
UTA – CFR Cluj 2

Articolul precedentFC Argeș – Fenerbahce 1-1 (Cupa UEFA – 3 octombrie 1973)
Articolul următorCătălin Hîldan, unicul căpitan
„Un bădăran, un necioplit, un neinformat, pe scurt: un NEANDERTHALIAN INTELECTUAL” George Copos

56 COMENTARII

  1. FC Voluntari – CS Mioveni 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    U Cluj – Hermannstadt x
    Rapid – FC Botoșani 1
    Sepsi – Farul x
    Petrolul – FCSB 2
    FCU Craiova – Chindia 1
    UTA – CFR Cluj 2

  2. FC Voluntari – CS Mioveni x
    FC Argeș – U Craiova 2
    U Cluj – Hermannstadt 2
    Rapid – FC Botoșani 1
    Sepsi – Farul x
    Petrolul – FCSB 2
    FCU Craiova – Chindia 1
    UTA – CFR Cluj 2

  3. FC Voluntari – CS Mioveni 2
    FC Argeș – U Craiova 1
    U Cluj – Hermannstadt x
    Rapid – FC Botoșani 2
    Sepsi – Farul 1
    Petrolul – FCSB 1
    FCU Craiova – Chindia 1
    UTA – CFR Cluj 2

  4. FC Voluntari – CS Mioveni 1
    FC Argeș – U Craiova X
    U Cluj – Hermannstadt 2
    Rapid – FC Botoșani 1
    Sepsi – Farul 1
    Petrolul – FCSB 2
    FCU Craiova – Chindia 1
    UTA – CFR Cluj 1

  5. FC Voluntari – CS Mioveni x
    FC Argeș – U Craiova 2
    U Cluj – Hermannstadt x
    Rapid – FC Botoșani 1
    Sepsi – Farul x
    Petrolul – FCSB x
    FCU Craiova – Chindia x
    UTA – CFR Cluj 2

  6. FC Voluntari – CS Mioveni x
    FC Argeș – U Craiova x
    U Cluj – Hermannstadt x
    Rapid – FC Botoșani 1
    Sepsi – Farul x
    Petrolul – FCSB 2
    FCU Craiova – Chindia 1
    UTA – CFR Cluj 2

  7. FC Voluntari – CS Mioveni 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    U Cluj – Hermannstadt 2
    Rapid – FC Botoșani 1
    Sepsi – Farul x
    Petrolul – FCSB 2
    FCU Craiova – Chindia 1
    UTA – CFR Cluj 2

  8. FC Voluntari – CS Mioveni X
    FC Argeș – U Craiova X
    U Cluj – Hermannstadt 2
    Rapid – FC Botoșani 1
    Sepsi – Farul 1
    Petrolul – FCSB 1
    FCU Craiova – Chindia 1
    UTA – CFR Cluj X

  9. FC Voluntari – CS Mioveni 1
    FC Argeș – U Craiova X
    U Cluj – Hermannstadt 1
    Rapid – FC Botoșani 1
    Sepsi – Farul x
    Petrolul – FCSB 2
    FCU Craiova – Chindia 1
    UTA – CFR Cluj X

  10. FC Voluntari – CS Mioveni 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    U Cluj – Hermannstadt 2
    Rapid – FC Botoșani 1
    Sepsi – Farul 2
    Petrolul – FCSB 2
    FCU Craiova – Chindia 1
    UTA – CFR Cluj 2

  11. FC Voluntari – CS Mioveni 1
    FC Argeș – U Craiova X
    U Cluj – Hermannstadt X
    Rapid – FC Botoșani 1
    Sepsi – Farul 1
    Petrolul – FCSB 2
    FCU Craiova – Chindia 1
    UTA – CFR Cluj X

  12. FC Voluntari – CS Mioveni 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    U Cluj – Hermannstadt 1
    Rapid – FC Botoșani 1
    Sepsi – Farul 2
    Petrolul – FCSB x
    FCU Craiova – Chindia x
    UTA – CFR Cluj X

  13. FC Voluntari – CS Mioveni 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    U Cluj – Hermannstadt 2
    Rapid – FC Botoșani 1
    Sepsi – Farul 1
    Petrolul – FCSB x
    FCU Craiova – Chindia q
    UTA – CFR Cluj 2

  14. FC Voluntari – CS Mioveni 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    U Cluj – Hermannstadt 2
    Rapid – FC Botoșani 1
    Sepsi – Farul 2
    Petrolul – FCSB 2
    FCU Craiova – Chindia 1
    UTA – CFR Cluj 2

  15. FC Voluntari – CS Mioveni 1
    FC Argeș – U Craiova x
    U Cluj – Hermannstadt x
    Rapid – FC Botoșani 1
    Sepsi – Farul x
    Petrolul – FCSB x
    FCU Craiova – Chindia x
    UTA – CFR Cluj 2

  16. FC Voluntari – CS Mioveni 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    U Cluj – Hermannstadt 1
    Rapid – FC Botoșani 1
    Sepsi – Farul 1
    Petrolul – FCSB 2
    FCU Craiova – Chindia 1
    UTA – CFR Cluj 2

  17. FC Voluntari – CS Mioveni x
    FC Argeș – U Craiova z
    U Cluj – Hermannstadt 1
    Rapid – FC Botoșani 1
    Sepsi – Farul 2
    Petrolul – FCSB 2
    FCU Craiova – Chindia 1
    UTA – CFR Cluj x

  18. FC Voluntari – CS Mioveni 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    U Cluj – Hermannstadt 1
    Rapid – FC Botoșani 1
    Sepsi – Farul 1
    Petrolul – FCSB 1
    FCU Craiova – Chindia 1
    UTA – CFR Cluj 2

  19. FC Voluntari – CS Mioveni 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    U Cluj – Hermannstadt 2
    Rapid – FC Botoșani 1
    Sepsi – Farul 1
    Petrolul – FCSB x
    FCU Craiova – Chindia 1
    UTA – CFR Cluj 2

  20. FC Voluntari – CS Mioveni X
    FC Argeș – U Craiova X
    U Cluj – Hermannstadt 1
    Rapid – FC Botoșani 1
    Sepsi – Farul X
    Petrolul – FCSB 2
    FCU Craiova – Chindia 1
    UTA – CFR Cluj 2

  21. FC Voluntari – CS Mioveni 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    U Cluj – Hermannstadt 2
    Rapid – FC Botoșani 1
    Sepsi – Farul 2
    Petrolul – FCSB 2
    FCU Craiova – Chindia 1
    UTA – CFR Cluj 2

  22. 7 oct 2022, 18:00: FC Voluntari – CS Mioveni 1
    7 oct 2022, 21:00: FC Argeș – U Craiova x
    8 oct 2022, 15:00: U Cluj – Hermannstadt 2
    8 oct 2022, 21:30: Rapid – FC Botoșani 1
    9 oct 2022, 15:30: Sepsi – Farul 2
    9 oct 2022, 21:30: Petrolul – FCSB 2
    10 oct 2022, 17:30: FCU Craiova – Chindia x
    10 oct 2022, 20:30: UTA – CFR Cluj 2

  23. FC Voluntari – CS Mioveni 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    U Cluj – Hermannstadt x
    Rapid – FC Botoșani 1
    Sepsi – Farul x
    Petrolul – FCSB 2
    FCU Craiova – Chindia 1
    UTA – CFR Cluj 2

  24. 7 oct 2022, 18:00: FC Voluntari – CS Mioveni 1
    7 oct 2022, 21:00: FC Argeș – U Craiova 2
    8 oct 2022, 15:00: U Cluj – Hermannstadt x
    8 oct 2022, 21:30: Rapid – FC Botoșani 1
    9 oct 2022, 15:30: Sepsi – Farul x
    9 oct 2022, 21:30: Petrolul – FCSB 2
    10 oct 2022, 17:30: FCU Craiova – Chindia 1
    10 oct 2022, 20:30: UTA – CFR Cluj 2

  25. FC Voluntari – CS Mioveni X
    FC Argeș – U Craiova 2
    U Cluj – Hermannstadt 1
    Rapid – FC Botoșani 1
    Sepsi – Farul 2
    Petrolul – FCSB 2
    FCU Craiova – Chindia 1
    UTA – CFR Cluj 2

  26. FC Voluntari – CS Mioveni 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    U Cluj – Hermannstadt 2
    Rapid – FC Botoșani 1
    Sepsi – Farul 2
    Petrolul – FCSB 2
    FCU Craiova – Chindia 1
    UTA – CFR Cluj 2

  27. FC Voluntari – CS Mioveni x
    FC Argeș – U Craiova 2
    U Cluj – Hermannstadt 2
    Rapid – FC Botoșani 1
    Sepsi – Farul 2
    Petrolul – FCSB 1
    FCU Craiova – Chindia 1
    UTA – CFR Cluj 2

  28. FC Voluntari – CS Mioveni 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    U Cluj – Hermannstadt 1
    Rapid – FC Botoșani 1
    Sepsi – Farul x
    Petrolul – FCSB 2
    FCU Craiova – Chindia 1
    UTA – CFR Cluj x

  29. FC Voluntari – CS Mioveni 1
    FC Argeș – U Craiova 1
    U Cluj – Hermannstadt 1
    Rapid – FC Botoșani 1
    Sepsi – Farul 1
    Petrolul – FCSB 2
    FCU Craiova – Chindia 1
    UTA – CFR Cluj x

  30. FC Voluntari – CS Mioveni 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    U Cluj – Hermannstadt x
    Rapid – FC Botoșani 1
    Sepsi – Farul 2
    Petrolul – FCSB 1
    FCU Craiova – Chindia 1
    UTA – CFR Cluj 2

  31. FC Voluntari – CS Mioveni 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    U Cluj – Hermannstadt 2
    Rapid – FC Botoșani X
    Sepsi – Farul 1
    Petrolul – FCSB 2
    FCU Craiova – Chindia X
    UTA – CFR Cluj X

  32. FC Voluntari – CS Mioveni 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    U Cluj – Hermannstadt X
    Rapid – FC Botoșani 1
    Sepsi – Farul X
    Petrolul – FCSB 2
    FCU Craiova – Chindia 1
    UTA – CFR Cluj 2

  33. FC Voluntari – CS Mioveni 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    U Cluj – Hermannstadt 1
    Rapid – FC Botoșani 1
    Sepsi – Farul x
    Petrolul – FCSB 2
    FCU Craiova – Chindia 1
    UTA – CFR Cluj 2

  34. FC Voluntari – CS Mioveni 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    U Cluj – Hermannstadt 1
    Rapid – FC Botoșani 1
    Sepsi – Farul x
    Petrolul – FCSB x
    FCU Craiova – Chindia 1
    UTA – CFR Cluj 2

  35. FC Voluntari – CS Mioveni 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    U Cluj – Hermannstadt 1
    Rapid – FC Botoșani 1
    Sepsi – Farul 2
    Petrolul – FCSB 2
    FCU Craiova – Chindia x
    UTA – CFR Cluj 1

  36. FC Voluntari – CS Mioveni 1
    FC Argeș – U Craiova x
    U Cluj – Hermannstadt 2
    Rapid – FC Botoșani 1
    Sepsi – Farul 2
    Petrolul – FCSB 1
    FCU Craiova – Chindia x
    UTA – CFR Cluj 2

  37. FC Voluntari – CS Mioveni 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    U Cluj – Hermannstadt 1
    Rapid – FC Botoșani 1
    Sepsi – Farul 1
    Petrolul – FCSB 1
    FCU Craiova – Chindia 1
    UTA – CFR Cluj 2

  38. FC Voluntari – CS Mioveni 1
    FC Argeș – U Craiova 1
    U Cluj – Hermannstadt 2
    Rapid – FC Botoșani 1
    Sepsi – Farul 2
    Petrolul – FCSB 1
    FCU Craiova – Chindia 1
    UTA – CFR Cluj x

  39. FC Voluntari – CS Mioveni x
    FC Argeș – U Craiova 2
    U Cluj – Hermannstadt x
    Rapid – FC Botoșani x
    Sepsi – Farul x
    Petrolul – FCSB 2
    FCU Craiova – Chindia 1
    UTA – CFR Cluj x

  40. FC Voluntari – CS Mioveni 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    U Cluj – Hermannstadt x
    Rapid – FC Botoșani x
    Sepsi – Farul 2
    Petrolul – FCSB 2
    FCU Craiova – Chindia 1
    UTA – CFR Cluj x

  41. FC Voluntari – CS Mioveni X
    FC Argeș – U Craiova 2
    U Cluj – Hermannstadt X
    Rapid – FC Botoșani 1
    Sepsi – Farul 1
    Petrolul – FCSB 2
    FCU Craiova – Chindia 1
    UTA – CFR Cluj 2

  42. 7 oct 2022, 18:00: FC Voluntari – CS Mioveni x
    7 oct 2022, 21:00: FC Argeș – U Craiova 2
    8 oct 2022, 15:00: U Cluj – Hermannstadt 1
    8 oct 2022, 21:30: Rapid – FC Botoșani 1
    9 oct 2022, 15:30: Sepsi – Farul x
    9 oct 2022, 21:30: Petrolul – FCSB 2
    10 oct 2022, 17:30: FCU Craiova – Chindia 1
    10 oct 2022, 20:30: UTA – CFR Cluj x

  43. Voluntari – CS Mioveni x
    FC Argeș – U Craiova x
    U Cluj – Hermannstadt x
    Rapid – FC Botoșani 1
    Sepsi – Farul x
    Petrolul – FCSB x
    FCU Craiova – Chindia 1
    UTA – CFR Cluj x

  44. FC Voluntari – CS Mioveni 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    U Cluj – Hermannstadt x
    Rapid – FC Botoșani 1
    Sepsi – Farul x
    Petrolul – FCSB 2
    FCU Craiova – Chindia 1
    UTA – CFR Cluj 2

  45. Fc voluntari – mioveni 1
    Fc arges – u. Craiova x
    U cluj-hermanstadt x
    Rapid – botosani – x
    Sepsi _farul 2
    Petrolul- fcsb 2
    Fcu craiova – chindia 2
    Uta-cfr x

  46. FC Voluntari – CS Mioveni X
    FC Argeș – U Craiova 2
    U Cluj – Hermannstadt X
    Rapid – FC Botoșani 2
    Sepsi – Farul 2
    Petrolul – FCSB 2
    FCU Craiova – Chindia 1
    UTA – CFR Cluj 1

  47. FC Voluntari – CS Mioveni x
    FC Argeș – U Craiova 2
    U Cluj – Hermannstadt 2
    Rapid – FC Botoșani 1
    Sepsi – Farul 1
    Petrolul – FCSB 2
    FCU Craiova – Chindia 1
    UTA – CFR Cluj 2

  48. 7 oct 2022, 18:00: FC Voluntari – CS Mioveni 1
    7 oct 2022, 21:00: FC Argeș – U Craiova 2
    8 oct 2022, 15:00: U Cluj – Hermannstadt 2
    8 oct 2022, 21:30: Rapid – FC Botoșani 1
    9 oct 2022, 15:30: Sepsi – Farul x
    9 oct 2022, 21:30: Petrolul – FCSB x
    10 oct 2022, 17:30: FCU Craiova – Chindia 1
    10 oct 2022, 20:30: UTA – CFR Cluj 2

  49. 7 oct 2022, 18:00: FC Voluntari – CS Mioveni 1
    7 oct 2022, 21:00: FC Argeș – U Craiova 2
    8 oct 2022, 15:00: U Cluj – Hermannstadt X
    8 oct 2022, 21:30: Rapid – FC Botoșani 1
    9 oct 2022, 15:30: Sepsi – Farul 1
    9 oct 2022, 21:30: Petrolul – FCSB 2
    10 oct 2022, 17:30: FCU Craiova – Chindia 1
    10 oct 2022, 20:30: UTA – CFR Cluj 2

  50. FC Voluntari – CS Mioveni 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    U Cluj – Hermannstadt 1
    Rapid – FC Botoșani 1
    Sepsi – Farul x
    Petrolul – FCSB 1
    FCU Craiova – Chindia 1
    UTA – CFR Cluj 2

  51. 7 oct 2022, 18:00: FC Voluntari – CS Mioveni – 1
    7 oct 2022, 21:00: FC Argeș – U Craiova – x
    8 oct 2022, 15:00: U Cluj – Hermannstadt – 2
    8 oct 2022, 21:30: Rapid – FC Botoșani – x
    9 oct 2022, 15:30: Sepsi – Farul – 2
    9 oct 2022, 21:30: Petrolul – FCSB – 2
    10 oct 2022, 17:30: FCU Craiova – Chindia – x
    10 oct 2022, 20:30: UTA – CFR Cluj – 2

  52. FC Voluntari – CS Mioveni 1
    FC Argeș – U Craiova 2
    U Cluj – Hermannstadt x
    Rapid – FC Botoșani 1
    Sepsi – Farul 2
    Petrolul – FCSB 2
    FCU Craiova – Chindia 1
    UTA – CFR Cluj 1

  53. FC Argeș – U Craiova X
    U Cluj – Hermannstadt 2
    Rapid – FC Botoșani 1
    Sepsi – Farul 2
    Petrolul – FCSB X
    FCU Craiova – Chindia 1
    UTA – CFR Cluj 2

  54. U Cluj – Hermannstadt 2
    Rapid – FC Botoșani 1
    Sepsi – Farul 2
    Petrolul – FCSB x
    FCU Craiova – Chindia x
    UTA – CFR Cluj 2

  55.  U Cluj – Hermannstadt 2
    Rapid – FC Botoșani 1
    Sepsi – Farul 2
    Petrolul – FCSB 2
    FCU Craiova – Chindia X
    UTA – CFR Cluj 2

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here