UPDATE: Clasamentul general #PronoLiga1 după restanța Farul – FCSB 0-1

Restanța Farul – FCSB, câștigată de oaspeți, a mai adus câte un punct celor care au mizat pe echipa lui Edi Iordănescu. De asemenea, după acest meci, Călin Chiuzbăian a obținut scorul de 7/9 și a devenit omul etapei a 14-a.

Clasamentul general #PronoLiga1

Loc Jucător Puncte
1 Știrbei Vodă 75
2 Vartan Răzvan 68
3 Cristi M 66
4 Tiq 65
5 Vraf Etern 65
6 Tirlea Alexandru 65
7 Cosma Corneliu 64
8 Radusmall 64
9 Peia Răzvan 63
10 Lucian Ciobanu 63
11 Adrian B 62
12 Răzvan Raul 62
13 Vladimir Cristea 62
14 Ana 61
15 Ionuț Iancu 61
16 Emil Toma 61
17 Dan Daniel STB 61
18 Mircea Trușcă 61
19 Stillenj 60
20 Cristinel Birta 60
21 Engler Sorin 60
22 Daninho 59
23 Gabriel C 59
24 DagiHagi 59
25 Claudiu B 59
26 Stoica Cristian 59
27 Marius 58
28 Robert 58
29 Mișu 58
30 RaduTheSecond 57
31 Alex Paloșanu 57
32 Ditcov Bogdan 57
33 CălinChiuzbaian 57
34 DunavPyce 57
35 Matadorul 56
36 Costindte 56
37 Alex B 56
38 Vasile D. Andrei 56
39 Julian Ross 55
40 Deki 55
41 Radu Gheorghe 55
42 Alex Jurcuta 55
43 Cristi 55
44 Ibracadabra 54
45 Claudiu Emanoil 53
46 Geaxi Marius 53
47 Sikmar 53
48 Cornel V 53
49 Andrei G 52
50 Draco-RO 52
51 Thernandier 52
52 Udrescu Dragoș 51
53 Cristian-D. Pop 51
54 Daniel Nazare 51
55 I.M. Darie 51
56 Bera 51
57 Dragoș Adrian 50
58 Cristiibm 50
59 Cristian Andrei 49
60 Ioanițoaia 49
61 Nelu Jichita 47
62 Mirvio 47
63 Georgynyo89 47
64 MM 45
65 Ionuț Brânzei 45
66 Gabriel Dobre 45
67 Grecu 41
68 Răzvan B 39
69 Ovidiu Gorcea 35
70 G.M. Claudiu 35
71 Birau George 29
72 Sergyu R 25
73 Andrei M. Cătălin 22
74 Akilae 21
75 MC 2 20
76 Bucur Andrei 19
77 Remus 14
78 Intermezzo 13
79 Alex 10
80 Antonio I 9
81 B. Cosmin 9
82 Flavius 9
83 Laurentiu 8
84 Mazy 1923 7
85 George Ion 4
86 Alexandru 4
87 Florian Iordache 3

 


O nouă evoluție modestă a liderului a făcut ca avansul față de locul secund să se mai reducă. Liniștea lui Știrbei Vodă nu este încă pusă în pericol, dat fiind faptul că încă are o distanță de 6 puncte față de Vartan Răzvan. Pe locul 3 îl avem tot pe Cristi M, la 8 puncte de Vodă.

Etapa a 14-a de #PronoLiga1 a fost câștigată de Iancu Ionuț, cel care a obținut un scor de 7/9. La polul opus, de ”Lanternă” se țin Udrescu Dragoș, Știrbei Vodă, Robert, Ioanițoaia, Vasile D. Andrei și Thernandier.

Clasamentul etapei a 14-a de #PronoLiga1

Loc Jucător Puncte
1 Ionuț Iancu 7
2 Călin Chiuzbaian 6
3 Gabriel Dobre 6
4 Georgynyo89 6
5 Cosma Corneliu 5
6 Costindte 5
7 DagiHagi 5
8 Marius 5
9 Engler Sorin 5
10 Tirlea Alexandru 5
11 Lucian Ciobanu 5
12 Mircea Trușcă 5
13 Mirvio 5
14 Ana 4
15 Matadorul 4
16 Tiq 4
17 Daninho 4
18 Dragoș Adrian 4
19 Daniel Nazare 4
20 Nelu Jichita 4
21 Julian Ross 4
22 Claudiu Emanoil 4
23 Vraf Etern 4
24 Deki 4
25 Radu Gheorghe 4
26 I.M. Darie 4
27 Ibracadabra 4
28 Adrian B 4
29 Radusmall 4
30 Cristinel Birta 4
31 Mișu 4
32 Cristi M 4
33 Peia Răzvan 4
34 Alex Jurcuta 4
35 Alex Paloșanu 4
36 Ditcov Bogdan 4
37 Andrei M. Cătălin 4
38 Cornel V 4
39 Vladimir Cristea 4
40 Claudiu B 4
41 Cristiibm 4
42 DunavPyce 4
43 Stoica Cristian 4
44 Cristian-D. Pop 3
45 Andrei G 3
46 Emil Toma 3
47 Gabriel C 3
48 Draco-RO 3
49 Stillenj 3
50 Cristian Andrei 3
51 Dan Daniel STB 3
52 Bera 3
53 RaduTheSecond 3
54 Alex B 3
55 Vartan Răzvan 3
56 Geaxi Marius 3
57 Sikmar 3
58 Cristi 3
59 Grecu 3
60 Udrescu Dragoș 2
61 Robert 2
62 Știrbei Vodă 2
63 Ioanițoaia 2
64 Vasile D. Andrei 2
65 Thernandier 2
66 Răzvan Raul 2
67 Ovidiu Gorcea 0
68 MM 0
69 MC 2 0
70 Antonio I 0
71 Sergyu R 0
72 B. Cosmin 0
73 Alex 0
74 Răzvan B 0
75 George Ion 0
76 G.M. Claudiu 0
77 Bucur Andrei 0
78 Ionuț Brânzei 0
79 Birau George 0
80 Akilae 0
81 Florian Iordache 0
82 Flavius 0
83 Intermezzo 0
84 Remus 0
85 Mazy 1923 0
86 Alexandru 0
87 Laurentiu 0

Clasamentul general #PronoLiga1

Loc Jucători Puncte
1 Știrbei Vodă 74
2 Vartan Răzvan 68
3 Cristi M 66
4 Vraf Etern 65
5 Tirlea Alexandru 65
6 Cosma Corneliu 64
7 Tiq 64
8 Radusmall 63
9 Peia Răzvan 63
10 Lucian Ciobanu 63
11 Emil Toma 61
12 Dan Daniel STB 61
13 Adrian B 61
14 Răzvan Raul 61
15 Mircea Trușcă 61
16 Vladimir Cristea 61
17 Ana 60
18 Ionuț Iancu 60
19 Cristinel Birta 60
20 Stillenj 59
21 DagiHagi 59
22 Engler Sorin 59
23 Claudiu B 59
24 Daninho 58
25 Gabriel C 58
26 Marius 58
27 Stoica Cristian 58
28 Robert 57
29 Mișu 57
30 Alex Paloșanu 57
31 Ditcov Bogdan 57
32 DunavPyce 57
33 Matadorul 56
34 Costindte 56
35 RaduTheSecond 56
36 CălinChiuzbaian 56
37 Julian Ross 55
38 Deki 55
39 Radu Gheorghe 55
40 Alex B 55
41 Vasile D. Andrei 55
42 Cristi 55
43 Ibracadabra 54
44 Alex Jurcuta 54
45 Claudiu Emanoil 53
46 Geaxi Marius 53
47 Sikmar 53
48 Cornel V 53
49 Draco-RO 52
50 Thernandier 52
51 Udrescu Dragoș 51
52 Cristian-D. Pop 51
53 Andrei G 51
54 Daniel Nazare 51
55 Bera 51
56 I.M. Darie 50
57 Cristiibm 50
58 Dragoș Adrian 49
59 Cristian Andrei 49
60 Ioanițoaia 49
61 Nelu Jichita 47
62 Mirvio 47
63 Georgynyo89 47
64 MM 45
65 Gabriel Dobre 45
66 Ionuț Brânzei 44
67 Grecu 41
68 Răzvan B 39
69 Ovidiu Gorcea 35
70 G.M. Claudiu 35
71 Birau George 29
72 Sergyu R 25
73 Andrei M. Cătălin 22
74 Akilae 21
75 MC 2 20
76 Bucur Andrei 19
77 Remus 14
78 Intermezzo 13
79 Alex 10
80 Antonio I 9
81 B. Cosmin 9
82 Flavius 9
83 Laurentiu 8
84 Mazy 1923 7
85 George Ion 4
86 Alexandru 4
87 Florian Iordache 3

Etapa a 15-a de #PronoLiga1

5 nov 2021, 17:30: Chindia – Gaz Metan
5 nov 2021, 20:30: FC Argeș – FC Botoșani
6 nov 2021, 17:30: CS Mioveni – UTA
6 nov 2021, 20:30: FCU Craiova – Sepsi
7 nov 2021, 15:30: Farul – U Craiova
7 nov 2021, 18:30: Dinamo – CFR Cluj
7 nov 2021, 21:30: FC Voluntari – FCSB
8 nov 2021, 20:30: Academica – Rapid

MODUL DE PARIERE:

8 meciuri – fiecare jucător va avea la dispoziție 8 pronosticuri simple (de genul 1, X sau 2).

IMPORTANT: NU SE ACCEPTĂ ”DUBLELE” (1x, 12, x2). 

Cum funcționează un JOKER?

În fiecare etapă, echipa Tikitaka va alege un meci care va puncta dublu. El are rolul de a crește suspansul și de a mări șansele de “evadare” ale celor buni. Astfel, un participant poate acumula maxim 9 puncte într-o etapă.

  • Joker-ul etapei: Farul – U Craiova

Termen limită pentru primul meci al etapei: 5 noiembrie, ora 17.29

ATENȚIE! Pentru a veni în sprijinul celor întârziați, de acum înainte o să luăm în considerare toate pronosticurile! Condiția e ca acestea să fie lăsate înainte de începerea meciurilor

NU UITAȚI! Odată lăsate, pronosticurile nu mai pot fi modificate în timpul etapei!

*Un exemplu de pronosticuri al unei etape îl aveți mai jos!

Se considera FINALE doar rezultatele după 90 de minute! În cazul in care un meci va fi decis la masa verde din cauza unor incidente (fani pe teren, căderea nocturnei, retrageri în stil Copos, Apocalipsă, invazii de melci) meciul va fi ANULAT!

ÎNCĂ O ATENȚIE! În cazul nefericit în care sunt probleme cu site-ul, trimiteți pronosticurile pe adresa: contact@tikitaka.ro

ATENȚIE! Pronosticurile se lasă în ordinea expusă în exemplul de mai jos. 

Pronosticurile lăsate în altă ordine NU SE IAU ÎN CONSIDERARE!

Exemplu de pariere:

Chindia – Gaz Metan 1
FC Argeș – FC Botoșani x
CS Mioveni – UTA 2
FCU Craiova – Sepsi 2
Farul – U Craiova 2
Dinamo – CFR Cluj 2
FC Voluntari – FCSB 2
Academica – Rapid 2

69 COMENTARII

  1. Chindia – Gaz Metan 1
    FC Argeș – FC Botoșani x
    CS Mioveni – UTA 2
    FCU Craiova – Sepsi x
    Farul – U Craiova 2
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid 2

  2. Chindia – Gaz Metan 2
    FC Argeș – FC Botoșani 2
    CS Mioveni – UTA 2
    FCU Craiova – Sepsi 2
    Farul – U Craiova 1
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid 2

  3. Chindia – Gaz Metan 1
    FC Argeș – FC Botoșani x
    CS Mioveni – UTA 2
    FCU Craiova – Sepsi x
    Farul – U Craiova x
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid 2

  4. Chindia – Gaz Metan x
    FC Argeș – FC Botoșani x
    CS Mioveni – UTA 2
    FCU Craiova – Sepsi x
    Farul – U Craiova x
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid 2

  5. Chindia – Gaz Metan 1
    FC Argeș – FC Botoșani 1
    CS Mioveni – UTA x
    FCU Craiova – Sepsi x
    Farul – U Craiova x
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid x

  6. Chindia – Gaz Metan x
    FC Argeș – FC Botoșani 2
    CS Mioveni – UTA 1
    FCU Craiova – Sepsi x
    Farul – U Craiova 1
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid 1

  7. Chindia – Gaz Metan X
    FC Argeș – FC Botoșani X
    CS Mioveni – UTA 2
    FCU Craiova – Sepsi 2
    Farul – U Craiova X
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 1
    Academica – Rapid 2

  8. Chindia – Gaz Metan 1
    FC Argeș – FC Botoșani 1
    CS Mioveni – UTA 2
    FCU Craiova – Sepsi 2
    Farul – U Craiova X
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid 2

  9. Chindia – Gaz Metan 1
    FC Argeș – FC Botoșani x
    CS Mioveni – UTA x
    FCU Craiova – Sepsi x
    Farul – U Craiova 1
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB x
    Academica – Rapid 2

  10. Chindia – Gaz Metan x
    FC Argeș – FC Botoșani x
    CS Mioveni – UTA 2
    FCU Craiova – Sepsi 2
    Farul – U Craiova x
    Dinamo – CFR Cluj x
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid 2
    Răspundeți

  11. 5 nov 2021, 17:30: Chindia – Gaz Metan 1
    5 nov 2021, 20:30: FC Argeș – FC Botoșani x
    6 nov 2021, 17:30: CS Mioveni – UTA x
    6 nov 2021, 20:30: FCU Craiova – Sepsi 2
    7 nov 2021, 15:30: Farul – U Craiova x
    7 nov 2021, 18:30: Dinamo – CFR Cluj 2
    7 nov 2021, 21:30: FC Voluntari – FCSB 2
    8 nov 2021, 20:30: Academica – Rapid 2

  12. Chindia – Gaz Metan x
    FC Argeș – FC Botoșani 1
    CS Mioveni – UTA x
    FCU Craiova – Sepsi 2
    Farul – U Craiova 2
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid 2

  13. Chindia – Gaz Metan X
    FC Argeș – FC Botoșani 2
    CS Mioveni – UTA 2
    FCU Craiova – Sepsi X
    Farul – U Craiova 2
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid 2

  14. Chindia – Gaz Metan 1
    FC Argeș – FC Botoșani x
    CS Mioveni – UTA x
    FCU Craiova – Sepsi x
    Farul – U Craiova 1
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid x

  15. Chindia – Gaz Metan 1
    FC Argeș – FC Botoșani 2
    CS Mioveni – UTA X
    FCU Craiova – Sepsi 1
    Farul – U Craiova X
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid X

  16. Chindia – Gaz Metan 1
    FC Argeș – FC Botoșani 2
    CS Mioveni – UTA 2
    FCU Craiova – Sepsi 1
    Farul – U Craiova 2
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB x
    Academica – Rapid 2

  17. Chindia – Gaz Metan 1
    FC Argeș – FC Botoșani x
    CS Mioveni – UTA 1
    FCU Craiova – Sepsi x
    Farul – U Craiova 1
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB x
    Academica – Rapid 2

  18. Chindia – Gaz Metan 1
    FC Argeș – FC Botoșani 2
    CS Mioveni – UTA x
    FCU Craiova – Sepsi 1
    Farul – U Craiova 2
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid 2

  19. Chindia – Gaz Metan 1
    FC Argeș – FC Botoșani 1
    CS Mioveni – UTA 2
    FCU Craiova – Sepsi 2
    Farul – U Craiova x
    Dinamo – CFR Cluj 1
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid 2

  20. Chindia – Gaz Metan 1
    FC Argeș – FC Botoșani X
    CS Mioveni – UTA X
    FCU Craiova – Sepsi X
    Farul – U Craiova 1
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid 2

  21. Chindia – Gaz Metan 1
    FC Argeș – FC Botoșani x
    CS Mioveni – UTA 1
    FCU Craiova – Sepsi X
    Farul – U Craiova 2
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid 2

  22. 5 nov 2021, 17:30: Chindia – Gaz Metan 1
    5 nov 2021, 20:30: FC Argeș – FC Botoșani 1
    6 nov 2021, 17:30: CS Mioveni – UTA 2
    6 nov 2021, 20:30: FCU Craiova – Sepsi 2
    7 nov 2021, 15:30: Farul – U Craiova 2
    7 nov 2021, 18:30: Dinamo – CFR Cluj 2
    7 nov 2021, 21:30: FC Voluntari – FCSB 2
    8 nov 2021, 20:30: Academica – Rapid 1

  23. Chindia – Gaz Metan X
    FC Argeș – FC Botoșani 1
    CS Mioveni – UTA X
    FCU Craiova – Sepsi X
    Farul – U Craiova 2
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 1
    Academica – Rapid 2

  24. Chindia – Gaz Metan X
    FC Argeș – FC Botoșani 1
    CS Mioveni – UTA 1
    FCU Craiova – Sepsi 2
    Farul – U Craiova 1
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 1
    Academica – Rapid 2

  25. Chindia – Gaz Metan 1
    FC Argeș – FC Botoșani 1
    CS Mioveni – UTA x
    FCU Craiova – Sepsi x
    Farul – U Craiova x
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid 2

  26. Chindia – Gaz Metan 1
    FC Argeș – FC Botoșani x
    CS Mioveni – UTA 2
    FCU Craiova – Sepsi x
    Farul – U Craiova 2
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid 2

  27. Chindia – Gaz Metan 1
    FC Argeș – FC Botoșani x
    CS Mioveni – UTA x
    FCU Craiova – Sepsi x
    Farul – U Craiova x
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid x

  28. Chindia – Gaz Metan 1
    FC Argeș – FC Botoșani 1
    CS Mioveni – UTA 2
    FCU Craiova – Sepsi x
    Farul – U Craiova 2
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid 2

  29. Chindia – Gaz Metan 1
    FC Argeș – FC Botoșani x
    CS Mioveni – UTA 2
    FCU Craiova – Sepsi 2
    Farul – U Craiova 2
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid 2

  30. Chindia – Gaz Metan X
    FC Argeș – FC Botoșani 1
    CS Mioveni – UTA 2
    FCU Craiova – Sepsi 1
    Farul – U Craiova X
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid 2

  31. Chindia – Gaz Metan 2
    FC Argeș – FC Botoșani 2
    CS Mioveni – UTA 2
    FCU Craiova – Sepsi X
    Farul – U Craiova 2
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid 2

  32. 5 nov 2021, 17:30: Chindia – Gaz Metan 1
    5 nov 2021, 20:30: FC Argeș – FC Botoșani 1
    6 nov 2021, 17:30: CS Mioveni – UTA x
    6 nov 2021, 20:30: FCU Craiova – Sepsi x
    7 nov 2021, 15:30: Farul – U Craiova 2
    7 nov 2021, 18:30: Dinamo – CFR Cluj 2
    7 nov 2021, 21:30: FC Voluntari – FCSB x
    8 nov 2021, 20:30: Academica – Rapid 2

  33. Chindia – Gaz Metan 1
    FC Argeș – FC Botoșani 2
    CS Mioveni – UTA 2
    FCU Craiova – Sepsi 2
    Farul – U Craiova 2
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid 2

  34. Chindia – Gaz Metan 1
    FC Argeș – FC Botoșani x
    CS Mioveni – UTA x
    FCU Craiova – Sepsi x
    Farul – U Craiova x
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid x

  35. Chindia – Gaz Metan 1
    FC Argeș – FC Botoșani 1
    CS Mioveni – UTA x
    FCU Craiova – Sepsi 2
    Farul – U Craiova 1
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid 2

  36. Chindia – Gaz Metan 1
    FC Argeș – FC Botoșani x
    CS Mioveni – UTA 2
    FCU Craiova – Sepsi x
    Farul – U Craiova 2
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid 2

  37. Chindia – Gaz Metan 1
    FC Argeș – FC Botoșani x
    CS Mioveni – UTA x
    FCU Craiova – Sepsi 2
    Farul – U Craiova x
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB x
    Academica – Rapid x

    Răspundeți

  38. Chindia – Gaz Metan 1
    FC Argeș – FC Botoșani x
    CS Mioveni – UTA x
    FCU Craiova – Sepsi 2
    Farul – U Craiova x
    Dinamo – CFR Cluj x
    FC Voluntari – FCSB x
    Academica – Rapid 2

  39. Chindia – Gaz Metan 1
    FC Argeș – FC Botoșani x
    CS Mioveni – UTA x
    FCU Craiova – Sepsi 2
    Farul – U Craiova x
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid x

  40. Chindia – Gaz Metan 1
    FC Argeș – FC Botoșani x
    CS Mioveni – UTA x
    FCU Craiova – Sepsi 2
    Farul – U Craiova 1
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid 2

  41. Chindia – Gaz Metan 1
    FC Argeș – FC Botoșani x
    CS Mioveni – UTA 2
    FCU Craiova – Sepsi 2
    Farul – U Craiova 1
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid 1

  42. Chindia – Gaz Metan 1
    FC Argeș – FC Botoșani 1
    CS Mioveni – UTA X
    FCU Craiova – Sepsi 2
    Farul – U Craiova X
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB X
    Academica – Rapid 2

  43. 5 nov 2021, 17:30: Chindia – Gaz Metan x
    5 nov 2021, 20:30: FC Argeș – FC Botoșani x
    6 nov 2021, 17:30: CS Mioveni – UTA 2
    6 nov 2021, 20:30: FCU Craiova – Sepsi 1
    7 nov 2021, 15:30: Farul – U Craiova 2
    7 nov 2021, 18:30: Dinamo – CFR Cluj x
    7 nov 2021, 21:30: FC Voluntari – FCSB 2
    8 nov 2021, 20:30: Academica – Rapid 2

  44. Chindia – Gaz Metan X
    FC Argeș – FC Botoșani 2
    CS Mioveni – UTA 1
    FCU Craiova – Sepsi X
    Farul – U Craiova 2
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid 2

  45. 5 nov 2021, 17:30: Chindia – Gaz Metan 1
    5 nov 2021, 20:30: FC Argeș – FC Botoșani x
    6 nov 2021, 17:30: CS Mioveni – UTA 2
    6 nov 2021, 20:30: FCU Craiova – Sepsi 1
    7 nov 2021, 15:30: Farul – U Craiova x
    7 nov 2021, 18:30: Dinamo – CFR Cluj 2
    7 nov 2021, 21:30: FC Voluntari – FCSB 2
    8 nov 2021, 20:30: Academica – Rapid 2

  46. 5 nov 2021, 17:30: Chindia – Gaz Metan X
    5 nov 2021, 20:30: FC Argeș – FC Botoșani 1
    6 nov 2021, 17:30: CS Mioveni – UTA 1
    6 nov 2021, 20:30: FCU Craiova – Sepsi 1
    7 nov 2021, 15:30: Farul – U Craiova 1
    7 nov 2021, 18:30: Dinamo – CFR Cluj 2
    7 nov 2021, 21:30: FC Voluntari – FCSB 2
    8 nov 2021, 20:30: Academica – Rapid 2

  47. 5 nov 2021, 17:30: Chindia – Gaz Metan – 1
    5 nov 2021, 20:30: FC Argeș – FC Botoșani – 1
    6 nov 2021, 17:30: CS Mioveni – UTA – 2
    6 nov 2021, 20:30: FCU Craiova – Sepsi – 2
    7 nov 2021, 15:30: Farul – U Craiova – x
    7 nov 2021, 18:30: Dinamo – CFR Cluj – 2
    7 nov 2021, 21:30: FC Voluntari – FCSB – 2
    8 nov 2021, 20:30: Academica – Rapid – 2

  48. 5 nov 2021, 17:30: Chindia – Gaz Metan 1
    5 nov 2021, 20:30: FC Argeș – FC Botoșani 2
    6 nov 2021, 17:30: CS Mioveni – UTA 2
    6 nov 2021, 20:30: FCU Craiova – Sepsi x
    7 nov 2021, 15:30: Farul – U Craiova x
    7 nov 2021, 18:30: Dinamo – CFR Cluj 2
    7 nov 2021, 21:30: FC Voluntari – FCSB 2
    8 nov 2021, 20:30: Academica – Rapid 2

  49. Chindia – Gaz Metan 2
    FC Argeș – FC Botoșani 2
    CS Mioveni – UTA 2
    FCU Craiova – Sepsi 1
    Farul – U Craiova x
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid 2

  50. Chindia – Gaz Metan x
    FC Argeș – FC Botoșani 2
    CS Mioveni – UTA 2
    FCU Craiova – Sepsi 2
    Farul – U Craiova 2
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid 2

  51. Chindia – Gaz Metan X
    FC Argeș – FC Botoșani 2
    CS Mioveni – UTA 2
    FCU Craiova – Sepsi 2
    Farul – U Craiova 1
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid 2

  52. Chindia – Gaz Metan 1
    FC Argeș – FC Botoșani 1
    CS Mioveni – UTA 2
    FCU Craiova – Sepsi 2
    Farul – U Craiova 2
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid 2

  53. Chindia – Gaz Metan 1
    FC Argeș – FC Botoșani 1
    CS Mioveni – UTA 2
    FCU Craiova – Sepsi 2
    Farul – U Craiova x
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid 2

  54. Chindia – Gaz Metan 1
    FC Argeș – FC Botoșani 2
    CS Mioveni – UTA 2
    FCU Craiova – Sepsi 2
    Farul – U Craiova 1
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid x

  55. Chindia – Gaz Metan 1
    FC Argeș – FC Botoșani 1
    CS Mioveni – UTA 2
    FCU Craiova – Sepsi 2
    Farul – U Craiova 2
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid 2

  56. Chindia – Gaz Metan 1
    FC Argeș – FC Botoșani 1
    CS Mioveni – UTA 2
    FCU Craiova – Sepsi 2
    Farul – U Craiova 2
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid 2

  57. Chindia – Gaz Metan 1
    FC Argeș – FC Botoșani 1
    CS Mioveni – UTA X
    FCU Craiova – Sepsi X
    Farul – U Craiova 2
    Dinamo – CFR Cluj X
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid 2

  58. Chindia – Gaz Metan 1
    FC Argeș – FC Botoșani x
    CS Mioveni – UTA 2
    FCU Craiova – Sepsi 2
    Farul – U Craiova 2
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid 2

  59.  5 nov 2021, 17:30: Chindia – Gaz Metan – 1
    5 nov 2021, 20:30: FC Argeș – FC Botoșani – x
    6 nov 2021, 17:30: CS Mioveni – UTA – 2
    6 nov 2021, 20:30: FCU Craiova – Sepsi – x
    7 nov 2021, 15:30: Farul – U Craiova – 2
    7 nov 2021, 18:30: Dinamo – CFR Cluj – 2
    7 nov 2021, 21:30: FC Voluntari – FCSB – x
    8 nov 2021, 20:30: Academica – Rapid -2

  60. Chindia – Gaz Metan 1
    FC Argeș – FC Botoșani 1
    CS Mioveni – UTA x
    FCU Craiova – Sepsi x
    Farul – U Craiova 2
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB x
    Academica – Rapid 2

  61. Chindia – Gaz Metan x
    FC Argeș – FC Botoșani x
    CS Mioveni – UTA x
    FCU Craiova – Sepsi x
    Farul – U Craiova x
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid 2

  62. FC Argeș – FC Botoșani 1
    CS Mioveni – UTA 2
    FCU Craiova – Sepsi 2
    Farul – U Craiova 1
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid 2

  63. CS Mioveni – UTA 2
    FCU Craiova – Sepsi x
    Farul – U Craiova x
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid 2

  64. CS Mioveni – UTA 2
    FCU Craiova – Sepsi 2
    Farul – U Craiova 2
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid 2

  65. 5 nov 2021, 20:30: FC Argeș – FC Botoșani 1
    6 nov 2021, 17:30: CS Mioveni – UTA x
    6 nov 2021, 20:30: FCU Craiova – Sepsi 2
    7 nov 2021, 15:30: Farul – U Craiova 1
    7 nov 2021, 18:30: Dinamo – CFR Cluj 2
    7 nov 2021, 21:30: FC Voluntari – FCSB 2
    8 nov 2021, 20:30: Academica – Rapid 1

  66. Chindia – Gaz Metan
    FC Argeș – FC Botoșani
    CS Mioveni – UTA 2
    FCU Craiova – Sepsi 2
    Farul – U Craiova 2
    Dinamo – CFR Cluj 2
    FC Voluntari – FCSB 2
    Academica – Rapid 2

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here