PronoLiga1 2020/21

Etapa a 6-a de #PronoLiga1, ultima înainte de o nouă pauză internațională prilejuită de meciurile naționalei lui Mirel Rădoi, a fost una modestă pentru plutonul fruntaș. Din cei 5 lideri lăsați pe tron de etapa a 5-a, acum îl mai avem la locul de onoare doar pe campionul en-titre, Adrian. Nu a excelat în această rundă, ba dimpotrivă – a luat 4 – însă cei de lângă el au fost și mai slabi.

Locul secund în acest moment este ocupat de Dragoș Adrian, Claudiu Emanoil și Cosma Corneliu, în timp ce podiumul e completat de Mișu, Costindte, Anvers, Tiq, AndreiG și Peia Răzvan.

Cel mai bun în această etapă a 6-a a fost Radusmall, cel care a scos un scor excelent: 7/9. La polul opus avem un fost campion, Ioanițoaia, și Bera, ambii cu un sărăcăcios 1/9.

Clasamentul etapei a 6-a:

Loc Jucător Puncte
1 Radusmall 7
2 Romeo Gheorghe 6
3 Vladimir Cristea 6
4 Vraf Etern 5
5 Julian Ross 5
6 Claudiu B 5
7 Alex B 5
8 DunavPyce 5
9 Draco-RO 5
10 Ibracadabra 5
11 Dragoș Adrian 5
12 Costindte 5
13 Malawi 5
14 Cosma Corneliu 5
15 Deki 5
16 Alecs 5
17 Daniel Nazare 4
18 Mișu 4
19 Ionuț Iancu 4
20 Ana 4
21 Radu Sibiu 4
22 Nelu Jichita 4
23 Nicu13 4
24 Adrian B 4
25 Moty 4
26 Aspirantul 4
27 Cristi 4
28 Cristi M 4
29 DagiHagi 4
30 Insomniak 74 4
31 Daninho 3
32 Thernandier 3
33 GabrielC 3
34 Emil Toma 3
35 Claudiu Emanoil 3
36 Cristian Andrei 3
37 Tiq 3
38 Simontwee 3
39 Raul Brâncovan 3
40 Cristiibm 3
41 Rdv 3
42 Mirvio 3
43 Radutimo 2
44 Speedy 2
45 Cristian-D. Pop 2
46 I.M. Darie 2
47 Ionut Brânzei 2
48 Anvers 2
49 Știrbei Vodă 2
50 Voicu Ionel 2
51 AndreiG 2
52 Peia Răzvan 2
53 MC 2 2
54 Matadorul 2
55 Ioanitoaia 1
56 Bera 1
57 Cătălin 0
58 Iulian-Emil Varga 0
59 Allenatore 0
60 Andrei 0
61 Je 0
62 Magui Răzvan 0
63 Raul C. 0
64 Dorel 0
65 Sebi Răducu 0
66 Gabriel Dobre 0
67 Pop Andrei Felix 0
68 Radu Gheorghe 0
69 Florin Buiciuc 0
70 Drejan 0
71 Iorghi Dalibor 0
72 Grasu Ratza 0
73 Andrei George 0

Clasamentul general la #PronoLiga1:

Loc Jucător Puncte
1 Adrian B 29
2 Dragoș Adrian 28
3 Claudiu Emanoil 28
4 Cosma Corneliu 28
5 Mișu 27
6 Costindte 27
7 Anvers 27
8 Tiq 27
9 AndreiG 27
10 Peia Răzvan 27
11 Ana 26
12 Draco-RO 26
13 Malawi 26
14 Cristi 26
15 Deki 26
16 Julian Ross 25
17 Radusmall 25
18 Claudiu B 25
19 Thernandier 25
20 DunavPyce 25
21 Moty 25
22 Cristian Andrei 25
23 Știrbei Vodă 25
24 Alecs 25
25 Vladimir Cristea 25
26 Vraf Etern 24
27 Daniel Nazare 24
28 Radu Sibiu 24
29 Raul Brâncovan 24
30 Ibracadabra 23
31 DagiHagi 23
32 I.M. Darie 22
33 GabrielC 22
34 Romeo Gheorghe 22
35 Matadorul 22
36 Ionuț Iancu 21
37 Cristian-D. Pop 21
38 Daninho 21
39 Alex B 21
40 Nelu Jichita 21
41 Cristiibm 21
42 Simontwee 20
43 MC 2 20
44 Nicu13 19
45 Radutimo 18
46 Ioanitoaia 18
47 Emil Toma 18
48 Ionut Brânzei 18
49 Je 18
50 Insomniak 74 18
51 Cristi M 17
52 Voicu Ionel 16
53 Mirvio 16
54 Speedy 15
55 Aspirantul 15
56 Rdv 15
57 Bera 14
58 Pop Andrei Felix 13
59 Iulian-Emil Varga 11
60 Florin Buiciuc 10
61 Grasu Ratza 10
62 Cătălin 9
63 Magui Răzvan 9
64 Dorel 7
65 Sebi Răducu 7
66 Raul C. 6
67 Radu Gheorghe 6
68 Andrei George 6
69 Allenatore 5
70 Gabriel Dobre 5
71 Drejan 5
72 Andrei 4
73 Iorghi Dalibor 3

Etapa a 6-a de #PronoLiga1

16 oct 2020, 18:00: FC Argeș – Astra
16 oct 2020, 21:00: Academica – FCSB
17 oct 2020, 14:00: Chindia – Gaz Metan
17 oct 2020, 16:30: Poli Iași – Sepsi
17 oct 2020, 21:30: CFR Cluj – FC Botoșani
18 oct 2020, 18:45: Hermannstadt – UTA
18 oct 2020, 21:30: Dinamo – U Craiova
19 oct 2020, 21:00: FC Voluntari – Viitorul

MODUL DE PARIERE:

8 meciuri – fiecare jucător va avea la dispoziție 8 pronosticuri simple (de genul 1, X sau 2).

IMPORTANT: NU SE ACCEPTĂ ”DUBLELE” (1x, 12, x2). 

Cum funcționează un JOKER?

În fiecare etapă, echipa Tikitaka va alege un meci care va puncta dublu. Joker-ul, noutatea Ediției a V-a, a fost introdus ca urmare a micșorării numărului de meciuri pe etapă, implicit şi a numărului maxim de puncte pe etapă faţă de edițiile precedente (7 puncte în loc de 9 puncte). El are rolul de a crește suspansul și de a mări șansele de “evadare” ale celor buni. Astfel, un participant poate acumula maxim 8 puncte într-o etapă.

  • Joker-ul etapei: Dinamo – U Craiova

Termen limită pentru primul meci al etapei: 16 octombrie, ora 20:59

ATENȚIE! Pentru a veni în sprijinul celor întârziați, de acum înainte o să luăm în considerare toate pronosticurile! Condiția e ca acestea să fie lăsate înainte de începerea meciurilor

NU UITAȚI! Odată lăsate, pronosticurile nu mai pot fi modificate in timpul etapei!

*Un exemplu de pronosticuri al unei etape îl aveți mai jos!

Se considera FINALE doar rezultatele dupa 90 de minute! În cazul in care un meci va fi decis la masa verde din cauza unor incidente (fani pe teren, căderea nocturnei, retrageri în stil Copos, Apocalipsă, invazii de melci) meciul va fi ANULAT!

ÎNCĂ O ATENȚIE! În cazul nefericit în care sunt probleme cu site-ul, trimiteți pronosticurile pe adresa: contact@tikitaka.ro

ATENȚIE! Pronosticurile se lasă în ordinea pusă în exemplul de mai jos. 

Pronosticurile lăsate în altă ordine NU SE IAU ÎN CONSIDERARE!

Exemplu de pariere:

FC Argeș – Astra 2
Academica – FCSB 2
Chindia – Gaz Metan 1
Poli Iași – Sepsi 2
CFR Cluj – FC Botoșani 1
Hermannstadt – UTA 1
Dinamo – U Craiova x
FC Voluntari – Viitorul 2

60 COMENTARII

  1. FC Argeș – Astra 2
    Academica – FCSB 2
    Chindia – Gaz Metan 2
    Poli Iași – Sepsi x
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA 1
    Dinamo – U Craiova x
    FC Voluntari – Viitorul 1

  2. FC Argeș – Astra 2
    Academica – FCSB 2
    Chindia – Gaz Metan 1
    Poli Iași – Sepsi x
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA x
    Dinamo – U Craiova 2
    FC Voluntari – Viitorul 2

  3. FC Argeș – Astra 2
    Academica – FCSB 2
    Chindia – Gaz Metan x
    Poli Iași – Sepsi 2
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA 1
    Dinamo – U Craiova 1
    FC Voluntari – Viitorul x

  4. FC Argeș – Astra 1
    Academica – FCSB 2
    Chindia – Gaz Metan 1
    Poli Iași – Sepsi 2
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA 1
    Dinamo – U Craiova 1
    FC Voluntari – Viitorul 1

  5. 16 oct 2020, 18:00: FC Argeș – Astra x
    16 oct 2020, 21:00: Academica – FCSB 2
    17 oct 2020, 14:00: Chindia – Gaz Metan x
    17 oct 2020, 16:30: Poli Iași – Sepsi x
    17 oct 2020, 21:30: CFR Cluj – FC Botoșani 1
    18 oct 2020, 18:45: Hermannstadt – UTA x
    18 oct 2020, 21:30: Dinamo – U Craiova x
    19 oct 2020, 21:00: FC Voluntari – Viitorul 2

  6. FC Argeș – Astra x
    Academica – FCSB 2
    Chindia – Gaz Metan x
    Poli Iași – Sepsi x
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA x
    Dinamo – U Craiova 1
    FC Voluntari – Viitorul 2

  7. FC Argeș – Astra x
    Academica – FCSB 2
    Chindia – Gaz Metan x
    Poli Iași – Sepsi 2
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA x
    Dinamo – U Craiova 1
    FC Voluntari – Viitorul x

  8. Argeș – Giurgiu 2
    Clinceni – Steaua x
    Târgoviște – Mediaș 1
    Iași – Sf. Gheorghe x
    Cluj – Botoșani 1
    Sibiu – Arad x
    Dinamo – Craiova 2
    Voluntari – Constanța 1

  9. FC Argeș – Astra x
    Academica – FCSB 2
    Chindia – Gaz Metan 1
    Poli Iași – Sepsi x
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA 1
    Dinamo – U Craiova x
    FC Voluntari – Viitorul 2

  10. FC Argeș – Astra 2
    Academica – FCSB 2
    Chindia – Gaz Metan x
    Poli Iași – Sepsi x
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA 1
    Dinamo – U Craiova 1
    FC Voluntari – Viitorul 2

  11. FC Argeș – Astra 2
    Academica – FCSB 2
    Chindia – Gaz Metan 2
    Poli Iași – Sepsi X
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA 1
    Dinamo – U Craiova 1
    FC Voluntari – Viitorul 2

  12. FC Argeș – Astra 2
    Academica – FCSB 2
    Chindia – Gaz Metan x
    Poli Iași – Sepsi 1
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA 1
    Dinamo – U Craiova 2
    FC Voluntari – Viitorul 2

  13. FC Argeș – Astra 2
    Academica – FCSB 2
    Chindia – Gaz Metan 1
    Poli Iași – Sepsi 2
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA x
    Dinamo – U Craiova x
    FC Voluntari – Viitorul 1

  14. FC Argeș – Astra 2
    Academica – FCSB X
    Chindia – Gaz Metan 1
    Poli Iași – Sepsi 1
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA X
    Dinamo – U Craiova 2
    FC Voluntari – Viitorul 1

  15. FC Argeș – Astra 1
    Academica – FCSB 2
    Chindia – Gaz Metan x
    Poli Iași – Sepsi 1
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA 1
    Dinamo – U Craiova x
    FC Voluntari – Viitorul 1

  16. FC Argeș – Astra 2
    Academica – FCSB 2
    Chindia – Gaz Metan 2
    Poli Iași – Sepsi X
    CFR Cluj – FC Botoșani X
    Hermannstadt – UTA 2
    Dinamo – U Craiova 1
    FC Voluntari – Viitorul 1

  17. FC Argeș – Astra x
    Academica – FCSB 2
    Chindia – Gaz Metan x
    Poli Iași – Sepsi 2
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA 1
    Dinamo – U Craiova 1
    FC Voluntari – Viitorul 1

  18. FC Argeș – Astra 2
    Academica – FCSB 1
    Chindia – Gaz Metan 1
    Poli Iași – Sepsi 1
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA 2
    Dinamo – U Craiova 2
    FC Voluntari – Viitorul x

  19. FC Argeș – Astra X
    Academica – FCSB 2
    Chindia – Gaz Metan 2
    Poli Iași – Sepsi X
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA X
    Dinamo – U Craiova 1
    FC Voluntari – Viitorul X

  20. FC Argeș – Astra 2
    Academica – FCSB 2
    Chindia – Gaz Metan 1
    Poli Iași – Sepsi x
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA x
    Dinamo – U Craiova 2
    FC Voluntari – Viitorul 1

  21. arges-astra 2
    clinceni-fcsb 2
    chindia-medias 1
    poli iasi-sepsi x
    cfr cluj-botosani 1
    hermannstadt-uta 1
    dinamo-craiova 2
    voluntari-viitorul 1

  22. FC Argeș – Astra 2
    Academica – FCSB 2
    Chindia – Gaz Metan x
    Poli Iași – Sepsi x
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA 1
    Dinamo – U Craiova 2
    FC Voluntari – Viitorul 1

  23. FC Argeș – Astra x
    Academica – FCSB 2
    Chindia – Gaz Metan 2
    Poli Iași – Sepsi 1
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA x
    Dinamo – U Craiova 1
    FC Voluntari – Viitorul 2

  24. FC Argeș – Astra X
    Academica – FCSB 2
    Chindia – Gaz Metan 1
    Poli Iași – Sepsi X
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA 1
    Dinamo – U Craiova 2
    FC Voluntari – Viitorul 2

  25. FC Argeș – Astra 2
    Academica – FCSB 2
    Chindia – Gaz Metan 1
    Poli Iași – Sepsi X
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA 1
    Dinamo – U Craiova X
    FC Voluntari – Viitorul 2

  26. FC Argeș – Astra 2
    Academica – FCSB 2
    Chindia – Gaz Metan 2
    Poli Iași – Sepsi X
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA 1
    Dinamo – U Craiova 2
    FC Voluntari – Viitorul 2

  27. FC Argeș – Astra 2
    Academica – FCSB 2
    Chindia – Gaz Metan x
    Poli Iași – Sepsi x
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA x
    Dinamo – U Craiova 2
    FC Voluntari – Viitorul x

  28. FC Argeș – Astra X
    Academica – FCSB 2
    Chindia – Gaz Metan 1
    Poli Iași – Sepsi 2
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA 1
    Dinamo – U Craiova 2
    FC Voluntari – Viitorul 2

  29. FC Argeș – Astra 2
    Academica – FCSB 2
    Chindia – Gaz Metan 1
    Poli Iași – Sepsi X
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA 1
    Dinamo – U Craiova X
    FC Voluntari – Viitorul 2

  30. FC Argeș – Astra x
    Academica – FCSB 2
    Chindia – Gaz Metan 2
    Poli Iași – Sepsi 1
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA 1
    Dinamo – U Craiova 2
    FC Voluntari – Viitorul x

    Share this:

  31. 16 oct 2020, 18:00: FC Argeș – Astra x
    16 oct 2020, 21:00: Academica – FCSB 2
    17 oct 2020, 14:00: Chindia – Gaz Metan 2
    17 oct 2020, 16:30: Poli Iași – Sepsi 2
    17 oct 2020, 21:30: CFR Cluj – FC Botoșani 1
    18 oct 2020, 18:45: Hermannstadt – UTA 1
    18 oct 2020, 21:30: Dinamo – U Craiova 1
    19 oct 2020, 21:00: FC Voluntari – Viitorul x

  32. 16 oct 2020, 18:00: FC Argeș – Astra x
    16 oct 2020, 21:00: Academica – FCSB 2
    17 oct 2020, 14:00: Chindia – Gaz Metan 2
    17 oct 2020, 16:30: Poli Iași – Sepsi x
    17 oct 2020, 21:30: CFR Cluj – FC Botoșani 1
    18 oct 2020, 18:45: Hermannstadt – UTA 1
    18 oct 2020, 21:30: Dinamo – U Craiova 2
    19 oct 2020, 21:00: FC Voluntari – Viitorul x

  33. 16 oct 2020, 18:00: FC Argeș – Astra 2
    16 oct 2020, 21:00: Academica – FCSB 2
    17 oct 2020, 14:00: Chindia – Gaz Metan x
    17 oct 2020, 16:30: Poli Iași – Sepsi 2
    17 oct 2020, 21:30: CFR Cluj – FC Botoșani 1
    18 oct 2020, 18:45: Hermannstadt – UTA x
    18 oct 2020, 21:30: Dinamo – U Craiova 2
    19 oct 2020, 21:00: FC Voluntari – Viitorul 2

  34. 16 oct 2020, 18:00: FC Argeș – Astra 1
    16 oct 2020, 21:00: Academica – FCSB 2
    17 oct 2020, 14:00: Chindia – Gaz Metan X
    17 oct 2020, 16:30: Poli Iași – Sepsi X
    17 oct 2020, 21:30: CFR Cluj – FC Botoșani 1
    18 oct 2020, 18:45: Hermannstadt – UTA 1
    18 oct 2020, 21:30: Dinamo – U Craiova 1
    19 oct 2020, 21:00: FC Voluntari – Viitorul 1

  35. FC Argeș – Astra X
    Academica – FCSB 2
    Chindia – Gaz Metan 1
    Poli Iași – Sepsi 2
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA 1
    Dinamo – U Craiova 1
    FC Voluntari – Viitorul 2

  36. FC Argeș – Astra x
    Academica – FCSB 2
    Chindia – Gaz Metan 2
    Poli Iași – Sepsi x
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA 1
    Dinamo – U Craiova x
    FC Voluntari – Viitorul 2

  37. FC Argeș – Astra 2
    Academica – FCSB x
    Chindia – Gaz Metan 2
    Poli Iași – Sepsi x
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA 1
    Dinamo – U Craiova x
    FC Voluntari – Viitorul 2

  38. FC Argeș – Astra 2
    Academica – FCSB 2
    Chindia – Gaz Metan X
    Poli Iași – Sepsi X
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA 1
    Dinamo – U Craiova 1
    FC Voluntari – Viitorul 2

  39. 16 oct 2020, 18:00: FC Argeș – Astra 2
    16 oct 2020, 21:00: Academica – FCSB 2
    17 oct 2020, 14:00: Chindia – Gaz Metan 2
    17 oct 2020, 16:30: Poli Iași – Sepsi 1
    17 oct 2020, 21:30: CFR Cluj – FC Botoșani 1
    18 oct 2020, 18:45: Hermannstadt – UTA 1
    18 oct 2020, 21:30: Dinamo – U Craiova 2
    19 oct 2020, 21:00: FC Voluntari – Viitorul 1

  40. FC Argeș – Astra 2
    Academica – FCSB 2
    Chindia – Gaz Metan 1
    Poli Iași – Sepsi 1
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA 2
    Dinamo – U Craiova x
    FC Voluntari – Viitorul 2

  41. FC Argeș – Astra 2
    Academica – FCSB 2
    Chindia – Gaz Metan X
    Poli Iași – Sepsi 2
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA X
    Dinamo – U Craiova 1
    FC Voluntari – Viitorul 2

  42. FC Argeș – Astra 2
    Academica – FCSB X
    Chindia – Gaz Metan X
    Poli Iași – Sepsi 1
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA X
    Dinamo – U Craiova X
    FC Voluntari – Viitorul X

  43. FC Argeș – Astra 2
    Academica – FCSB 2
    Chindia – Gaz Metan X
    Poli Iași – Sepsi X
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA 1
    Dinamo – U Craiova x
    FC Voluntari – Viitorul 2

  44. FC Argeș – Astra 2
    Academica – FCSB 2
    Chindia – Gaz Metan 2
    Poli Iași – Sepsi 2
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA 1
    Dinamo – U Craiova 1
    FC Voluntari – Viitorul 2

  45. FC Argeș – Astra X
    Academica – FCSB 2
    Chindia – Gaz Metan X
    Poli Iași – Sepsi 1
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA 1
    Dinamo – U Craiova 2
    FC Voluntari – Viitorul 2

  46. 16 oct 2020, 18:00: FC Argeș – Astra 2
    16 oct 2020, 21:00: Academica – FCSB 2
    17 oct 2020, 14:00: Chindia – Gaz Metan 1
    17 oct 2020, 16:30: Poli Iași – Sepsi 2
    17 oct 2020, 21:30: CFR Cluj – FC Botoșani 1
    18 oct 2020, 18:45: Hermannstadt – UTA 1
    18 oct 2020, 21:30: Dinamo – U Craiova 1
    19 oct 2020, 21:00: FC Voluntari – Viitorul 2

  47. 16 oct 2020, 18:00: FC Argeș – Astra – 2
    16 oct 2020, 21:00: Academica – FCSB – 2
    17 oct 2020, 14:00: Chindia – Gaz Metan – x
    17 oct 2020, 16:30: Poli Iași – Sepsi – 2
    17 oct 2020, 21:30: CFR Cluj – FC Botoșani – 1
    18 oct 2020, 18:45: Hermannstadt – UTA – x
    18 oct 2020, 21:30: Dinamo – U Craiova – x
    19 oct 2020, 21:00: FC Voluntari – Viitorul – 2

  48. FC Argeș – Astra 2
    Academica – FCSB 2
    Chindia – Gaz Metan 1
    Poli Iași – Sepsi 2
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA 1
    Dinamo – U Craiova X
    FC Voluntari – Viitorul X

  49. FC Argeș – Astra 2
    Academica – FCSB 2
    Chindia – Gaz Metan 2
    Poli Iași – Sepsi 2
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA 1
    Dinamo – U Craiova 2
    FC Voluntari – Viitorul X

  50. FC Argeș – Astra 2
    Academica – FCSB x
    Chindia – Gaz Metanx
    Poli Iași – Sepsi 2
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA 1
    Dinamo – U Craiova 1
    FC Voluntari – Viitorul 1

  51. FC Argeș – Astra 2
    Academica – FCSB 2
    Chindia – Gaz Metan 2
    Poli Iași – Sepsi X
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA 1
    Dinamo – U Craiova 1
    FC Voluntari – Viitorul 1

  52. FC Argeș – Astra 2
    Academica – FCSB 2
    Chindia – Gaz Metan x
    Poli Iași – Sepsi x
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA 1
    Dinamo – U Craiova 1
    FC Voluntari – Viitorul 2

  53. FC Argeș – Astra x
    Academica – FCSB 2
    Chindia – Gaz Metan 1
    Poli Iași – Sepsi 2
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA 1
    Dinamo – U Craiova 2
    FC Voluntari – Viitorul 2

    PS: profit maxim ca termenul limita e 16.10 ora 20.59
    PPS: anulati pronosticul meu pt primul meci 🙁

  54. FC Argeș – Astra X
    Academica – FCSB 2
    Chindia – Gaz Metan X
    Poli Iași – Sepsi 1
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA 2
    Dinamo – U Craiova 1
    FC Voluntari – Viitorul X

  55. 16 oct 2020, 18:00: FC Argeș – Astra 2
    16 oct 2020, 21:00: Academica – FCSB 2
    17 oct 2020, 14:00: Chindia – Gaz Metan x
    17 oct 2020, 16:30: Poli Iași – Sepsi x
    17 oct 2020, 21:30: CFR Cluj – FC Botoșani 1
    18 oct 2020, 18:45: Hermannstadt – UTA 1
    18 oct 2020, 21:30: Dinamo – U Craiova 2
    19 oct 2020, 21:00: FC Voluntari – Viitorul x

  56. FC Argeș – Astra 2
    Academica – FCSB 2
    Chindia – Gaz Metan 1
    Poli Iași – Sepsi 2
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA X
    Dinamo – U Craiova 1
    FC Voluntari – Viitorul 2

  57. FC Argeș – Astra 2
    Academica – FCSB 2
    Chindia – Gaz Metan X
    Poli Iași – Sepsi 2
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA X
    Dinamo – U Craiova X
    FC Voluntari – Viitorul 2

  58. FC Argeș – Astra 2
    Academica – FCSB 2
    Chindia – Gaz Metan X
    Poli Iași – Sepsi 1
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA 1
    Dinamo – U Craiova X
    FC Voluntari – Viitorul X

  59. Academica – FCSB 2
    Chindia – Gaz Metan 1
    Poli Iași – Sepsi 2
    CFR Cluj – FC Botoșani 1
    Hermannstadt – UTA 1
    Dinamo – U Craiova 2
    FC Voluntari – Viitorul 1

Leave a Reply to Voicu I. Renunțați la răspuns

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 × 2 =