PronoLiga1 - 2015-2016Gata cu enervanta pauză internațională cauzată de anemicele amicale ale naționalei! E timpul ca fotbalul spectaculos, pardon, scandalos, din Liga 1 s-o ia din nou la drum. Pentru că e an cu ”Euro”, Liga 1 va începe comprimarea, fapt pentru care ne vedem obligați să lipim două runde, a 4-a și a 5-a din play-out și play-out, adică etapele 30 și 31 de la #PronoLiga1.

Înainte de avalanșa de meciuri, Ioanițoaia conduce în clasament, însă avansul față de Petru Sîrbu e minim, astfel că după cele două runde am putea vedea altă ierarhie. Șanse la locul 1 mai au Cristian Andrei și Alecs S., cei de pe locul 3. Una peste alta, se anunță o săptămână interesantă.

Iată clasamentul înainte de etapele 30 & 31!

Loc Jucator Puncte
1 Ioanitoaia 109
2 Petru Sirbu 108
3 Cristian Andrei 106
4 Alecs S. 106
5 Emil Toma 104
6 Nafetsio 103
7 Pavel 102
8 Narcis Drejan 102
9 Marius Pacurar 102
10 Aspirantul 102
11 Ionut Branzei 101
12 Adrian 100
13 Claudiu Emanoil 99
14 Herdaniel9 99
15 Deki 97
16 Drejan Bela 97
17 Nelu Jichita 96
18 Radusmall 96
19 Corneliu Cosma 95
20 Andrey 95
21 Marius Danea 94
22 Ionut 94
23 Echidistant 93
24 Daninho 92
25 Andrei G. 92
26 Danny1029 91
27 Cristi 90
28 Ionut A. 90
29 Stirbei Voda 87
30 Gabi Ilcu 87
31 Moty70 85
32 Razvan G. 85
33 Nashu Mare 83
34 Dragos Adrian 82
35 FMRo 80
36 Bianca 68
37 Cristi Birta 67
38 Costindte 64
39 Simontwee 54
40 Suciu Dorel 48
41 Bodoni Attila 47
42 Sanchi7 43
43 Alex_b 38
44 Cernat Catalin 36
45 Florin 29
46 Eduard Sav 27
47 Buciumel 24
48 Sebi Raducu 22
49 Ana 13
50 A.D. Poju  3
51 Moise Liviu 1

Etapele 30 & 31 din play-off & play-out!

29 Martie, Ora 20:30: ACS Poli – Petrolul
30 Martie, Ora 16:00: FC Voluntari – CFR Cluj
30 Martie, Ora 18:30: Concordia – CSMS Iași
30 Martie, Ora 20:30: Pandurii – Steaua
31 Martie, Ora 16:00: CS ”U” Craiova – FC Botoșani
31 Martie, Ora 20:30: ASA Tg. Mureş – Viitorul
01 Aprilie, Ora 20:30: Dinamo – Astra
02 Aprilie, Ora 16:30: Petrolul – FC Voluntari
02 Aprilie, Ora 19:00 CFR Cluj – Concordia
03 Aprilie, Ora 18:00 CSMS Iaşi – CS ”U” Craiova
03 Aprilie, Ora 20:30: Steaua – ASA Tg. Mureș
04 Aprilie, Ora 18:00: FC Botoşani – ACS Poli
04 Aprilie, Ora 20:30: Viitorul – Dinamo
05 Aprilie, Ora 18:30: Astra – Pandurii

MODUL DE PARIERE:

14 meciuri – fiecare jucător va avea la dispoziție 7 pronosticuri simple (de genul 1, X sau 2).

IMPORTANT: NU SE MAI ACCEPTĂ ”DUBLELE” (1x, 12, x2). 

NOUTATEA EDIȚIEI: JOKER-UL!

Cum funcționează un JOKER?

În fiecare etapă, echipa Tikitaka va alege un meci care va puncta dublu. Joker-ul, noutatea Ediției a V-a, a fost introdus ca urmare a micșorării numărului de meciuri pe etapă, implicit şi a numărului maxim de puncte pe etapă faţă de ediţiile precedente (7 puncte în loc de 9 puncte). El are rolul de a crește suspansul și de a mări șansele de “evadare” ale celor buni. Astfel, un participant poate acumula maxim 8 puncte într-o etapă.

SUPER ATENȚIE: AVEM 2 JOKERI!

  • Joker-ul etapei a 30-a: Dinamo – Astra

  • Joker-ul etapei a 31-a: CSMS – CS ”U”

Termen limită pentru primul meci: 29 Martie, ora 20:30! 

ATENȚIE! Pentru a veni în sprijinul celor întârziați, de acum înainte o să luăm în considerare toate pronosticurile! Condiția e ca acestea să fie lăsate înainte de începerea meciurilor

NU UITAȚI! Odată lasate, pronosticurile nu mai pot fi modificate in timpul etapei!

*Un exemplu de pronosticuri al unei etape îl aveți mai jos!

Se considera FINALE doar rezultatele dupa 90 de minute! În cazul in care un meci va fi decis la masa verde din cauza unor incidente (fani pe teren, căderea nocturnei, retrageri în stil Copos, Apocalipsă, invazii de melci) meciul va fi ANULAT!

ÎNCĂ O ATENȚIE! În cazul nefericit în care sunt probleme cu site-ul, trimiteți pronosticurile pe adresa: contact@tikitaka.ro

Exemplu de pariere: 

ACS Poli – Petrolul 1
FC Voluntari – CFR Cluj 1
Concordia – CSMS Iași 2
Pandurii – Steaua 2
CS ”U” Craiova – FC Botoșani 1
ASA Tg. Mureş – Viitorul 2
Dinamo – Astra 1
Petrolul – FC Voluntari 2
CFR Cluj – Concordia 1
CSMS Iaşi – CS ”U” Craiova 1
Steaua – ASA Tg. Mureș 1
FC Botoşani – ACS Poli 1
Viitorul – Dinamo X
Astra – Pandurii 2

36 COMENTARII

  1. ACS Poli – Petrolul X
    FC Voluntari – CFR Cluj 2
    Concordia – CSMS Iași X
    Pandurii – Steaua 1
    CS ”U” Craiova – FC Botoșani X
    ASA Tg. Mureş – Viitorul 1
    Dinamo – Astra 2
    Petrolul – FC Voluntari 1
    CFR Cluj – Concordia 1
    CSMS Iaşi – CS ”U” Craiova 1
    Steaua – ASA Tg. Mureș X
    FC Botoşani – ACS Poli X
    Viitorul – Dinamo 2
    Astra – Pandurii 1

  2. ACS Poli – Petrolul 1
    FC Voluntari – CFR Cluj X
    Concordia – CSMS Iași 1
    Pandurii – Steaua X
    CS ”U” Craiova – FC Botoșani 1
    ASA Tg. Mureş – Viitorul X
    Dinamo – Astra 1
    Petrolul – FC Voluntari 2
    CFR Cluj – Concordia X
    CSMS Iaşi – CS ”U” Craiova X
    Steaua – ASA Tg. Mureș 1
    FC Botoşani – ACS Poli 2
    Viitorul – Dinamo X
    Astra – Pandurii 2

  3. ACS Poli – Petrolul 1
    FC Voluntari – CFR Cluj 2
    Concordia – CSMS Iași 1
    Pandurii – Steaua 2
    CS ”U” Craiova – FC Botoșani 1
    ASA Tg. Mureş – Viitorul X
    Dinamo – Astra 1
    Petrolul – FC Voluntari 2
    CFR Cluj – Concordia 1
    CSMS Iaşi – CS ”U” Craiova X
    Steaua – ASA Tg. Mureș 1
    FC Botoşani – ACS Poli X
    Viitorul – Dinamo 2
    Astra – Pandurii X

  4. 29 Martie, Ora 20:30: ACS Poli – Petrolul 1
    30 Martie, Ora 16:00: FC Voluntari – CFR Cluj X
    30 Martie, Ora 18:30: Concordia – CSMS Iași 2
    30 Martie, Ora 20:30: Pandurii – Steaua 1
    31 Martie, Ora 16:00: CS ”U” Craiova – FC Botoșani 1
    31 Martie, Ora 20:30: ASA Tg. Mureş – Viitorul 2
    01 Aprilie, Ora 20:30: Dinamo – Astra 1
    02 Aprilie, Ora 16:30: Petrolul – FC Voluntari 2
    02 Aprilie, Ora 19:00 CFR Cluj – Concordia 1
    03 Aprilie, Ora 18:00 CSMS Iaşi – CS ”U” Craiova 2
    03 Aprilie, Ora 20:30: Steaua – ASA Tg. Mureș 1
    04 Aprilie, Ora 18:00: FC Botoşani – ACS Poli X
    04 Aprilie, Ora 20:30: Viitorul – Dinamo X
    05 Aprilie, Ora 18:30: Astra – Pandurii X

  5. ACS Poli – Petrolul 1
    FC Voluntari – CFR Cluj 1
    Concordia – CSMS Iași x
    Pandurii – Steaua 2
    CS ”U” Craiova – FC Botoșani 1
    ASA Tg. Mureş – Viitorul x
    Dinamo – Astra x
    Petrolul – FC Voluntari 2
    CFR Cluj – Concordia 1
    CSMS Iaşi – CS ”U” Craiova 1
    Steaua – ASA Tg. Mureș 1
    FC Botoşani – ACS Poli 1
    Viitorul – Dinamo X
    Astra – Pandurii 1

  6. ACS Poli – Petrolul 1
    FC Voluntari – CFR Cluj x
    Concordia – CSMS Iași x
    Pandurii – Steaua 2
    CS ”U” Craiova – FC Botoșani 1
    ASA Tg. Mureş – Viitorul 2
    Dinamo – Astra x
    Petrolul – FC Voluntari 2
    CFR Cluj – Concordia 1
    CSMS Iaşi – CS ”U” Craiova x
    Steaua – ASA Tg. Mureș 1
    FC Botoşani – ACS Poli 1
    Viitorul – Dinamo 1
    Astra – Pandurii 2

  7. ACS Poli – Petrolul 1
    FC Voluntari – CFR Cluj x
    Concordia – CSMS Iași 2
    Pandurii – Steaua x
    CS ”U” Craiova – FC Botoșani 1
    ASA Tg. Mureş – Viitorul 2
    Dinamo – Astra 1
    Petrolul – FC Voluntari 2
    CFR Cluj – Concordia 1
    CSMS Iaşi – CS ”U” Craiova x
    Steaua – ASA Tg. Mureș 1
    FC Botoşani – ACS Poli 1
    Viitorul – Dinamo 2
    Astra – Pandurii 1

  8. ACS Poli – Petrolul x
    FC Voluntari – CFR Cluj x
    Concordia – CSMS Iași x
    Pandurii – Steaua 2
    CS ”U” Craiova – FC Botoșani 1
    ASA Tg. Mureş – Viitorul 2
    Dinamo – Astra x
    Petrolul – FC Voluntari 2
    CFR Cluj – Concordia 1
    CSMS Iaşi – CS ”U” Craiova x
    Steaua – ASA Tg. Mureș 1
    FC Botoşani – ACS Poli 1
    Viitorul – Dinamo X
    Astra – Pandurii 1

  9. ACS Poli – Petrolul 1
    FC Voluntari – CFR Cluj 1
    Concordia – CSMS Iași X
    Pandurii – Steaua 2
    CS ”U” Craiova – FC Botoșani 1
    ASA Tg. Mureş – Viitorul 2
    Dinamo – Astra X
    Petrolul – FC Voluntari 1
    CFR Cluj – Concordia 1
    CSMS Iaşi – CS ”U” Craiova 1
    Steaua – ASA Tg. Mureș 1
    FC Botoşani – ACS Poli 1
    Viitorul – Dinamo 1
    Astra – Pandurii X

  10. ACS Poli – Petrolul
    30 Martie, Ora 16:00: FC Voluntari – CFR Cluj 1
    30 Martie, Ora 18:30: Concordia – CSMS Iași x
    30 Martie, Ora 20:30: Pandurii – Steaua 2
    31 Martie, Ora 16:00: CS ”U” Craiova – FC Botoșani 1
    31 Martie, Ora 20:30: ASA Tg. Mureş – Viitorul x
    01 Aprilie, Ora 20:30: Dinamo – Astra x
    02 Aprilie, Ora 16:30: Petrolul – FC Voluntari 2
    02 Aprilie, Ora 19:00 CFR Cluj – Concordia 1
    03 Aprilie, Ora 18:00 CSMS Iaşi – CS ”U” Craiova x
    03 Aprilie, Ora 20:30: Steaua – ASA Tg. Mureș 1
    04 Aprilie, Ora 18:00: FC Botoşani – ACS Poli 1
    04 Aprilie, Ora 20:30: Viitorul – Dinamo 1
    05 Aprilie, Ora 18:30: Astra – Pandurii x

  11. ACS Poli – Petrolul 1
    FC Voluntari – CFR Cluj 1
    Concordia – CSMS Iași 2
    Pandurii – Steaua 2
    CS ”U” Craiova – FC Botoșani 1
    ASA Tg. Mureş – Viitorul 2
    Dinamo – Astra 1
    Petrolul – FC Voluntari 2
    CFR Cluj – Concordia 1
    CSMS Iaşi – CS ”U” Craiova 1
    Steaua – ASA Tg. Mureș 1
    FC Botoşani – ACS Poli 1
    Viitorul – Dinamo X
    Astra – Pandurii 2

  12. ACS Poli – Petrolul 1
    FC Voluntari – CFR Cluj x
    Concordia – CSMS Iași x
    Pandurii – Steaua 2
    CS ”U” Craiova – FC Botoșani 1
    ASA Tg. Mureş – Viitorul 2
    Dinamo – Astra 1
    Petrolul – FC Voluntari x
    CFR Cluj – Concordia 1
    CSMS Iaşi – CS ”U” Craiova 1
    Steaua – ASA Tg. Mureș 1
    FC Botoşani – ACS Poli 1
    Viitorul – Dinamo X
    Astra – Pandurii X

  13. ACS Poli – Petrolul 1
    FC Voluntari – CFR Cluj X
    Concordia – CSMS Iași X
    Pandurii – Steaua 2
    CS ”U” Craiova – FC Botoșani X
    ASA Tg. Mureş – Viitorul 2
    Dinamo – Astra X
    Petrolul – FC Voluntari 2
    CFR Cluj – Concordia 1
    CSMS Iaşi – CS ”U” Craiova X
    Steaua – ASA Tg. Mureș 1
    FC Botoşani – ACS Poli X
    Viitorul – Dinamo X
    Astra – Pandurii 1

  14. ACS Poli – Petrolul 1
    FC Voluntari – CFR Cluj 1
    Concordia – CSMS Iași x
    Pandurii – Steaua 2
    CS ”U” Craiova – FC Botoșani 1
    ASA Tg. Mureş – Viitorul 2
    Dinamo – Astra x
    Petrolul – FC Voluntari 2
    CFR Cluj – Concordia 1
    CSMS Iaşi – CS ”U” Craiova 1
    Steaua – ASA Tg. Mureș 1
    FC Botoşani – ACS Poli 1
    Viitorul – Dinamo X
    Astra – Pandurii 1

  15. ACS Poli – Petrolul 1
    FC Voluntari – CFR Cluj X
    Concordia – CSMS Iași X
    Pandurii – Steaua X
    CS ”U” Craiova – FC Botoșani 1
    ASA Tg. Mureş – Viitorul 2
    Dinamo – Astra 1
    Petrolul – FC Voluntari X
    CFR Cluj – Concordia 1
    CSMS Iaşi – CS ”U” Craiova Z
    Steaua – ASA Tg. Mureș 1
    FC Botoşani – ACS Poli X
    Viitorul – Dinamo 2
    Astra – Pandurii 1

  16. ACS Poli – Petrolul 1
    FC Voluntari – CFR Cluj X
    Concordia – CSMS Iași 1
    Pandurii – Steaua 2
    CS ”U” Craiova – FC Botoșani 1
    ASA Tg. Mureş – Viitorul X
    Dinamo – Astra 2
    Petrolul – FC Voluntari X
    CFR Cluj – Concordia 1
    CSMS Iaşi – CS ”U” Craiova 1
    Steaua – ASA Tg. Mureș 1
    FC Botoşani – ACS Poli X
    Viitorul – Dinamo 2
    Astra – Pandurii X

  17. ACS Poli – Petrolul 1
    FC Voluntari – CFR Cluj X
    Concordia – CSMS Iași 2
    Pandurii – FCSB 2
    CS ”U” Craiova – FC Botoșani X
    ASA Tg. Mureş – Viitorul 2
    Dinamo – Astra X

  18. ACS Poli – Petrolul 1
    FC Voluntari – CFR Cluj x
    Concordia – CSMS Iași 1
    Pandurii – Steaua x
    CS ”U” Craiova – FC Botoșani 1
    ASA Tg. Mureş – Viitorul 2
    Dinamo – Astra x

  19. 29 Martie, Ora 20:30: ACS Poli – Petrolul 1
    30 Martie, Ora 16:00: FC Voluntari – CFR Cluj 1
    30 Martie, Ora 18:30: Concordia – CSMS Iași 1
    30 Martie, Ora 20:30: Pandurii – Steaua 2
    31 Martie, Ora 16:00: CS ”U” Craiova – FC Botoșani 1
    31 Martie, Ora 20:30: ASA Tg. Mureş – Viitorul X
    01 Aprilie, Ora 20:30: Dinamo – Astra 2
    02 Aprilie, Ora 16:30: Petrolul – FC Voluntari 2
    02 Aprilie, Ora 19:00 CFR Cluj – Concordia 1
    03 Aprilie, Ora 18:00 CSMS Iaşi – CS ”U” Craiova X
    03 Aprilie, Ora 20:30: Steaua – ASA Tg. Mureș 1
    04 Aprilie, Ora 18:00: FC Botoşani – ACS Poli 1
    04 Aprilie, Ora 20:30: Viitorul – Dinamo 2
    05 Aprilie, Ora 18:30: Astra – Pandurii X

  20. ACS Poli – Petrolul 1
    FC Voluntari – CFR Cluj X
    Concordia – CSMS Iași 1
    Pandurii – Steaua 2
    CS ”U” Craiova – FC Botoșani 1
    ASA Tg. Mureş – Viitorul X
    Dinamo – Astra 2

    Petrolul – FC Voluntari 2
    CFR Cluj – Concordia 1
    CSMS Iaşi – CS ”U” Craiova X
    Steaua – ASA Tg. Mureș 1
    FC Botoşani – ACS Poli X
    Viitorul – Dinamo 2
    Astra – Pandurii 1

  21. ACS Poli – Petrolul 1
    FC Voluntari – CFR Cluj x
    Concordia – CSMS Iași 2
    Pandurii – Steaua x
    CS ”U” Craiova – FC Botoșani 1
    ASA Tg. Mureş – Viitorul 2
    Dinamo – Astra 2
    Petrolul – FC Voluntari x
    CFR Cluj – Concordia 1
    CSMS Iaşi – CS ”U” Craiova 1
    Steaua – ASA Tg. Mureș 1
    FC Botoşani – ACS Poli 1
    Viitorul – Dinamo x
    Astra – Pandurii 1

  22. ACS Poli – Petrolul 1
    FC Voluntari – CFR Cluj 2
    Concordia – CSMS Iași 2
    Pandurii – Steaua 2
    CS ”U” Craiova – FC Botoșani x
    ASA Tg. Mureş – Viitorul 2
    Dinamo – Astra 2
    Petrolul – FC Voluntari 2
    CFR Cluj – Concordia 1
    CSMS Iaşi – CS ”U” Craiova 1
    Steaua – ASA Tg. Mureș 1
    FC Botoşani – ACS Poli 1
    Viitorul – Dinamo x
    Astra – Pandurii 1

  23. ACS Poli – Petrolul 1
    FC Voluntari – CFR Cluj X
    Concordia – CSMS Iași 1
    Pandurii – Steaua 2
    CS ”U” Craiova – FC Botoșani x
    ASA Tg. Mureş – Viitorul X
    Dinamo – Astra 2
    Petrolul – FC Voluntari 2
    CFR Cluj – Concordia 1
    CSMS Iaşi – CS ”U” Craiova 1
    Steaua – ASA Tg. Mureș 1
    FC Botoşani – ACS Poli X
    Viitorul – Dinamo 2
    Astra – Pandurii X

  24. ACS Poli – Petrolul X
    FC Voluntari – CFR Cluj 1
    Concordia – CSMS Iași X
    Pandurii – Steaua 1
    CS ”U” Craiova – FC Botoșani 1
    ASA Tg. Mureş – Viitorul X
    Dinamo – Astra X
    Petrolul – FC Voluntari 2
    CFR Cluj – Concordia X
    CSMS Iaşi – CS ”U” Craiova 1
    Steaua – ASA Tg. Mureș 1
    FC Botoşani – ACS Poli 1
    Viitorul – Dinamo X
    Astra – Pandurii 2

  25. ACS Poli – Petrolul 1
    FC Voluntari – CFR Cluj 1
    Concordia – CSMS Iași 2
    Pandurii – Steaua 2
    CS ”U” Craiova – FC Botoșani 1
    ASA Tg. Mureş – Viitorul 2
    Dinamo – Astra 1
    Petrolul – FC Voluntari 2
    CFR Cluj – Concordia 1
    CSMS Iaşi – CS ”U” Craiova 1
    Steaua – ASA Tg. Mureș 1
    FC Botoşani – ACS Poli 1
    Viitorul – Dinamo X
    Astra – Pandurii 2

  26. ACS Poli – Petrolul x
    FC Voluntari – CFR Cluj x
    Concordia – CSMS Iași x
    Pandurii – Steaua 2
    CS ”U” Craiova – FC Botoșani 1
    ASA Tg. Mureş – Viitorul x
    Dinamo – Astra x
    Petrolul – FC Voluntari x
    CFR Cluj – Concordia 1
    CSMS Iaşi – CS ”U” Craiova 1
    Steaua – ASA Tg. Mureș 1
    FC Botoşani – ACS Poli 1
    Viitorul – Dinamo X
    Astra – Pandurii X

  27. ACS Poli – Petrolul 1
    FC Voluntari – CFR Cluj x
    Concordia – CSMS Iași x
    Pandurii – Steaua 2
    CS ”U” Craiova – FC Botoșani 1
    ASA Tg. Mureş – Viitorul 2
    Dinamo – Astra 1
    Petrolul – FC Voluntari x
    CFR Cluj – Concordia 1
    CSMS Iaşi – CS ”U” Craiova 1
    Steaua – ASA Tg. Mureș 1
    FC Botoşani – ACS Poli 1
    Viitorul – Dinamo 1
    Astra – Pandurii X

  28. ACS Poli – Petrolul FAIL!
    FC Voluntari – CFR Cluj X
    Concordia – CSMS Iași 1
    Pandurii – Steaua 2
    CS ”U” Craiova – FC Botoșani 1
    ASA Tg. Mureş – Viitorul 2
    Dinamo – Astra X
    Petrolul – FC Voluntari 1
    CFR Cluj – Concordia 1
    CSMS Iaşi – CS ”U” Craiova 1
    Steaua – ASA Tg. Mureș 1
    FC Botoşani – ACS Poli 1
    Viitorul – Dinamo 1
    Astra – Pandurii X

  29. 30 Martie, Ora 16:00: FC Voluntari – CFR Cluj – x
    30 Martie, Ora 18:30: Concordia – CSMS Iași – 2
    30 Martie, Ora 20:30: Pandurii – Steaua – 2
    31 Martie, Ora 16:00: CS ”U” Craiova – FC Botoșani – 1
    31 Martie, Ora 20:30: ASA Tg. Mureş – Viitorul – 2
    01 Aprilie, Ora 20:30: Dinamo – Astra – x
    02 Aprilie, Ora 16:30: Petrolul – FC Voluntari – x
    02 Aprilie, Ora 19:00 CFR Cluj – Concordia – 1
    03 Aprilie, Ora 18:00 CSMS Iaşi – CS ”U” Craiova – x
    03 Aprilie, Ora 20:30: Steaua – ASA Tg. Mureș – 1
    04 Aprilie, Ora 18:00: FC Botoşani – ACS Poli – 1
    04 Aprilie, Ora 20:30: Viitorul – Dinamo – 1
    05 Aprilie, Ora 18:30: Astra – Pandurii – x

  30. ACS Poli – Petrolul 1
    FC Voluntari – CFR Cluj x
    Concordia – CSMS Iași x
    Pandurii – Steaua 2
    CS ”U” Craiova – FC Botoșani 1
    ASA Tg. Mureş – Viitorul 2
    Dinamo – Astra x
    Petrolul – FC Voluntari x
    CFR Cluj – Concordia 1
    CSMS Iaşi – CS ”U” Craiova 1
    Steaua – ASA Tg. Mureș 1
    FC Botoşani – ACS Poli 1
    Viitorul – Dinamo 1
    Astra – Pandurii 1

  31. FC Voluntari – CFR Cluj X
    Concordia – CSMS Iași X
    Pandurii – Steaua 1
    CS ”U” Craiova – FC Botoșani 1
    ASA Tg. Mureş – Viitorul X
    Dinamo – Astra 1
    Petrolul – FC Voluntari X
    CFR Cluj – Concordia 1
    CSMS Iaşi – CS ”U” Craiova 1
    Steaua – ASA Tg. Mureș 1
    FC Botoşani – ACS Poli X
    Viitorul – Dinamo 2
    Astra – Pandurii 1

  32. Prono Cristi:
    FC Voluntari – CFR Cluj 2
    Concordia – CSMS Iași X
    Pandurii – Steaua 2
    CS ”U” Craiova – FC Botoșani x
    ASA Tg. Mureş – Viitorul 2
    Dinamo – Astra 2
    Petrolul – FC Voluntari X
    CFR Cluj – Concordia 1
    CSMS Iaşi – CS ”U” Craiova 1
    Steaua – ASA Tg. Mureș 1
    FC Botoşani – ACS Poli 1
    Viitorul – Dinamo 1
    Astra – Pandurii 1

  33. ACS Poli – Petrolul =
    FC Voluntari – CFR Cluj =
    Concordia – CSMS Iași =
    Pandurii – Steaua =
    CS ”U” Craiova – FC Botoșani 2
    ASA Tg. Mureş – Viitorul 2
    Dinamo – Astra 2
    Petrolul – FC Voluntari 2
    CFR Cluj – Concordia 1
    CSMS Iaşi – CS ”U” Craiova X
    Steaua – ASA Tg. Mureș 1
    FC Botoşani – ACS Poli X
    Viitorul – Dinamo 2
    Astra – Pandurii 1

  34. Petrolul – FC Voluntari 2
    CFR Cluj – Concordia 1
    CSMS Iaşi – CS ”U” Craiova 1
    FCSB – ASA Tg. Mureș 1
    FC Botoşani – ACS Poli X
    Viitorul – Dinamo X
    Astra – Pandurii 1

  35. Petrolul- FC Voluntari x
    CFR Cluj- Concordia 1
    CSMS Iasi- U Craiova x
    Steaua- ASA Tg. Mures 1
    FC Botosani- ACS Poli 1
    Viitorul- Dinamo 2
    Astra- Pandurii 1

Leave a Reply to Echidistant Renunțați la răspuns

Please enter your comment!
Please enter your name here

ten + 10 =