Stiti voi. Aceeasi intrebare care te loveste direct in rezistentul si frustratul ficat de roman. Adica la ei de ce se poate? Poate pentru ca ei nu fura? Sau poate daca fura macar nu fura atat de mult? Sau poate daca fura, o fac in stil Robin Hood?
Intreaga ceremonie mai jos:




superb stadionul cand o sa avem si noi unul asemanator
sau poate la ei a fost tara mai bogata si hotii lor sunt mai bogati decat hotii nostri…se stie despre petrolul din ucraina…
Wow! Ce stadion! Lasa ca terminam si noi Lia Manoliu in 2011, nu? :))
in Romania stadion ca asta poate in 50-60 de ani =)trebuie sa fim realisti ca momentan intr-o tara ca Romania asa ceva nu se poate realiza!In viitor poate!doar poate!:D
20 de ani?!!?!?!epoca de piatra a fost acum cateva nshpe mii de ani…….