Thursday, June 18, 2026
No menu items!
Acasă Intern Dupa cel mai bun joc al sezonului, Dinamo pierde la Targu Jiu...

Dupa cel mai bun joc al sezonului, Dinamo pierde la Targu Jiu cu 1-2!

0
980

Fii la curent cu toate poveștile din istoria fotbalului!

Adaugă tikitaka.ro în Google News

Trecută pauza de aproape o luna de zile cauzata de fitness-ul echipei nationale cerut de Victor Piturca, Liga 1 s-a reluat cu meciul Pandurii – Dinamo, contand pentru etapa a 7-a.

Dupa o prima repriza in care Pandurii au parut o echipa obosita si lipsita de idei, Dinamo conducea cu 1-0 si parea ca este din nou echipa cu sanse la cupele europene. Din pacate pentru caini, Grecu a vazut al doilea galben in minutul 62, iar jocul echipei lui Multescu s-a stins. Momcilovic a egalat in minutul 76, pentru ca mai apoi Eric sa aduca toate cele trei puncte la Tg Jiu, in minutul 87, in urma unui sut superb la coltul lung!

Lasă un comentariu

Lasă comentariul tău
Introdu numele tău