Thursday, June 18, 2026
No menu items!
Acasă Tikitaka Discret, în Ghencea cântă cucuveaua

Discret, în Ghencea cântă cucuveaua

0
523

Fii la curent cu toate poveștile din istoria fotbalului!

Adaugă tikitaka.ro în Google News

Becali a recunosut în mai multe rânduri: nu este stelist. Pentru el este doar o afacere. Dacă ar fi avut în suflet măcar unu la sută din pasiunea unui suporter adevărat nu ar fi rezistat unor astfel de imagini. Dezolant. Deprimant.

Azi, pasesti pe stadion cu o ora inainte de meci si ramai surprins. In jurul tau doua, trei persoane. “Sigur meciul incepe peste o ora si nu peste 3?” era intrebarea care rasucea cutitul in rana. Stadionul e pustiu. O combinatie de stari, care mai de care mai ciudate, pun stapanire pe orice fan stelist. Melancolie, dezamagire, tristete, poate chiar frustrare. Privesti in jur si nu iti vine a crede.

de aici

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=z7TQUikybJc&hl=es&fs=1&]

1 comentariu

  1. becali nu este stelist si steaua nu este ptr el nici macar o afacere..este doar o jucarie de care nu se plictiseste…jucaria unui om cu bani…

  2. cati erau in tribune? 200? 200 din alea 10 milioane :)) halal suporteri… tineti-o tot asa

  3. becali nu este stelist si steaua nu este ptr el nici macar o afacere..este doar o jucarie de care nu se plictiseste…jucaria unui om cu bani…

Lasă un comentariu

Lasă comentariul tău
Introdu numele tău