Friday, June 12, 2026
No menu items!
Acasă Tikitaka Din ciclul: Am ramas 20 de ani in urma – Noul Stadion...

Din ciclul: Am ramas 20 de ani in urma – Noul Stadion Sahtior Donetk

5
498

Fii la curent cu toate poveștile din istoria fotbalului!

Adaugă tikitaka.ro în Google News

Stiti voi. Aceeasi intrebare care te loveste direct in rezistentul si frustratul ficat de roman. Adica la ei de ce se poate? Poate pentru ca ei nu fura? Sau poate daca fura macar nu fura atat de mult? Sau poate daca fura, o fac in stil Robin Hood?

Intreaga ceremonie mai jos:

5 Comentarii

  1. sau poate la ei a fost tara mai bogata si hotii lor sunt mai bogati decat hotii nostri…se stie despre petrolul din ucraina…

  2. Wow! Ce stadion! Lasa ca terminam si noi Lia Manoliu in 2011, nu? :))

  3. in Romania stadion ca asta poate in 50-60 de ani =)trebuie sa fim realisti ca momentan intr-o tara ca Romania asa ceva nu se poate realiza!In viitor poate!doar poate!:D

Lasă un comentariu

Lasă comentariul tău
Introdu numele tău