UPDATE, 7 decembrie: Costindte îl detronează pe Adrian!

Luptă interesantă pentru putere în vârful #PronoLiga1. Dacă în campionat avem un CFR Cluj evadat, aici întâlnim o luptă palpitantă între primii doi, Costindte și Adrian, cei care fac frecvent schimb de locuri. Etapa a 18-a l-a trimis pe fostul lider, Adrian, pe locul secund, iar pe tron a urcat Costindte, cel care a avut o evoluție foarte bună. Departe de ei, pe locul 3, vine Emil Toma, cel care încearcă să recupereze din deficit.

Etapa a 18-a a fost câștigată de Ana și de Costindte, ambii cu un scor de 6/8. La polul roșu îi avem pe Dragoș Adrian și Aspirantul, ambii cu un singur punct.

Clasamentul etapei a 18-a:

Loc Jucator Puncte
1 Ana 6
2 Costindte 6
3 Herdaniel9 5
4 Thernandier 5
5 Daninho 4
6 Emil Toma 4
7 Drejan Bela 4
8 Alecs 4
9 Bera 3
10 Radu Sibiu 3
11 Radusmall 3
12 Iosif Sava 3
13 Alex B 3
14 Adrian 3
15 Mihail Matei 3
16 Cristian-D. Pop 3
17 Ioanitoaia 3
18 DunavPyce 3
19 Cernat Catalin 2
20 Stirbei Voda 2
21 Nelu Jichita 2
22 Claudiu B 2
23 Tirlea A. Teofil 2
24 Robert Stancu 2
25 I.M. Darie 2
26 Andrei George 2
27 Cosma Corneliu 2
28 Pacurar M. Daniel 2
29 Mandeacarp 2
30 Claudiu Emanoil 2
31 Simontwee 2
32 Cristian Andrei 2
33 Dragos Adrian 1
34 Aspirantul 1
35 Murarasu L. Daniel 0
36 Cornel Piinicica 0
37 Roscabgdn 0
38 Cristi Rot 0
39 Ionut 0
40 Vasile D. Andrei 0
41 Plaias Paul 0
42 Ionut Branzei 0
43 Petru Sirbu 0
44 Mihai Petrov 0
45 Oantza 0
46 Ionut Buciumel 0

Clasamentul general la #PronoLiga1:

Loc Jucator Puncte
1 Costindte 73
2 Adrian 71
3 Emil Toma 66
4 Tirlea A. Teofil 65
5 Andrei George 65
6 Alex B 65
7 Cristian-D. Pop 65
8 Herdaniel9 64
9 Claudiu Emanoil 64
10 Radu Sibiu 63
11 DunavPyce 62
12 I.M. Darie 61
13 Thernandier 61
14 Cosma Corneliu 61
15 Radusmall 60
16 Iosif Sava 60
17 Pacurar M. Daniel 60
18 Nelu Jichita 59
19 Mihail Matei 59
20 Alecs 59
21 Bera 58
22 Simontwee 58
23 Ioanitoaia 57
24 Cernat Catalin 56
25 Dragos Adrian 56
26 Cristian Andrei 55
27 Mandeacarp 54
28 Claudiu B 53
29 Murarasu L. Daniel 52
30 Stirbei Voda 52
31 Daninho 51
32 Robert Stancu 49
33 Drejan Bela 49
34 Aspirantul 42
35 Ana 40
36 Ionut 36
37 Petru Sirbu 35
38 Vasile D. Andrei 33
39 Plaias Paul 33
40 Ionut Branzei 31
41 Mihai Petrov 31
42 Roscabgdn 20
43 Cornel Piinicica 4
44 Cristi Rot 4
45 Oantza 3
46 Ionut Buciumel 2

UPDATE, 3 decembrie: Adrian revine pe locul 1 după etapa a 17-a!

Prima rundă din MEGA-ETAPA de Liga 1 a lunii decembrie a avut rezultate bune și foarte bune. Printre ele s-a numărat și un Mare Șlem spectaculos. În ceea ce privește lupta la vârf, aici am avut o reducere de lideri. Adrian a evoluat puțin mai bine decât Costindte, iar acum e singur pe tron. Locul 3 e ocupat acum de Tirlea A. Teofil și Andrei George, la distanță destul de mare de primii doi clasați.

Cel mai bun în etapa a 17-a a fost Radusmall, cel care a atins perfecțiunea #PronoLiga1 și a prins toate meciurile. La polul opus îl găsim pe Dunavpyce cu doar 2 puncte culese din această etapă.

Clasamentul etapei a 17-a:

Loc Jucator Puncte
1 Radusmall 8
2 Herdaniel9 7
3 Claudiu B 7
4 Alex B 7
5 Pacurar M. Daniel 7
6 Simontwee 7
7 Cristian-D. Pop 7
8 Cernat Catalin 6
9 Stirbei Voda 6
10 Nelu Jichita 6
11 Daninho 6
12 Tirlea A. Teofil 6
13 Radu Sibiu 6
14 Andrei George 6
15 Iosif Sava 6
16 Adrian 6
17 Claudiu Emanoil 6
18 Emil Toma 6
19 Robert Stancu 5
20 I.M. Darie 5
21 Costindte 5
22 Cristian Andrei 5
23 Drejan Bela 5
24 Bera 4
25 Thernandier 4
26 Cosma Corneliu 4
27 Mihail Matei 4
28 Murarasu L. Daniel 3
29 Dragos Adrian 3
30 Mandeacarp 3
31 Ioanitoaia 3
32 Alecs 3
33 Ana 3
34 DunavPyce 2
35 Cornel Piinicica 0
36 Roscabgdn 0
37 Cristi Rot 0
38 Ionut 0
39 Vasile D. Andrei 0
40 Plaias Paul 0
41 Ionut Branzei 0
42 Aspirantul 0
43 Petru Sirbu 0
44 Mihai Petrov 0
45 Oantza 0
46 Ionut Buciumel 0

Clasamentul general la #PronoLiga1:

Loc Jucator Puncte
1 Adrian 68
2 Costindte 67
3 Tirlea A. Teofil 63
4 Andrei George 63
5 Emil Toma 62
6 Claudiu Emanoil 62
7 Cristian-D. Pop 62
8 Alex B. 62
9 Radu Sibiu 60
10 Herdaniel9 59
11 I.M. Darie 59
12 Cosma Corneliu 59
13 DunavPyce 59
14 Pacurar M. Daniel 58
15 Nelu Jichita 57
16 Radusmall 57
17 Iosif Sava 57
18 Thernandier 56
19 Simontwee 56
20 Mihail Matei 56
21 Bera 55
22 Dragos Adrian 55
23 Alecs 55
24 Cernat Catalin 54
25 Ioanitoaia 54
26 Cristian Andrei 53
27 Murarasu L. Daniel 52
28 Mandeacarp 52
29 Claudiu B 51
30 Stirbei Voda 50
31 Daninho 47
32 Robert Stancu 47
33 Drejan Bela 45
34 Aspirantul 41
35 Ionut 36
36 Petru Sirbu 35
37 Ana 34
38 Vasile D. Andrei 33
39 Plaias Paul 33
40 Ionut Branzei 31
41 Mihai Petrov 31
42 Roscabgdn 20
43 Cornel Piinicica 4
44 Cristi Rot 4
45 Oantza 3
46 Ionut Buciumel 2

……………………………………………………………………………………………………

Dacă în Liga 1 avem un lider constant, CFR Cluj, care nu pare a avea probleme în acest sezon cu obositele FCSB și ”U” Craiova, la #PronoLiga1 lupta pentru supremație e mult mai echilibrată. Lider evadat, Adrian nu s-a ținut bine de tron, iar Costindte a venit tare din urmă și l-a egalat. În urma celor doi, la 5 puncte distanță, avem o triplă de jucători: Tirlea A. Teofil, Andrei George și DunavPyce. Alți doi jucători, Emil Toma și Claudiu Emanoil, închid podiumul, la 6 puncte de lideri.

Cei mai buni în etapa a 16-a, cu 6/8 puncte, au fost Costindte, Robert Stancu, Alex B. și Cristian-D. Pop. La coadă îi găsim pe Radusmall, Cosma Corneliu, Păcurar M. Daniel și Drejan Bela. Toți s-au oprit la 2/8.

Clasamentul etapei a 16-a:

Loc Jucator Puncte
1 Costindte 6
2 Robert Stancu 6
3 Alex B 6
4 Cristian-D. Pop 6
5 Cernat Catalin 5
6 Bera 5
7 Stirbei Voda 5
8 Nelu Jichita 5
9 Radu Sibiu 5
10 Andrei George 5
11 Dragos Adrian 5
12 Iosif Sava 5
13 DunavPyce 5
14 Murarasu L. Daniel 4
15 I.M. Darie 4
16 Emil Toma 4
17 Aspirantul 4
18 Simontwee 4
19 Herdaniel9 3
20 Claudiu B 3
21 Daninho 3
22 Tirlea A. Teofil 3
23 Thernandier 3
24 Adrian 3
25 Mandeacarp 3
26 Claudiu Emanoil 3
27 Cristian Andrei 3
28 Mihail Matei 3
29 Ioanitoaia 3
30 Alecs 3
31 Radusmall 2
32 Cosma Corneliu 2
33 Pacurar M. Daniel 2
34 Drejan Bela 2
35 Cornel Piinicica 0
36 Roscabgdn 0
37 Cristi Rot 0
38 Ionut 0
39 Vasile D. Andrei 0
40 Plaias Paul 0
41 Ionut Branzei 0
42 Petru Sirbu 0
43 Mihai Petrov 0
44 Ana 0
45 Oantza 0
46 Ionut Buciumel 0

Clasamentul general la #PronoLiga1:

Loc Jucator Puncte
1 Costindte 62
2 Adrian 62
3 Tirlea A. Teofil 57
4 Andrei George 57
5 DunavPyce 57
6 Emil Toma 56
7 Claudiu Emanoil 56
8 Cosma Corneliu 55
9 Alex B 55
10 Cristian-D. Pop 55
11 Radu Sibiu 54
12 I.M. Darie 54
13 Herdaniel9 52
14 Dragos Adrian 52
15 Thernandier 52
16 Mihail Matei 52
17 Alecs 52
18 Bera 51
19 Nelu Jichita 51
20 Iosif Sava 51
21 Pacurar M. Daniel 51
22 Ioanitoaia 51
23 Murarasu L. Daniel 49
24 Radusmall 49
25 Mandeacarp 49
26 Simontwee 49
27 Cernat Catalin 48
28 Cristian Andrei 48
29 Stirbei Voda 44
30 Claudiu B 44
31 Robert Stancu 42
32 Daninho 41
33 Aspirantul 41
34 Drejan Bela 40
35 Ionut 36
36 Petru Sirbu 35
37 Vasile D. Andrei 33
38 Plaias Paul 33
39 Ionut Branzei 31
40 Mihai Petrov 31
41 Ana 31
42 Roscabgdn 20
43 Cornel Piinicica 4
44 Cristi Rot 4
45 Oantza 3
46 Ionut Buciumel 2

Urmează acum, înainte de sărbători, fotbal pe pâine pentru toată lumea. Sau, dacă ne uităm la prognoza meteo, fotbal pe zăpadă, polei și ger. De vineri, 30 noiembrie, până luni, 10 decembrie, Liga 1 leagă 3 runde: a 17-a, a 18-a și a 19-a. Cu alte cuvinte, dragi prieteni, urmează MEGA-ETAPA mult (ne)așteptată!

 Mai multe detalii despre ea și despre modul în care vă puteți lăsa pronosticurile, mai jos!

Etapele 17, 18 și 19 de PronoLiga1:

30 noiembrie, 17:30: Poli Iași – Sepsi
30 noiembrie, 20:00: CFR Cluj – FC Voluntari
01 decembrie, 14.00: Hermannstadt – Concordia
01 decembrie, 20.00: Viitorul – Dinamo
02 decembrie, 17.00: ”U” Craiova – Dunărea
02 decembrie, 20.00: FCSB – Gaz Metan
03 decembrie, 20.00: Astra – FC Botoșani
04 decembrie, 17:30: FC Voluntari – Hermannstadt
04 decembrie, 20:30: Dinamo – CFR Cluj
05 decembrie, 17:30: Gaz Metan – Viitorul
05 decembrie, 20:30: Sepsi – FCSB
06 decembrie, 14:00: Dunărea – Astra
06 decembrie, 17:00: FC Botoșani – Poli Iași
06 decembrie, 20:00: Concordia – ”U” Craiova
08 decembrie, 17:00: Hermannstadt – Dinamo
08 decembrie, 20:00: CFR Cluj – Gaz Metan
09 decembrie, 14:00: Poli Iași – Dunărea
09 decembrie, 17:00: Astra – Concordia
09 decembrie, 20:00: FCSB – Viitorul
10 decembrie, 17:30: Sepsi – FC Botoșani
10 decembrie, 20:00: ”U” Craiova – FC Voluntari

ATENȚIE! Aveți la dispoziție două modalități de a vă lăsa pronosticurile:
1. Toate 21 deodată și ați scăpat de griji!
2. Pe rând, înainte de fiecare rundă *

*termenele limită pentru aceste etape: 30.11 – ora 17:29, 04.12 – ora 17:29 și 08.12 – ora 17:59 

MODUL DE PARIERE:

CAZ SPECIAL: 21 meciuri – fiecare jucător va avea la dispoziție 21 pronosticuri simple (de genul 1, X sau 2).

IMPORTANT: NU SE ACCEPTĂ ”DUBLELE” (1x, 12, x2). 

Cum funcționează un JOKER?

În fiecare etapă, echipa Tikitaka va alege un meci care va puncta dublu. Joker-ul, noutatea Ediției a V-a, a fost introdus ca urmare a micșorării numărului de meciuri pe etapă, implicit şi a numărului maxim de puncte pe etapă faţă de ediţiile precedente (7 puncte în loc de 9 puncte). El are rolul de a crește suspansul și de a mări șansele de “evadare” ale celor buni. Astfel, un participant poate acumula maxim 8 puncte într-o etapă.

  • Joker-ul etapelor: 
    A 17-a: Hermannstadt – Concordia
    A 18-a: Gaz Metan – Viitorul
    A 19-a: Sepsi – FC Botoșani

Termen limită pentru primul meci al MEGA Etapei: Vineri, 30 Noiembrie, ora 17:29

ATENȚIE! Pentru a veni în sprijinul celor întârziați, de acum înainte o să luăm în considerare toate pronosticurile! Condiția e ca acestea să fie lăsate înainte de începerea meciurilor

NU UITAȚI! Odată lasate, pronosticurile nu mai pot fi modificate in timpul etapei!

*Un exemplu de pronosticuri al unei etape îl aveți mai jos!

Se considera FINALE doar rezultatele dupa 90 de minute! În cazul in care un meci va fi decis la masa verde din cauza unor incidente (fani pe teren, căderea nocturnei, retrageri în stil Copos, Apocalipsă, invazii de melci) meciul va fi ANULAT!

ÎNCĂ O ATENȚIE! În cazul nefericit în care sunt probleme cu site-ul, trimiteți pronosticurile pe adresa: contact@tikitaka.ro

Exemplu de pariere:

Poli Iași – Sepsi x
CFR Cluj – FC Voluntari 1
Hermannstadt – Concordia x
Viitorul – Dinamo x
”U” Craiova – Dunărea 1
FCSB – Gaz Metan 1
Astra – FC Botoșani x
FC Voluntari – Hermannstadt 2
Dinamo – CFR Cluj x
Gaz Metan – Viitorul x
Sepsi – FCSB x
Dunărea – Astra 1
FC Botoșani – Poli Iași 1
Concordia – ”U” Craiova 2
Hermannstadt – Dinamo 2
CFR Cluj – Gaz Metan 1
Poli Iași – Dunărea 1
Astra – Concordia 1
FCSB – Viitorul 2
Sepsi – FC Botoșani 1
”U” Craiova – FC Voluntari 1

49 COMENTARII

  1. Poli Iași – Sepsi 2
    CFR Cluj – FC Voluntari 1
    Hermannstadt – Concordia 1
    Viitorul – Dinamo 1
    ”U” Craiova – Dunărea 1
    FCSB – Gaz Metan 1
    Astra – FC Botoșani 1
    FC Voluntari – Hermannstadt x
    Dinamo – CFR Cluj x
    Gaz Metan – Viitorul 1
    Sepsi – FCSB 1
    Dunărea – Astra 2
    FC Botoșani – Poli Iași 1
    Concordia – ”U” Craiova 2
    Hermannstadt – Dinamo 2
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Poli Iași – Dunărea 1
    Astra – Concordia 1
    FCSB – Viitorul 1
    Sepsi – FC Botoșani 2
    ”U” Craiova – FC Voluntari 1

  2. 30 noiembrie, 17:30: Poli Iași – Sepsi 2
    30 noiembrie, 20:00: CFR Cluj – FC Voluntari 1
    01 decembrie, 14.00: Hermannstadt – Concordia x
    01 decembrie, 20.00: Viitorul – Dinamo 2
    02 decembrie, 17.00: ”U” Craiova – Dunărea 1
    02 decembrie, 20.00: FCSB – Gaz Metan 1
    03 decembrie, 20.00: Astra – FC Botoșani 1
    04 decembrie, 17:30: FC Voluntari – Hermannstadt x
    04 decembrie, 20:30: Dinamo – CFR Cluj 1
    05 decembrie, 17:30: Gaz Metan – Viitorul x
    05 decembrie, 20:30: Sepsi – FCSB 2
    06 decembrie, 14:00: Dunărea – Astra x
    06 decembrie, 17:00: FC Botoșani – Poli Iași x
    06 decembrie, 20:00: Concordia – ”U” Craiova x
    08 decembrie, 17:00: Hermannstadt – Dinamo 2
    08 decembrie, 20:00: CFR Cluj – Gaz Metan 1
    09 decembrie, 14:00: Poli Iași – Dunărea 1
    09 decembrie, 17:00: Astra – Concordia 1
    09 decembrie, 20:00: FCSB – Viitorul 1
    10 decembrie, 17:30: Sepsi – FC Botoșani x
    10 decembrie, 20:00: ”U” Craiova – FC Voluntari x

  3. 30 noiembrie, 17:30: Poli Iași – Sepsi 1
    30 noiembrie, 20:00: CFR Cluj – FC Voluntari 1
    01 decembrie, 14.00: Hermannstadt – Concordia x
    01 decembrie, 20.00: Viitorul – Dinamo 1
    02 decembrie, 17.00: ”U” Craiova – Dunărea 1
    02 decembrie, 20.00: FCSB – Gaz Metan 1
    03 decembrie, 20.00: Astra – FC Botoșani x

  4. 30 noiembrie, 17:30: Poli Iași – Sepsi X
    30 noiembrie, 20:00: CFR Cluj – FC Voluntari 1
    01 decembrie, 14.00: Hermannstadt – Concordia x
    01 decembrie, 20.00: Viitorul – Dinamo 2
    02 decembrie, 17.00: ”U” Craiova – Dunărea 1
    02 decembrie, 20.00: FCSB – Gaz Metan 1
    03 decembrie, 20.00: Astra – FC Botoșani 1

  5. Poli Iași – Sepsi 2
    CFR Cluj – FC Voluntari 1
    Hermannstadt – Concordia 1
    Viitorul – Dinamo 1
    ”U” Craiova – Dunărea 1
    FCSB – Gaz Metan 1
    Astra – FC Botoșani 1
    FC Voluntari – Hermannstadt 2
    Dinamo – CFR Cluj 2
    Gaz Metan – Viitorul 1
    Sepsi – FCSB 1
    Dunărea – Astra X
    FC Botoșani – Poli Iași 1
    Concordia – ”U” Craiova 2
    Hermannstadt – Dinamo X
    CFR Cluj – Gaz Metan X
    Poli Iași – Dunărea 1
    Astra – Concordia 1
    FCSB – Viitorul 1
    Sepsi – FC Botoșani 1
    ”U” Craiova – FC Voluntari 1

  6. Poli Iași – Sepsi X
    CFR Cluj – FC Voluntari 1
    Hermannstadt – Concordia 1
    Viitorul – Dinamo X
    ”U” Craiova – Dunărea 1
    FCSB – Gaz Metan 1
    Astra – FC Botoșani X
    FC Voluntari – Hermannstadt 2
    Dinamo – CFR Cluj 2
    Gaz Metan – Viitorul 2
    Sepsi – FCSB 2
    Dunărea – Astra X
    FC Botoșani – Poli Iași X
    Concordia – ”U” Craiova 2
    Hermannstadt – Dinamo 2
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Poli Iași – Dunărea X
    Astra – Concordia X
    FCSB – Viitorul X
    Sepsi – FC Botoșani 1
    ”U” Craiova – FC Voluntari 1

  7. Poli Iași – Sepsi 2
    CFR Cluj – FC Voluntari 1
    Hermannstadt – Concordia 1
    Viitorul – Dinamo 1
    ”U” Craiova – Dunărea 1
    FCSB – Gaz Metan 1
    Astra – FC Botoșani x
    FC Voluntari – Hermannstadt x
    Dinamo – CFR Cluj 2
    Gaz Metan – Viitorul 2
    Sepsi – FCSB 2
    Dunărea – Astra x
    FC Botoșani – Poli Iași 1
    Concordia – ”U” Craiova 2
    Hermannstadt – Dinamo 2
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Poli Iași – Dunărea 1
    Astra – Concordia 1
    FCSB – Viitorul x
    Sepsi – FC Botoșani x
    ”U” Craiova – FC Voluntari 1

  8. Poli Iași – Sepsi x
    CFR Cluj – FC Voluntari 1
    Hermannstadt – Concordia 1
    Viitorul – Dinamo x
    ”U” Craiova – Dunărea 1
    FCSB – Gaz Metan 1
    Astra – FC Botoșani 1
    FC Voluntari – Hermannstadt 2
    Dinamo – CFR Cluj 2
    Gaz Metan – Viitorul 2
    Sepsi – FCSB 2
    Dunărea – Astra x
    FC Botoșani – Poli Iași 1
    Concordia – ”U” Craiova 2
    Hermannstadt – Dinamo 2
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Poli Iași – Dunărea 1
    Astra – Concordia 1
    FCSB – Viitorul x
    Sepsi – FC Botoșani 1
    ”U” Craiova – FC Voluntari 1

  9. 30 noiembrie, 17:30: Poli Iași – Sepsi 1
    30 noiembrie, 20:00: CFR Cluj – FC Voluntari 1
    01 decembrie, 14.00: Hermannstadt – Concordia x
    01 decembrie, 20.00: Viitorul – Dinamo x
    02 decembrie, 17.00: ”U” Craiova – Dunărea 1
    02 decembrie, 20.00: FCSB – Gaz Metan 1
    03 decembrie, 20.00: Astra – FC Botoșani 1
    04 decembrie, 17:30: FC Voluntari – Hermannstadt 1
    04 decembrie, 20:30: Dinamo – CFR Cluj 1
    05 decembrie, 17:30: Gaz Metan – Viitorul 2
    05 decembrie, 20:30: Sepsi – FCSB x
    06 decembrie, 14:00: Dunărea – Astra 2
    06 decembrie, 17:00: FC Botoșani – Poli Iași 1
    06 decembrie, 20:00: Concordia – ”U” Craiova 2
    08 decembrie, 17:00: Hermannstadt – Dinamo 2
    08 decembrie, 20:00: CFR Cluj – Gaz Metan 1
    09 decembrie, 14:00: Poli Iași – Dunărea x
    09 decembrie, 17:00: Astra – Concordia 2
    09 decembrie, 20:00: FCSB – Viitorul 1
    10 decembrie, 17:30: Sepsi – FC Botoșani 1
    10 decembrie, 20:00: ”U” Craiova – FC Voluntari 1

  10. Poli Iași – Sepsi 1
    CFR Cluj – FC Voluntari 1
    Hermannstadt – Concordia x
    Viitorul – Dinamo x
    ”U” Craiova – Dunărea 1
    FCSB – Gaz Metan 1
    Astra – FC Botoșani 1
    FC Voluntari – Hermannstadt x
    Dinamo – CFR Cluj x
    Gaz Metan – Viitorul 1
    Sepsi – FCSB 2
    Dunărea – Astra x
    FC Botoșani – Poli Iași 1
    Concordia – ”U” Craiova 2
    Hermannstadt – Dinamo x
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Poli Iași – Dunărea 1
    Astra – Concordia 1
    FCSB – Viitorul 1
    Sepsi – FC Botoșani 1
    ”U” Craiova – FC Voluntari 1

  11. Poli Iași – Sepsi 1
    CFR Cluj – FC Voluntari 1
    Hermannstadt – Concordia 1
    Viitorul – Dinamo 2
    ”U” Craiova – Dunărea 1
    FCSB – Gaz Metan 1
    Astra – FC Botoșani x
    FC Voluntari – Hermannstadt 1
    Dinamo – CFR Cluj X
    Gaz Metan – Viitorul 2
    Sepsi – FCSB 2
    Dunărea – Astra X
    FC Botoșani – Poli Iași 1
    Concordia – ”U” Craiova 2
    Hermannstadt – Dinamo 2
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Poli Iași – Dunărea X
    Astra – Concordia 1
    FCSB – Viitorul X
    Sepsi – FC Botoșani X
    ”U” Craiova – FC Voluntari 1

  12. 30 noiembrie, 17:30: Poli Iași – Sepsi 1
    30 noiembrie, 20:00: CFR Cluj – FC Voluntari 1
    01 decembrie, 14.00: Hermannstadt – Concordia x
    01 decembrie, 20.00: Viitorul – Dinamo 1
    02 decembrie, 17.00: ”U” Craiova – Dunărea 1
    02 decembrie, 20.00: FCSB – Gaz Metan 1
    03 decembrie, 20.00: Astra – FC Botoșani x
    04 decembrie, 17:30: FC Voluntari – Hermannstadt 1
    04 decembrie, 20:30: Dinamo – CFR Cluj x
    05 decembrie, 17:30: Gaz Metan – Viitorul 2
    05 decembrie, 20:30: Sepsi – FCSB 2
    06 decembrie, 14:00: Dunărea – Astra x
    06 decembrie, 17:00: FC Botoșani – Poli Iași x
    06 decembrie, 20:00: Concordia – ”U” Craiova 2
    08 decembrie, 17:00: Hermannstadt – Dinamo 2
    08 decembrie, 20:00: CFR Cluj – Gaz Metan 1
    09 decembrie, 14:00: Poli Iași – Dunărea 1
    09 decembrie, 17:00: Astra – Concordia 1
    09 decembrie, 20:00: FCSB – Viitorul x
    10 decembrie, 17:30: Sepsi – FC Botoșani 1
    10 decembrie, 20:00: ”U” Craiova – FC Voluntari 1

  13. Poli Iași – Sepsi 1
    CFR Cluj – FC Voluntari 1
    Hermannstadt – Concordia 1
    Viitorul – Dinamo 1
    ”U” Craiova – Dunărea 1
    FCSB – Gaz Metan 1
    Astra – FC Botoșani 1

  14. Poli Iași – Sepsi x
    CFR Cluj – FC Voluntari 1
    Hermannstadt – Concordia 1
    Viitorul – Dinamo 2
    ”U” Craiova – Dunărea 1
    FCSB – Gaz Metan 1
    Astra – FC Botoșani x
    FC Voluntari – Hermannstadt 2
    Dinamo – CFR Cluj 2
    Gaz Metan – Viitorul 1
    Sepsi – FCSB x
    Dunărea – Astra 1
    FC Botoșani – Poli Iași 1
    Concordia – ”U” Craiova 2
    Hermannstadt – Dinamo 1
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Poli Iași – Dunărea 1
    Astra – Concordia x
    FCSB – Viitorul 1
    Sepsi – FC Botoșani 1
    ”U” Craiova – FC Voluntari 1

  15. Poli Iași – Sepsi X
    CFR Cluj – FC Voluntari 1
    Hermannstadt – Concordia 1
    Viitorul – Dinamo 1
    ”U” Craiova – Dunărea 1
    FCSB – Gaz Metan 1
    Astra – FC Botoșani 1
    FC Voluntari – Hermannstadt 2
    Dinamo – CFR Cluj 2
    Gaz Metan – Viitorul 1
    Sepsi – FCSB 2
    Dunărea – Astra 2
    FC Botoșani – Poli Iași X
    Concordia – ”U” Craiova 2
    Hermannstadt – Dinamo 2
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Poli Iași – Dunărea 1
    Astra – Concordia 1
    FCSB – Viitorul X
    Sepsi – FC Botoșani 1
    ”U” Craiova – FC Voluntari 1

  16. 30 noiembrie, 17:30: Poli Iași – Sepsi x
    30 noiembrie, 20:00: CFR Cluj – FC Voluntari 1
    01 decembrie, 14.00: Hermannstadt – Concordia x
    01 decembrie, 20.00: Viitorul – Dinamo 1
    02 decembrie, 17.00: ”U” Craiova – Dunărea 1
    02 decembrie, 20.00: FCSB – Gaz Metan 1
    03 decembrie, 20.00: Astra – FC Botoșani x

  17. 30 noiembrie, 17:30: Poli Iași – Sepsi 1
    30 noiembrie, 20:00: CFR Cluj – FC Voluntari 1
    01 decembrie, 14.00: Hermannstadt – Concordia 1
    01 decembrie, 20.00: Viitorul – Dinamo 1
    02 decembrie, 17.00: ”U” Craiova – Dunărea 1
    02 decembrie, 20.00: FCSB – Gaz Metanx x
    03 decembrie, 20.00: Astra – FC Botoșani 1
    04 decembrie, 17:30: FC Voluntari – Herman 1nstadtn 2
    04 decembrie, 20:30: Dinamo – CFR Cluj x
    05 decembrie, 17:30: Gaz Metan – Viitorul x
    05 decembrie, 20:30: Sepsi – FCSB 2
    06 decembrie, 14:00: Dunărea – Astra 1
    06 decembrie, 17:00: FC Botoșani – Poli Iași 2
    06 decembrie, 20:00: Concordia – ”U” Craiova
    08 decembrie, 17:00: Hermannstadt – Dinamo 2
    08 decembrie, 20:00: CFR Cluj – Gaz Metan x
    09 decembrie, 14:00: Poli Iași – Dunărea 1
    09 decembrie, 17:00: Astra – Concordia1
    09 decembrie, 20:00: FCSB – Viitorul x
    10 decembrie, 17:30: Sepsi – FC Botoșani 1
    10 decembrie, 20:00: ”U” Craiova – FC Voluntari 1

  18. Poli Iași – Sepsi X
    CFR Cluj – FC Voluntari 1
    Hermannstadt – Concordia 1
    Viitorul – Dinamo 2
    ”U” Craiova – Dunărea 1
    FCSB – Gaz Metan 1
    Astra – FC Botoșani 1
    FC Voluntari – Hermannstadt 2
    Dinamo – CFR Cluj 1
    Gaz Metan – Viitorul 1
    Sepsi – FCSB X
    Dunărea – Astra 2
    FC Botoșani – Poli Iași X
    Concordia – ”U” Craiova 2
    Hermannstadt – Dinamo 2
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Poli Iași – Dunărea 1
    Astra – Concordia 1
    FCSB – Viitorul X
    Sepsi – FC Botoșani 1
    ”U” Craiova – FC Voluntari X

  19. Poli Iași – Sepsi x
    CFR Cluj – FC Voluntari 1
    Hermannstadt – Concordia 1
    Viitorul – Dinamo 1
    ”U” Craiova – Dunărea 1
    FCSB – Gaz Metan 1
    Astra – FC Botoșani x

  20. 30 noiembrie, 17:30: Poli Iași – Sepsi 2
    30 noiembrie, 20:00: CFR Cluj – FC Voluntari 1
    01 decembrie, 14.00: Hermannstadt – Concordia x
    01 decembrie, 20.00: Viitorul – Dinamo 1
    02 decembrie, 17.00: ”U” Craiova – Dunărea 1
    02 decembrie, 20.00: FCSB – Gaz Metan 1
    03 decembrie, 20.00: Astra – FC Botoșani x

  21. Poli Iași – Sepsi x
    CFR Cluj – FC Voluntari 1
    Hermannstadt – Concordia 1
    Viitorul – Dinamo x
    ”U” Craiova – Dunărea 1
    FCSB – Gaz Metan 1
    Astra – FC Botoșani x
    FC Voluntari – Hermannstadt 2
    Dinamo – CFR Cluj x
    Gaz Metan – Viitorul x
    Sepsi – FCSB 1
    Dunărea – Astra 2
    FC Botoșani – Poli Iași x
    Concordia – ”U” Craiova 2
    Hermannstadt – Dinamo 2
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Poli Iași – Dunărea 1
    Astra – Concordia 1
    FCSB – Viitorul x
    Sepsi – FC Botoșani 1
    ”U” Craiova – FC Voluntari 1

  22. Poli Iași – Sepsi 2
    CFR Cluj – FC Voluntari 1
    Hermannstadt – Concordia 1
    Viitorul – Dinamo x
    ”U” Craiova – Dunărea 1
    FCSB – Gaz Metan x
    Astra – FC Botoșani 2
    FC Voluntari – Hermannstadt 2
    Dinamo – CFR Cluj 2
    Gaz Metan – Viitorul 1
    Sepsi – FCSB 2
    Dunărea – Astra 1
    FC Botoșani – Poli Iași 2
    Concordia – ”U” Craiova x
    Hermannstadt – Dinamo 1
    CFR Cluj – Gaz Metan 2
    Poli Iași – Dunărea 1
    Astra – Concordia 2
    FCSB – Viitorul x
    Sepsi – FC Botoșani 1
    ”U” Craiova – FC Voluntari 1

  23. Poli Iași – Sepsi x
    CFR Cluj – FC Voluntari 1
    Hermannstadt – Concordia 1
    Viitorul – Dinamo 1
    ”U” Craiova – Dunărea 1
    FCSB – Gaz Metan 1
    Astra – FC Botoșani 2
    FC Voluntari – Hermannstadt x
    Dinamo – CFR Cluj 2
    Gaz Metan – Viitorul 2
    Sepsi – FCSB 2
    Dunărea – Astra 2
    FC Botoșani – Poli Iași 1
    Concordia – ”U” Craiova 2
    Hermannstadt – Dinamo x
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Poli Iași – Dunărea 1
    Astra – Concordia 1
    FCSB – Viitorul 1
    Sepsi – FC Botoșani x
    ”U” Craiova – FC Voluntari 1

  24. Poli Iași – Sepsi x
    CFR Cluj – FC Voluntari 1
    Hermannstadt – Concordia x
    Viitorul – Dinamo 1
    ”U” Craiova – Dunărea 1
    FCSB – Gaz Metan 1
    Astra – FC Botoșani x
    FC Voluntari – Hermannstadt 2
    Dinamo – CFR Cluj 2
    Gaz Metan – Viitorul 2
    Sepsi – FCSB 2
    Dunărea – Astra 1
    FC Botoșani – Poli Iași 1
    Concordia – ”U” Craiova 2
    Hermannstadt – Dinamo 2
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Poli Iași – Dunărea 1
    Astra – Concordia x
    FCSB – Viitorul 1
    Sepsi – FC Botoșani 1
    ”U” Craiova – FC Voluntari 1

  25. Poli Iași – Sepsi 2
    CFR Cluj – FC Voluntari 1
    Hermannstadt – Concordia 2
    Viitorul – Dinamo 1
    ”U” Craiova – Dunărea 1
    FCSB – Gaz Metan 1
    Astra – FC Botoșani 2
    FC Voluntari – Hermannstadt 1
    Dinamo – CFR Cluj 1
    Gaz Metan – Viitorul 1
    Sepsi – FCSB 1
    Dunărea – Astra x
    FC Botoșani – Poli Iași 1
    Concordia – ”U” Craiova 2
    Hermannstadt – Dinamo 2
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Poli Iași – Dunărea 2
    Astra – Concordia 2
    FCSB – Viitorul 2
    Sepsi – FC Botoșani 1
    ”U” Craiova – FC Voluntari 1

  26. Poli Iași – Sepsi x
    CFR Cluj – FC Voluntari 1
    Hermannstadt – Concordia 1
    Viitorul – Dinamo 1
    ”U” Craiova – Dunărea 1
    FCSB – Gaz Metan x
    Astra – FC Botoșani 2
    FC Voluntari – Hermannstadt x
    Dinamo – CFR Cluj 2
    Gaz Metan – Viitorul x
    Sepsi – FCSB 2
    Dunărea – Astra x
    FC Botoșani – Poli Iași 1
    Concordia – ”U” Craiova 2
    Hermannstadt – Dinamo x
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Poli Iași – Dunărea x
    Astra – Concordia 1
    FCSB – Viitorul 1
    Sepsi – FC Botoșani 1
    ”U” Craiova – FC Voluntari 1

  27. 30 noiembrie, 17:30: Poli Iași – Sepsi x
    30 noiembrie, 20:00: CFR Cluj – FC Voluntari 1
    01 decembrie, 14.00: Hermannstadt – Concordia x
    01 decembrie, 20.00: Viitorul – Dinamo x
    02 decembrie, 17.00: ”U” Craiova – Dunărea 1
    02 decembrie, 20.00: FCSB – Gaz Metan 1
    03 decembrie, 20.00: Astra – FC Botoșani 1
    04 decembrie, 17:30: FC Voluntari – Hermannstadt 1
    04 decembrie, 20:30: Dinamo – CFR Cluj 2
    05 decembrie, 17:30: Gaz Metan – Viitorul x
    05 decembrie, 20:30: Sepsi – FCSB 1
    06 decembrie, 14:00: Dunărea – Astra x
    06 decembrie, 17:00: FC Botoșani – Poli Iași x
    06 decembrie, 20:00: Concordia – ”U” Craiova x
    08 decembrie, 17:00: Hermannstadt – Dinamo x
    08 decembrie, 20:00: CFR Cluj – Gaz Metan 1
    09 decembrie, 14:00: Poli Iași – Dunărea 1
    09 decembrie, 17:00: Astra – Concordia 1
    09 decembrie, 20:00: FCSB – Viitorul 1
    10 decembrie, 17:30: Sepsi – FC Botoșani 1
    10 decembrie, 20:00: ”U” Craiova – FC Voluntari 1

  28. Poli Iași – Sepsi 1
    CFR Cluj – FC Voluntari 1
    Hermannstadt – Concordia X
    Viitorul – Dinamo 2
    ”U” Craiova – Dunărea 1
    FCSB – Gaz Metan 1
    Astra – FC Botoșani 1

  29. Poli Iași – Sepsi 1
    CFR Cluj – FC Voluntari 1
    Hermannstadt – Concordia 1
    Viitorul – Dinamo 1
    ”U” Craiova – Dunărea 1
    FCSB – Gaz Metan X
    Astra – FC Botoșani X
    FC Voluntari – Hermannstadt 1
    Dinamo – CFR Cluj 2
    Gaz Metan – Viitorul 1
    Sepsi – FCSB 2
    Dunărea – Astra 2
    FC Botoșani – Poli Iași X
    Concordia – ”U” Craiova 2
    Hermannstadt – Dinamo X
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Poli Iași – Dunărea X
    Astra – Concordia 1
    FCSB – Viitorul 1
    Sepsi – FC Botoșani 1
    ”U” Craiova – FC Voluntari 1

  30. 30 noiembrie, 17:30: Poli Iași – Sepsi 1
    30 noiembrie, 20:00: CFR Cluj – FC Voluntari 1
    01 decembrie, 14.00: Hermannstadt – Concordia X
    01 decembrie, 20.00: Viitorul – Dinamo 1
    02 decembrie, 17.00: ”U” Craiova – Dunărea 1
    02 decembrie, 20.00: FCSB – Gaz Metan 1
    03 decembrie, 20.00: Astra – FC Botoșani X
    04 decembrie, 17:30: FC Voluntari – Hermannstadt 1
    04 decembrie, 20:30: Dinamo – CFR Cluj X
    05 decembrie, 17:30: Gaz Metan – Viitorul 2
    05 decembrie, 20:30: Sepsi – FCSB 2
    06 decembrie, 14:00: Dunărea – Astra 1
    06 decembrie, 17:00: FC Botoșani – Poli Iași 1
    06 decembrie, 20:00: Concordia – ”U” Craiova 2
    08 decembrie, 17:00: Hermannstadt – Dinamo X
    08 decembrie, 20:00: CFR Cluj – Gaz Metan 1
    09 decembrie, 14:00: Poli Iași – Dunărea 1
    09 decembrie, 17:00: Astra – Concordia 1
    09 decembrie, 20:00: FCSB – Viitorul 1
    10 decembrie, 17:30: Sepsi – FC Botoșani 1
    10 decembrie, 20:00: ”U” Craiova – FC Voluntari 1

  31. 30 noiembrie, 17:30: Poli Iași – Sepsi 1
    30 noiembrie, 20:00: CFR Cluj – FC Voluntari 1
    01 decembrie, 14.00: Hermannstadt – Concordia 2
    01 decembrie, 20.00: Viitorul – Dinamo X
    02 decembrie, 17.00: ”U” Craiova – Dunărea 1
    02 decembrie, 20.00: FCSB – Gaz Metan 1
    03 decembrie, 20.00: Astra – FC Botoșani 1
    04 decembrie, 17:30: FC Voluntari – Hermannstadt 2
    04 decembrie, 20:30: Dinamo – CFR Cluj 2
    05 decembrie, 17:30: Gaz Metan – Viitorul X
    05 decembrie, 20:30: Sepsi – FCSB 2
    06 decembrie, 14:00: Dunărea – Astra 2
    06 decembrie, 17:00: FC Botoșani – Poli Iași 2
    06 decembrie, 20:00: Concordia – ”U” Craiova 2
    08 decembrie, 17:00: Hermannstadt – Dinamo 1
    08 decembrie, 20:00: CFR Cluj – Gaz Metan 1
    09 decembrie, 14:00: Poli Iași – Dunărea 1
    09 decembrie, 17:00: Astra – Concordia X
    09 decembrie, 20:00: FCSB – Viitorul 1
    10 decembrie, 17:30: Sepsi – FC Botoșani X
    10 decembrie, 20:00: ”U” Craiova – FC Voluntari 1

  32. 30 noiembrie, 17:30: Poli Iași – Sepsi – 2
    30 noiembrie, 20:00: CFR Cluj – FC Voluntari – 1
    01 decembrie, 14.00: Hermannstadt – Concordia – 2
    01 decembrie, 20.00: Viitorul – Dinamo – X
    02 decembrie, 17.00: ”U” Craiova – Dunărea – 1
    02 decembrie, 20.00: FCSB – Gaz Metan – X
    03 decembrie, 20.00: Astra – FC Botoșani – 1

  33. Poli Iași – Sepsi 1
    CFR Cluj – FC Voluntari 1
    Hermannstadt – Concordia 1
    Viitorul – Dinamo 1
    ”U” Craiova – Dunărea 1
    FCSB – Gaz Metan 1
    Astra – FC Botoșani 1

    *In UK este ora 17:19

  34. 30 noiembrie, 20:00: CFR Cluj – FC Voluntari 1
    01 decembrie, 14.00: Hermannstadt – Concordia x
    01 decembrie, 20.00: Viitorul – Dinamo x
    02 decembrie, 17.00: ”U” Craiova – Dunărea 1
    02 decembrie, 20.00: FCSB – Gaz Metan 1
    03 decembrie, 20.00: Astra – FC Botoșani 2

  35. 04 decembrie, 17:30: FC Voluntari – Hermannstadt x
    04 decembrie, 20:30: Dinamo – CFR Cluj 2
    05 decembrie, 17:30: Gaz Metan – Viitorul 2
    05 decembrie, 20:30: Sepsi – FCSB 2
    06 decembrie, 14:00: Dunărea – Astra x
    06 decembrie, 17:00: FC Botoșani – Poli Iași 1
    06 decembrie, 20:00: Concordia – ”U” Craiova 2
    08 decembrie, 17:00: Hermannstadt – Dinamo x
    08 decembrie, 20:00: CFR Cluj – Gaz Metan 1
    09 decembrie, 14:00: Poli Iași – Dunărea 1
    09 decembrie, 17:00: Astra – Concordia 1
    09 decembrie, 20:00: FCSB – Viitorul 1
    10 decembrie, 17:30: Sepsi – FC Botoșani x
    10 decembrie, 20:00: ”U” Craiova – FC Voluntari 1

  36. FC Voluntari – Hermannstadt 2
    Dinamo – CFR Cluj 2
    Gaz Metan – Viitorul x
    Sepsi – FCSB 2
    Dunărea – Astra X
    FC Botoșani – Poli Iași 1
    Concordia – ”U” Craiova X
    Hermannstadt – Dinamo 2
    CFR Cluj – Gaz Metan X
    Poli Iași – Dunărea X
    Astra – Concordia X
    FCSB – Viitorul 1
    Sepsi – FC Botoșani X
    ”U” Craiova – FC Voluntari 1

  37. decembrie, 17:30: FC Voluntari – Hermannstadt 1
    04 decembrie, 20:30: Dinamo – CFR Cluj 2
    05 decembrie, 17:30: Gaz Metan – Viitorul x
    05 decembrie, 20:30: Sepsi – FCSB 2
    06 decembrie, 14:00: Dunărea – Astra 2
    06 decembrie, 17:00: FC Botoșani – Poli Iași 1
    06 decembrie, 20:00: Concordia – ”U” Craiova 2
    08 decembrie, 17:00: Hermannstadt – Dinamo 2
    08 decembrie, 20:00: CFR Cluj – Gaz Metan 1
    09 decembrie, 14:00: Poli Iași – Dunărea 1
    09 decembrie, 17:00: Astra – Concordia 1
    09 decembrie, 20:00: FCSB – Viitorul 2
    10 decembrie, 17:30: Sepsi – FC Botoșani 2
    10 decembrie, 20:00: ”U” Craiova – FC Voluntari 1

  38. 04 decembrie, 17:30: FC Voluntari – Hermannstadt x
    04 decembrie, 20:30: Dinamo – CFR Cluj 1
    05 decembrie, 17:30: Gaz Metan – Viitorul x
    05 decembrie, 20:30: Sepsi – FCSB 2
    06 decembrie, 14:00: Dunărea – Astra x
    06 decembrie, 17:00: FC Botoșani – Poli Iași x
    06 decembrie, 20:00: Concordia – ”U” Craiova x
    08 decembrie, 17:00: Hermannstadt – Dinamo 2
    08 decembrie, 20:00: CFR Cluj – Gaz Metan 1
    09 decembrie, 14:00: Poli Iași – Dunărea 1
    09 decembrie, 17:00: Astra – Concordia 1
    09 decembrie, 20:00: FCSB – Viitorul 1
    10 decembrie, 17:30: Sepsi – FC Botoșani x
    10 decembrie, 20:00: ”U” Craiova – FC Voluntari x

  39. FC Voluntari – Hermannstadt X
    Dinamo – CFR Cluj X
    Gaz Metan – Viitorul 2
    Sepsi – FCSB X
    Dunărea – Astra 2
    FC Botoșani – Poli Iași X
    Concordia – ”U” Craiova 2
    Hermannstadt – Dinamo X
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Poli Iași – Dunărea 1
    Astra – Concordia 1
    FCSB – Viitorul 1
    Sepsi – FC Botoșani 1
    ”U” Craiova – FC Voluntari 1

  40. FC Voluntari – Hermannstadt 2
    Dinamo – CFR Cluj 2
    Gaz Metan – Viitorul 2
    Sepsi – FCSB 2
    Dunărea – Astra 2
    FC Botoșani – Poli Iași 1
    Concordia – ”U” Craiova 2

  41. FC Voluntari – Hermannstadt 2
    Dinamo – CFR Cluj 2
    Gaz Metan – Viitorul 1
    Sepsi – FCSB 2
    Dunărea – Astra 1
    FC Botoșani – Poli Iași 2
    Concordia – ”U” Craiova 2
    Hermannstadt – Dinamo x
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Poli Iași – Dunărea 1
    Astra – Concordia x
    FCSB – Viitorul 1
    Sepsi – FC Botoșani 1
    ”U” Craiova – FC Voluntari 1

  42. FC Voluntari – Hermannstadt X
    Dinamo – CFR Cluj 2
    Gaz Metan – Viitorul X
    Sepsi – FCSB 2
    Dunărea – Astra X
    FC Botoșani – Poli Iași 1
    Concordia – ”U” Craiova 2

  43. 04 decembrie, 17:30: FC Voluntari – Hermannstadt 2
    04 decembrie, 20:30: Dinamo – CFR Cluj 2
    05 decembrie, 17:30: Gaz Metan – Viitorul 1
    05 decembrie, 20:30: Sepsi – FCSB x
    06 decembrie, 14:00: Dunărea – Astra 2
    06 decembrie, 17:00: FC Botoșani – Poli Iași x
    06 decembrie, 20:00: Concordia – ”U” Craiova 2

  44. 04 decembrie, 20:30: Dinamo – CFR Cluj 2
    05 decembrie, 17:30: Gaz Metan – Viitorul 1
    05 decembrie, 20:30: Sepsi – FCSB 2
    06 decembrie, 14:00: Dunărea – Astra X
    06 decembrie, 17:00: FC Botoșani – Poli Iași 1
    06 decembrie, 20:00: Concordia – ”U” Craiova 1

  45. Hermannstadt – Dinamo 2
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Poli Iași – Dunărea 1
    Astra – Concordia 1
    FCSB – Viitorul 1
    Sepsi – FC Botoșani 1
    ”U” Craiova – FC Voluntari 1

  46. 08 decembrie, 17:00: Hermannstadt – Dinamo 2
    08 decembrie, 20:00: CFR Cluj – Gaz Metan 1
    09 decembrie, 14:00: Poli Iași – Dunărea X
    09 decembrie, 17:00: Astra – Concordia 1
    09 decembrie, 20:00: FCSB – Viitorul 1
    10 decembrie, 17:30: Sepsi – FC Botoșani 2
    10 decembrie, 20:00: ”U” Craiova – FC Voluntari 1

  47. Hermannstadt – Dinamo X
    CFR Cluj – Gaz Metan 1
    Poli Iași – Dunărea X
    Astra – Concordia 1
    FCSB – Viitorul 1
    Sepsi – FC Botoșani 2
    ”U” Craiova – FC Voluntari 1

  48. 08 decembrie, 17:00: Hermannstadt – Dinamo 2
    08 decembrie, 20:00: CFR Cluj – Gaz Metan 1
    09 decembrie, 14:00: Poli Iași – Dunărea 1
    09 decembrie, 17:00: Astra – Concordia 1
    09 decembrie, 20:00: FCSB – Viitorul x
    10 decembrie, 17:30: Sepsi – FC Botoșani 1
    10 decembrie, 20:00: ”U” Craiova – FC Voluntari 1

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

ten − nine =