Pronoliga1

UPDATE! Clasamentul după etapa a 11-a! AICI!

UPDATE! Clasamentul după etapa a 10-a! AICI!

După ce trei jucători au reușit să doboare recordul de meciuri prinse într-o etapă și și-au trecut fiecare în palmares Marele Slem de 9/9, intră în scenă Mitică & compania, cu un alt Imens Slem. Nu, nu vă speriați, bandiții de la LPF nu au fost acceptați printre noi, ci noi va trebui să le acceptăm programările cretine din Liga 1.

Dacă în trecut Liga 1 avea o organizare cât de cât standard, cu meciuri ordonate frumos în weekend, dar și în cursul săptămânii (când erau etape intermediare), acum, LPF – ul întinde o etapă pe câte patru zile. Gata, adio ”Fotbal minut cu minut”, adio ”Tur de orizont”, adio ”Conform tradiției, predau legătura”, adio ”Minutul și scorul”, adio ”Goooooooooooooooool-ul” lui Ilie Dobre. Ok, vrem cu toții să vedem cât mai multe partide, însă vrem în primul rând să vedem fotbal în acele partide. În schimb, noi ce primim ? Blaturi, jocuri penibile, fotbaliști înguști tehnic și intelectual, declarații de ospiciu după fiecare meci și alte injurii ”delicioase”.

Și acum MARE ATENȚIE! Urmează un comunicat important pentru țară și popor! Din cauza faptul că LPF-ul a legat etapele 29, 30 și 31 (adică 10, 11 și 12 la #Pronoliga1)  în intervalul 3-11 mai (sau 13, depinde de modificări) ne vedem și noi obligați să le publicăm într-un articol, pentru a evita eventuale neînțelegeri. DAR, ȘI MAI MARE ATENȚIE,  fiecare etapă va avea un deadline, așa că nu va fi nevoie să amestecați murăturile.

Înainte de a vedea cuplajele de meciuri pe care vi le propunem, haideți să vedem cum se prezintă clasamentul după nouă runde.

Loc Jucator Puncte
1. @Danny1029 51
2. @Claudia_Rus 49
3. @lucasartz 48
4 @danielnazare 48
5 @adriano_qld 47
6 @roscabgdn 47
7 @klypoparo 46
8 @Moty70 45
9 @parcatotAna 45
10 @gabrieltanasa 45
……. ……………. ………..
31 @costeiu  35
32 @pompiliuctin 33

*clasamentul complet AICI

Și acum să înceapă show-ul!

Etapa a 10-a! 

03 Mai 2013, 18:00  Gaz Metan – Ceahlăul
03 Mai 2013, 19:45  Steaua – Pandurii
03 Mai 2013, 20:30  Gloria – Dinamo
04 Mai 2013, 14:00  FC Brașov – Rapid
04 Mai 2013, 16:00  U Cluj – FC Vaslui
04 Mai 2013, 18:00  CS Severin – Petrolul
04 Mai 2013, 20:30  Astra – Oțelul
05 Mai 2013, 20:00  Viitorul – CFR Cluj
06 Mai 2013, 20:30  Concordia – CSMS Iași

Exemplu de pariere: 8 simple + o dublă!

Gaz Metan – Ceahlăul 1
Steaua – Pandurii 1
Gloria – Dinamo 2
FC Brașov – Rapid 2
U Cluj – FC Vaslui 1
CS Severin – Petrolul 2
Astra – Oțelul 1
Viitorul – CFR Cluj 1x
Concordia – CSMS Iași 2

Termen limită pentru această etapă:  vineri , 03 Mai 2013, 17:45

Etapa a 11-a! 

07 Mai 2013, 19:00  Dinamo – Ceahlăul
07 Mai 2013, 19:00  FC Vaslui – Gaz Metan
07 Mai 2013, 21:30  Gloria – Steaua
08 Mai 2013, 18:00  Oțelul – U Cluj
08 Mai 2013, 20:30  Petrolul – FC Brașov
09 Mai 2013, 17:00  CFR Cluj – CS Severin
09 Mai 2013, 19:00  Rapid – Concordia
09 Mai 2013, 19:00  CSMS Iași – Astra
09 Mai 2013, 21:30  Pandurii – Viitorul

Exemplu de pariere: 8 simple + o dublă!

Dinamo – Ceahlăul 1
FC Vaslui – Gaz Metan 1
Gloria – Steaua 2
Oțelul – U Cluj 1
Petrolul – FC Brașov 1
CFR Cluj – CS Severin 1
Rapid – Concordia 1
CSMS Iași – Astra x2
Pandurii – Viitorul 1

Termen limită pentru această etapă:  marți, 07 Mai 2013, 18:45

Etapa a 12-a! 

10 Mai 2013, 21:00 Dinamo – Steaua
12 Mai 2013, 19:00 U Cluj – CSMS Iași
12 Mai 2013, 19:00 Concordia – Petrolul
12 Mai 2013, 21:30 Astra – Rapid
13 Mai 2013, 19:30 FC Brașov – CFR Cluj
13 Mai 2013, 19:00 FC Severin – Pandurii
13 Mai 2013, 21:30 Viitorul – Gloria
11 Mai 2013, 18:00 Gaz Metan – Oțelul
11 Mai 2013, 20:30 Ceahlăul – FC Vaslui

Exemplu de pariere: 8 simple + o dublă!

Dinamo – Steaua x
U Cluj – CSMS Iași 1
Concordia – Petrolul 2
Astra – Rapid 1x
FC Brașov – CFR Cluj 1
FC Severin – Pandurii 2
Viitorul – Gloria 1
Gaz Metan – Oțelul 1
Ceahlăul – FC Vaslui 2

Termen limită pentru această etapă:  vineri , 10  Mai 2013, 20:45.

REGULAMENT!

ATENȚIE!!! Sunt două modalități de a pune pronosticurile:

1. Toate cele trei etape deodată, într-un comentariu, și știți o treabă!

2. Pe rând, înainte de fiecare termen, însă aveți mare grijă să nu amânați până ratați o etapă!

* ACEST ARTICOL VA RĂMÂNE AICI PÂNĂ LA FINALUL ETAPEI A 12-A (a 31-a din Liga1).

* CLASAMENTUL VA FI ACTUALIZAT DUPĂ FIECARE DINTRE CELE TREI ETAPE ȘI VA FI PUS CÂTE UN LINK SUB FIECARE DIN RUNDE

Modul de pariere:  9 meciuri – fiecare jucător va avea la dispoziție 8 pronosticuri simple (de genul 1, X sau 2) plus o dublă (1X, 12, X2) PE FIECARE ETAPĂ! 

Atenție mare când pariați! Dacă veți pune două sau mai multe duble (gen 1x,12,x2) acestea se vor anula!

ATENȚIE! În cazul în care un jucător va rata primul meci al zilei, acesta va rata și următorul/următoarele meciuri ale zilei, putând paria doar începând cu ziua următoare! Aceasta se aplică zilelor cu mai multe partide.

Se considera FINALE doar rezultatele dupa 90 de minute! În cazul in care un meci va fi decis la masa verde din cauza unor incidente (fani pe teren, căderea nocturnei, retrageri în stil Copos, Apocalipsă, invazii de melci) meciul va fi ANULAT!

73 COMENTARII

  1. Gaz Metan – Ceahlăul 1
    Steaua – Pandurii 1
    Gloria – Dinamo 2
    FC Brașov – Rapid X
    U Cluj – FC Vaslui 1
    CS Severin – Petrolul X
    Astra – Oțelul 1
    Viitorul – CFR Cluj X2
    Concordia – CSMS Iași 1
    ====================
    Dinamo – Ceahlăul 1
    FC Vaslui – Gaz Metan 1
    Gloria – Steaua 2
    Oțelul – U Cluj 1
    Petrolul – FC Brașov 1
    CFR Cluj – CS Severin 1
    Rapid – Concordia X
    CSMS Iași – Astra 1X
    Pandurii – Viitorul 1
    ====================
    Dinamo – Steaua 2
    U Cluj – CSMS Iași 1
    Concordia – Petrolul X2
    Astra – Rapid 1
    FC Brașov – CFR Cluj X
    FC Severin – Pandurii
    Viitorul – Gloria 1
    Gaz Metan – Oțelul 1
    Ceahlăul – FC Vaslui X

  2. Etapa X

    Gaz Metan – Ceahlăul 1
    Steaua – Pandurii 1
    Gloria – Dinamo 2
    FC Brașov – Rapid X
    U Cluj – FC Vaslui 2
    CS Severin – Petrolul X2
    Astra – Oțelul 1
    Viitorul – CFR Cluj X
    Concordia – CSMS Iași X
    ……………………………………………….
    ……………………………………………….
    Etapa XI

    Dinamo – Ceahlăul 1
    FC Vaslui – Gaz Metan 1
    Gloria – Steaua 2
    Oțelul – U Cluj 1
    Petrolul – FC Brașov 1
    CFR Cluj – CS Severin 1
    Rapid – Concordia 1
    CSMS Iași – Astra X2
    Pandurii – Viitorul 1
    ………………………………………………….
    ………………………………………………….
    Etapa XII

    Dinamo – Steaua 2
    U Cluj – CSMS Iași 2
    Concordia – Petrolul X2
    Astra – Rapid 1
    FC Brașov – CFR Cluj X
    FC Severin – Pandurii 1
    Viitorul – Gloria 1
    Gaz Metan – Oțelul 1
    Ceahlăul – FC Vaslui X

  3. Etapa X

    1.Gaz Metan – Ceahlăul 1
    2.Steaua – Pandurii 1
    3.Gloria – Dinamo 2
    4.FC Brașov – Rapid X
    5.U Cluj – FC Vaslui 2
    6.CS Severin – Petrolul 2
    7.Astra – Oțelul 12
    8.Viitorul – CFR Cluj 2
    9.Concordia – CSMS Iași X
    ……………………………………………….
    ……………………………………………….
    Etapa XI

    1.Dinamo – Ceahlăul 1
    2.FC Vaslui – Gaz Metan 1
    3.Gloria – Steaua 2
    4.Oțelul – U Cluj X
    5.Petrolul – FC Brașov 1x
    6.CFR Cluj – CS Severin 1
    7.Rapid – Concordia 1
    8.CSMS Iași – Astra 2
    9.Pandurii – Viitorul 1
    ………………………………………………….
    ………………………………………………….
    Etapa XII

    1.Dinamo – Steaua 12
    2.U Cluj – CSMS Iași 1
    3.Concordia – Petrolul x
    4.Astra – Rapid 2
    5.FC Brașov – CFR Cluj X
    6.FC Severin – Pandurii 2
    7.Viitorul – Gloria 1
    8.Gaz Metan – Oțelul 1
    9.Ceahlăul – FC Vaslui x

  4. Etapa a 10-a!

    Gaz Metan – Ceahlăul 1
    Steaua – Pandurii 1
    Gloria – Dinamo 2
    FC Brașov – Rapid X
    U Cluj – FC Vaslui 2
    CS Severin – Petrolul 2
    Astra – Oțelul 1
    Viitorul – CFR Cluj X
    Concordia – CSMS Iași 1X

  5. 1.Gaz Metan – Ceahlăul X2
    2.Steaua – Pandurii X
    3.Gloria – Dinamo 2
    4.FC Brașov – Rapid 1
    5.U Cluj – FC Vaslui X
    6.CS Severin – Petrolul 2
    7.Astra – Oțelul 1
    8.Viitorul – CFR Cluj 1
    9.Concordia – CSMS Iași 1

    ——————————————
    Etapa XI

    1.Dinamo – Ceahlăul 1
    2.FC Vaslui – Gaz Metan 1X
    3.Gloria – Steaua 2
    4.Oțelul – U Cluj X
    5.Petrolul – FC Brașov 1
    6.CFR Cluj – CS Severin 1
    7.Rapid – Concordia 1
    8.CSMS Iași – Astra 2
    9.Pandurii – Viitorul 1
    —————————————
    Etapa XII

    1.Dinamo – Steaua 2
    2.U Cluj – CSMS Iași 1
    3.Concordia – Petrolul 2
    4.Astra – Rapid 2
    5.FC Brașov – CFR Cluj X
    6.FC Severin – Pandurii 2
    7.Viitorul – Gloria 1
    8.Gaz Metan – Oțelul x2
    9.Ceahlăul – FC Vaslui 2

  6. Etapa X

    Gaz Metan – Ceahlăul 2
    Steaua – Pandurii 1x
    Gloria – Dinamo 2
    FC Brașov – Rapid X
    U Cluj – FC Vaslui 2
    CS Severin – Petrolul 2
    Astra – Oțelul 1
    Viitorul – CFR Cluj 2
    Concordia – CSMS Iași 2
    ……………………………………………….
    ……………………………………………….
    Etapa XI

    Dinamo – Ceahlăul 1x
    FC Vaslui – Gaz Metan x
    Gloria – Steaua 2
    Oțelul – U Cluj 1
    Petrolul – FC Brașov 1
    CFR Cluj – CS Severin 1
    Rapid – Concordia 1
    CSMS Iași – Astra 2
    Pandurii – Viitorul 1
    ………………………………………………….
    ………………………………………………….
    Etapa XII

    Dinamo – Steaua 2
    U Cluj – CSMS Iași 2
    Concordia – Petrolul 2
    Astra – Rapid 1x
    FC Brașov – CFR Cluj 2
    FC Severin – Pandurii 2
    Viitorul – Gloria x
    Gaz Metan – Oțelul 1
    Ceahlăul – FC Vaslui 1

  7. Gaz Metan – Ceahlăul 1x
    Steaua – Pandurii x
    Gloria – Dinamo 2
    FC Brașov – Rapid 2
    U Cluj – FC Vaslui 2
    CS Severin – Petrolul 2
    Astra – Oțelul 1
    Viitorul – CFR Cluj 1
    Concordia – CSMS Iași 1

  8. Etapa X

    Gaz Metan – Ceahlăul 1
    Steaua – Pandurii 1
    Gloria – Dinamo 2
    FC Brașov – Rapid 2
    U Cluj – FC Vaslui 2
    CS Severin – Petrolul 2
    Astra – Oțelul X
    Viitorul – CFR Cluj 2
    Concordia – CSMS Iași X
    ……………………………………………….
    ……………………………………………….
    Etapa XI

    Dinamo – Ceahlăul 1
    FC Vaslui – Gaz Metan 1X
    Gloria – Steaua 2
    Oțelul – U Cluj 1
    Petrolul – FC Brașov 1
    CFR Cluj – CS Severin 1
    Rapid – Concordia 1
    CSMS Iași – Astra 2
    Pandurii – Viitorul 1
    ………………………………………………….
    ………………………………………………….
    Etapa XII

    Dinamo – Steaua X
    U Cluj – CSMS Iași 12
    Concordia – Petrolul 2
    Astra – Rapid 1
    FC Brașov – CFR Cluj X
    FC Severin – Pandurii 1
    Viitorul – Gloria 1
    Gaz Metan – Oțelul 1
    Ceahlăul – FC Vaslui 2

  9. ETAPA REGELUI GICĂ:

    Gaz Metan – Ceahlăul X
    Steaua – Pandurii 1X
    Gloria – Dinamo 2
    FC Brașov – Rapid X
    U Cluj – FC Vaslui X
    CS Severin – Petrolul 2
    Astra – Oțelul X
    Viitorul – CFR Cluj 2
    Concordia – CSMS Iași X
    ———————————————————–
    ETAPA LUI ILIE DUMITRESCU :

    Dinamo – Ceahlăul X
    FC Vaslui – Gaz Metan X2
    Gloria – Steaua 2
    Oțelul – U Cluj X
    Petrolul – FC Brașov 1
    CFR Cluj – CS Severin X
    Rapid – Concordia X
    CSMS Iași – Astra X
    Pandurii – Viitorul 1

    ————————————————————
    ETAPA SUPORTERILOR :

    Dinamo – Steaua 2
    U Cluj – CSMS Iași 1
    Concordia – Petrolul 2
    Astra – Rapid 1
    FC Brașov – CFR Cluj X2
    FC Severin – Pandurii 2
    Viitorul – Gloria 1
    Gaz Metan – Oțelul 1
    Ceahlăul – FC Vaslui 1

  10. Gaz Metan – Ceahlăul 12
    Steaua – Pandurii 1
    Gloria – Dinamo 2
    FC Brașov – Rapid X
    U Cluj – FC Vaslui X
    CS Severin – Petrolul 2
    Astra – Oțelul 1
    Viitorul – CFR Cluj 1
    Concordia – CSMS Iași 1
    ====================
    Dinamo – Ceahlăul 1
    FC Vaslui – Gaz Metan 1
    Gloria – Steaua 2
    Oțelul – U Cluj 1
    Petrolul – FC Brașov 1
    CFR Cluj – CS Severin 1
    Rapid – Concordia 1
    CSMS Iași – Astra 12
    Pandurii – Viitorul 1
    ====================
    Dinamo – Steaua x
    U Cluj – CSMS Iași 1
    Concordia – Petrolul X2
    Astra – Rapid X
    FC Brașov – CFR Cluj X
    FC Severin – Pandurii 2
    Viitorul – Gloria 1
    Gaz Metan – Oțelul 1
    Ceahlăul – FC Vaslui 1

  11. 03 Mai 2013, 18:00 Gaz Metan – Ceahlăul 2
    03 Mai 2013, 19:45 Steaua – Pandurii x
    03 Mai 2013, 20:30 Gloria – Dinamo x
    04 Mai 2013, 14:00 FC Brașov – Rapid x
    04 Mai 2013, 16:00 U Cluj – FC Vaslui 2
    04 Mai 2013, 18:00 CS Severin – Petrolul 2
    04 Mai 2013, 20:30 Astra – Oțelul 1
    05 Mai 2013, 20:00 Viitorul – CFR Cluj 2
    06 Mai 2013, 20:30 Concordia – CSMS Iași 12

    07 Mai 2013, 19:00 Dinamo – Ceahlăul x
    07 Mai 2013, 19:00 FC Vaslui – Gaz Metan x
    07 Mai 2013, 21:30 Gloria – Steaua x2
    08 Mai 2013, 18:00 Oțelul – U Cluj 1
    08 Mai 2013, 20:30 Petrolul – FC Brașov 1
    09 Mai 2013, 17:00 CFR Cluj – CS Severin 1
    09 Mai 2013, 19:00 Rapid – Concordia 1
    09 Mai 2013, 19:00 CSMS Iași – Astra 2
    09 Mai 2013, 21:30 Pandurii – Viitorul x

    10 Mai 2013, 21:00 Dinamo – Steaua 1x
    11 Mai 2013, 18:00 U Cluj – CSMS Iași 2
    11 Mai 2013, 18:00 Concordia – Petrolul 2
    11 Mai 2013, 18:00 Astra – Rapid x
    11 Mai 2013, 18:00 FC Brașov – CFR Cluj x
    11 Mai 2013, 18:00 FC Severin – Pandurii 2
    11 Mai 2013, 18:00 Viitorul – Gloria 1
    11 Mai 2013, 18:00 Gaz Metan – Oțelul x
    11 Mai 2013, 18:00 Ceahlăul – FC Vaslui 1

  12. Etapa 10:

    1. Gaz Metan – Ceahlăul X
    2. Steaua – Pandurii 1
    3. Gloria – Dinamo 2
    4. FC Brașov – Rapid 1X
    5. U Cluj – FC Vaslui 2
    6. CS Severin – Petrolul 2
    7. Astra – Oțelul X
    8. Viitorul – CFR Cluj 2
    9. Concordia – CSMS Iași 2

  13. Gaz Metan – Ceahlăul 1
    Steaua – Pandurii 1
    Gloria – Dinamo 2
    FC Brașov – Rapid 1X
    U Cluj – FC Vaslui 2
    CS Severin – Petrolul 2
    Astra – Oțelul 1
    Viitorul – CFR Cluj 2
    Concordia – CSMS Iași X

  14. Etapa 11:

    1. Dinamo – Ceahlăul X
    2. FC Vaslui – Gaz Metan X
    3. Gloria – Steaua 2
    4. Oțelul – U Cluj X
    5. Petrolul – FC Brașov 1X
    6. CFR Cluj – CS Severin 1
    7. Rapid – Concordia 1
    8. CSMS Iași – Astra 2
    9. Pandurii – Viitorul 1

  15. Etapa a 10-a:

    Gaz Metan – Ceahlăul X
    Steaua – Pandurii 1
    Gloria – Dinamo 2
    FC Brașov – Rapid X
    U Cluj – FC Vaslui 1
    CS Severin – Petrolul X
    Astra – Oțelul 1X
    Viitorul – CFR Cluj 1
    Concordia – CSMS Iași 1

  16. Etapa X

    Gaz Metan – Ceahlăul 1
    Steaua – Pandurii 1
    Gloria – Dinamo 2
    FC Brașov – Rapid 1
    U Cluj – FC Vaslui X2
    CS Severin – Petrolul 2
    Astra – Oțelul 1
    Viitorul – CFR Cluj X
    Concordia – CSMS Iași X
    ……………………………………………….
    ……………………………………………….
    Etapa XI

    Dinamo – Ceahlăul 1
    FC Vaslui – Gaz Metan 1
    Gloria – Steaua 2
    Oțelul – U Cluj 1
    Petrolul – FC Brașov 1
    CFR Cluj – CS Severin 1
    Rapid – Concordia 1
    CSMS Iași – Astra X2
    Pandurii – Viitorul 1
    ………………………………………………….
    ………………………………………………….
    Etapa XII

    Dinamo – Steaua 2
    U Cluj – CSMS Iași X
    Concordia – Petrolul 2
    Astra – Rapid 1
    FC Brașov – CFR Cluj X
    FC Severin – Pandurii 2
    Viitorul – Gloria 1
    Gaz Metan – Oțelul 1
    Ceahlăul – FC Vaslui X2

  17. Etapa 10
    Gaz Metan – Ceahlăul 1
    Steaua – Pandurii 1
    Gloria – Dinamo 2
    FC Brașov – Rapid 1
    U Cluj – FC Vaslui X2
    CS Severin – Petrolul 2
    Astra – Oțelul 1
    Viitorul – CFR Cluj X
    Concordia – CSMS Iași 1

    Etapa 11
    Dinamo – Ceahlăul 1
    FC Vaslui – Gaz Metan X
    Gloria – Steaua 2
    Oțelul – U Cluj 1
    Petrolul – FC Brașov 1
    CFR Cluj – CS Severin X
    Rapid – Concordia 1
    CSMS Iași – Astra x2
    Pandurii – Viitorul 1

    Etapa 12
    Dinamo – Steaua 2
    U Cluj – CSMS Iași 1
    Concordia – Petrolul 2
    Astra – Rapid 1
    FC Brașov – CFR Cluj 1X
    FC Severin – Pandurii 2
    Viitorul – Gloria 1
    Gaz Metan – Oțelul 2
    Ceahlăul – FC Vaslui X

  18. Etapa X
    Gaz Metan – Ceahlăul 1
    Steaua – Pandurii 1x
    Gloria – Dinamo 2
    FC Brașov – Rapid 2
    U Cluj – FC Vaslui x
    CS Severin – Petrolul 2
    Astra – Oțelul 1
    Viitorul – CFR Cluj 1
    Concordia – CSMS Iași x

  19. Gaz Metan – Ceahlăul 1
    Steaua – Pandurii 1
    Gloria – Dinamo 2
    FC Brașov – Rapid X2
    U Cluj – FC Vaslui 2
    CS Severin – Petrolul 2
    Astra – Oțelul 1
    Viitorul – CFR Cluj 2
    Concordia – CSMS Iași X

  20. Etapa zeceeee – eeeeh- eeh -ee:
    Gaz Metan – Ceahlăul 1
    Steaua – Pandurii X
    Gloria – Dinamo 2
    FC Brașov – Rapid 1X
    U Cluj – FC Vaslui X
    CS Severin – Petrolul 2
    Astra – Oțelul 1
    Viitorul – CFR Cluj 2
    Concordia – CSMS Iași 2

  21. Etapa X
    Gaz Metan – Ceahlăul 12
    Steaua – Pandurii 1
    Gloria – Dinamo 2
    FC Brașov – Rapid X
    U Cluj – FC Vaslui 2
    CS Severin – Petrolul 2
    Astra – Oțelul 1
    Viitorul – CFR Cluj 1
    Concordia – CSMS Iași 1

  22. etapa x
    Gaz Metan – Ceahlăul 1
    Steaua – Pandurii 1
    Gloria – Dinamo 2
    FC Brașov – Rapid X2
    U Cluj – FC Vaslui 1
    CS Severin – Petrolul 2
    Astra – Oțelul 1
    Viitorul – CFR Cluj 2
    Concordia – CSMS Iași 1

  23. Gaz Metan – Ceahlăul 1
    Steaua – Pandurii 1
    Gloria – Dinamo 2
    FC Brașov – Rapid 1x
    U Cluj – FC Vaslui 2
    CS Severin – Petrolul 2
    Astra – Oțelul 1
    Viitorul – CFR Cluj 2
    Concordia – CSMS Iași 1

  24. Etapa X

    Gaz Metan – Ceahlăul 1
    Steaua – Pandurii 1
    Gloria – Dinamo 2
    FC Brașov – Rapid 1x
    U Cluj – FC Vaslui x
    CS Severin – Petrolul 2
    Astra – Oțelul 1
    Viitorul – CFR Cluj X
    Concordia – CSMS Iași 1

  25. Gaz Metan – Ceahlăul 1
    Steaua – Pandurii 1
    Gloria – Dinamo x
    FC Brașov – Rapid 2
    U Cluj – FC Vaslui 2
    CS Severin – Petrolul x2
    Astra – Oțelul 1
    Viitorul – CFR Cluj 2
    Concordia – CSMS Iași 1

  26. Gaz Metan – Ceahlăul X
    Steaua – Pandurii 1
    Gloria – Dinamo 2
    FC Brașov – Rapid 1
    U Cluj – FC Vaslui 1x
    CS Severin – Petrolul 2
    Astra – Oțelul 2
    Viitorul – CFR Cluj X
    Concordia – CSMS Iași 1

  27. ETAPA 10
    Gaz Metan – Ceahlăul 1
    Steaua – Pandurii 1
    Gloria – Dinamo 2
    FC Brașov – Rapid 1
    U Cluj – FC Vaslui 12
    CS Severin – Petrolul 2
    Astra – Oțelul 1
    Viitorul – CFR Cluj 2
    Concordia – CSMS Iași 2

  28. ETAPA A 10-A

    Gaz Metan – Ceahlăul X
    Steaua – Pandurii 1
    Gloria – Dinamo 2
    FC Brașov – Rapid X
    U Cluj – FC Vaslui 1X
    CS Severin – Petrolul 2
    Astra – Oțelul X
    Viitorul – CFR Cluj 2
    Concordia – CSMS Iași X

  29. ETAPA A 10-A

    Gaz Metan – Ceahlăul X
    Steaua – Pandurii 1
    Gloria – Dinamo 2
    FC Brașov – Rapid X
    U Cluj – FC Vaslui 1X
    CS Severin – Petrolul X
    Astra – Oțelul 1
    Viitorul – CFR Cluj 1
    Concordia – CSMS Iași 1

  30. Gaz Metan – Ceahlăul 1
    Steaua – Pandurii 1
    Gloria – Dinamo 2
    FC Brașov – Rapid 2
    U Cluj – FC Vaslui 2
    CS Severin – Petrolul 2
    Astra – Oțelul X2
    Viitorul – CFR Cluj 2
    Concordia – CSMS Iași 1
    ====================
    Dinamo – Ceahlăul 1
    FC Vaslui – Gaz Metan 1
    Gloria – Steaua 2
    Oțelul – U Cluj 1
    Petrolul – FC Brașov 1
    CFR Cluj – CS Severin 1
    Rapid – Concordia 1
    CSMS Iași – Astra x2
    Pandurii – Viitorul 1
    ====================
    Dinamo – Steaua 2
    U Cluj – CSMS Iași 1
    Concordia – Petrolul 2
    Astra – Rapid 2
    FC Brașov – CFR Cluj 2
    FC Severin – Pandurii 2
    Viitorul – Gloria 1
    Gaz Metan – Oțelul x2
    Ceahlăul – FC Vaslui 2

  31. Etapa X

    Gaz Metan – Ceahlăul 1
    Steaua – Pandurii X
    Gloria – Dinamo 2
    FC Brașov – Rapid 12
    U Cluj – FC Vaslui X
    CS Severin – Petrolul 2
    Astra – Oțelul 1
    Viitorul – CFR Cluj X
    Concordia – CSMS Iași 2

  32. 03 Mai 2013, 18:00 Gaz Metan – Ceahlăul 1
    03 Mai 2013, 19:45 Steaua – Pandurii 1
    03 Mai 2013, 20:30 Gloria – Dinamo 2
    04 Mai 2013, 14:00 FC Brașov – Rapid 2
    04 Mai 2013, 16:00 U Cluj – FC Vaslui 2
    04 Mai 2013, 18:00 CS Severin – Petrolul 2
    04 Mai 2013, 20:30 Astra – Oțelul 1x
    05 Mai 2013, 20:00 Viitorul – CFR Cluj 1
    06 Mai 2013, 20:30 Concordia – CSMS Iași x

  33. FC Brașov – Rapid 2
    U Cluj – FC Vaslui 2
    CS Severin – Petrolul 2
    Astra – Oțelul 1
    Viitorul – CFR Cluj 1X
    Concordia – CSMS Iași X
    ====================
    Dinamo – Ceahlăul 1
    FC Vaslui – Gaz Metan 1
    Gloria – Steaua 2
    Oțelul – U Cluj 1
    Petrolul – FC Brașov 1
    CFR Cluj – CS Severin 1
    Rapid – Concordia 1
    CSMS Iași – Astra 2
    Pandurii – Viitorul X2
    ====================
    Dinamo – Steaua 1
    U Cluj – CSMS Iași 1
    Concordia – Petrolul 2
    Astra – Rapid X2
    FC Brașov – CFR Cluj X
    FC Severin – Pandurii 2
    Viitorul – Gloria 1
    Gaz Metan – Oțelul 1
    Ceahlăul – FC Vaslui X

  34. 07 Mai 2013, 19:00 Dinamo – Ceahlăul – 1X
    07 Mai 2013, 19:00 FC Vaslui – Gaz Metan – 1
    07 Mai 2013, 21:30 Gloria – Steaua – 2
    08 Mai 2013, 18:00 Oțelul – U Cluj – 1
    08 Mai 2013, 20:30 Petrolul – FC Brașov – 1
    09 Mai 2013, 17:00 CFR Cluj – CS Severin – 1
    09 Mai 2013, 19:00 Rapid – Concordia – 1
    09 Mai 2013, 19:00 CSMS Iași – Astra – X
    09 Mai 2013, 21:30 Pandurii – Viitorul

  35. Etapa a 11-a!

    Dinamo – Ceahlăul 1
    FC Vaslui – Gaz Metan 1
    Gloria – Steaua 2
    Oțelul – U Cluj 1
    Petrolul – FC Brașov 1
    CFR Cluj – CS Severin 1
    Rapid – Concordia 1X
    CSMS Iași – Astra X
    Pandurii – Viitorul 1

  36. Etapa 11
    Dinamo – Ceahlăul 1
    FC Vaslui – Gaz Metan 1
    Gloria – Steaua 2
    Oțelul – U Cluj 1
    Petrolul – FC Brașov 1
    CFR Cluj – CS Severin 1
    Rapid – Concordia 1X
    CSMS Iași – Astra 2
    Pandurii – Viitorul 1

  37. Etapa XI
    Dinamo – Ceahlăul 1
    FC Vaslui – Gaz Metan 1x
    Gloria – Steaua 2
    Oțelul – U Cluj x
    Petrolul – FC Brașov 1
    CFR Cluj – CS Severin 1
    Rapid – Concordia 1
    CSMS Iași – Astra x
    Pandurii – Viitorul 1

  38. ETAPA A 11-A

    Dinamo – Ceahlăul 1
    FC Vaslui – Gaz Metan 1
    Gloria – Steaua 2
    Oțelul – U Cluj 1X
    Petrolul – FC Brașov 1
    CFR Cluj – CS Severin 1
    Rapid – Concordia 1
    CSMS Iași – Astra X
    Pandurii – Viitorul 1

  39. Etapa 11.

    Dinamo – Ceahlăul 1
    FC Vaslui – Gaz Metan X
    Gloria – Steaua 2
    Oțelul – U Cluj 1X
    Petrolul – FC Brașov 1
    CFR Cluj – CS Severin 1
    Rapid – Concordia 1
    CSMS Iași – Astra 2
    Pandurii – Viitorul 1

  40. Etapa 11.

    Dinamo – Ceahlăul 1
    FC Vaslui – Gaz Metan 1
    Gloria – Steaua 2
    Oțelul – U Cluj 1
    Petrolul – FC Brașov 1
    CFR Cluj – CS Severin 1
    Rapid – Concordia 1
    CSMS Iași – Astra 1x
    Pandurii – Viitorul 1

  41. Etapa a 11-a:

    Dinamo – Ceahlăul 1
    FC Vaslui – Gaz Metan 1
    Gloria – Steaua 2
    Oțelul – U Cluj 1
    Petrolul – FC Brașov 1X
    CFR Cluj – CS Severin 1
    Rapid – Concordia 1
    CSMS Iași – Astra 2
    Pandurii – Viitorul 2

  42. Dinamo – Ceahlăul 1
    FC Vaslui – Gaz Metan 1
    Gloria – Steaua 12
    Oțelul – U Cluj x
    Petrolul – FC Brașov 1
    CFR Cluj – CS Severin 1
    Rapid – Concordia 1
    CSMS Iași – Astra 2
    Pandurii – Viitorul 1

  43. Etapa a 11-a:

    Dinamo – Ceahlăul 1
    FC Vaslui – Gaz Metan 1X
    Gloria – Steaua 2
    Oțelul – U Cluj X
    Petrolul – FC Brașov 1
    CFR Cluj – CS Severin 1
    Rapid – Concordia 1
    CSMS Iași – Astra 2
    Pandurii – Viitorul X

  44. Etapa a 12-a!

    Dinamo – Steaua 2
    U Cluj – CSMS Iași 1
    Concordia – Petrolul 2
    Astra – Rapid 1
    FC Brașov – CFR Cluj X
    FC Severin – Pandurii 2
    Viitorul – Gloria 1
    Gaz Metan – Oțelul 1
    Ceahlăul – FC Vaslui X2

  45. Etapa a 11-a:

    Dinamo – Ceahlăul 1
    FC Vaslui – Gaz Metan 1
    Gloria – Steaua 2
    Oțelul – U Cluj 1
    Petrolul – FC Brașov 1
    CFR Cluj – CS Severin x
    Rapid – Concordia 12
    CSMS Iași – Astra 2
    Pandurii – Viitorul 1

  46. Etapa 11

    Dinamo – Ceahlăul 1
    FC Vaslui – Gaz Metan 1
    Gloria – Steaua 2
    Oțelul – U Cluj 1
    Petrolul – FC Brașov 1
    CFR Cluj – CS Severin 1x
    Rapid – Concordia 1
    CSMS Iași – Astra 2
    Pandurii – Viitorul 1

  47. Etapa 11
    Dinamo – Ceahlăul 1
    FC Vaslui – Gaz Metan 1
    Gloria – Steaua 12
    Oțelul – U Cluj 1
    Petrolul – FC Brașov 1
    CFR Cluj – CS Severin 1
    Rapid – Concordia 1
    CSMS Iași – Astra 2
    Pandurii – Viitorul 1

  48. Etapa 11

    Dinamo – Ceahlăul 1
    FC Vaslui – Gaz Metan 1X
    Gloria – Steaua X
    Oțelul – U Cluj 1
    Petrolul – FC Brașov 1
    CFR Cluj – CS Severin 1
    Rapid – Concordia 1
    CSMS Iași – Astra 2
    Pandurii – Viitorul 1

  49. ETAPA 11
    Dinamo – Ceahlăul 1
    FC Vaslui – Gaz Metan 1
    Gloria – Steaua 2
    Oțelul – U Cluj 1
    Petrolul – FC Brașov 1
    CFR Cluj – CS Severin 1
    Rapid – Concordia 1
    CSMS Iași – Astra 12
    Pandurii – Viitorul 1

  50. etapa xi
    Dinamo – Ceahlăul 1
    FC Vaslui – Gaz Metan x2
    Gloria – Steaua 2
    Oțelul – U Cluj 1
    Petrolul – FC Brașov 1
    CFR Cluj – CS Severin 1
    Rapid – Concordia 1
    CSMS Iași – Astra 2
    Pandurii – Viitorul 1

  51. Dinamo – Ceahlăul 1
    FC Vaslui – Gaz Metan X
    Gloria – Steaua 2
    Oțelul – U Cluj 1
    Petrolul – FC Brașov 1
    CFR Cluj – CS Severin X2
    Rapid – Concordia X
    CSMS Iași – Astra 2
    Pandurii – Viitorul X

  52. 08 Mai 2013, 18:00  Oțelul – U Cluj 1
    08 Mai 2013, 20:30  Petrolul – FC Brașov x
    09 Mai 2013, 17:00  CFR Cluj – CS Severin 1
    09 Mai 2013, 19:00  Rapid – Concordia 1x
    09 Mai 2013, 19:00  CSMS Iași – Astra 2
    09 Mai 2013, 21:30  Pandurii – Viitorul 1

  53. Dinamo – Steaua 2
    U Cluj – CSMS Iași 1
    Concordia – Petrolul X2
    Astra – Rapid 1
    FC Brașov – CFR Cluj X
    FC Severin – Pandurii 2
    Viitorul – Gloria 1
    Gaz Metan – Oțelul 1
    Ceahlăul – FC Vaslui 1

  54. Etapa a 12-a!
    10 Mai 2013, 21:00 Dinamo – Steaua x2
    12 Mai 2013, 19:00 U Cluj – CSMS Iași 1
    12 Mai 2013, 19:00 Concordia – Petrolul 2
    12 Mai 2013, 21:30 Astra – Rapid 2
    13 Mai 2013, 19:30 FC Brașov – CFR Cluj 1
    13 Mai 2013, 19:00 FC Severin – Pandurii x
    13 Mai 2013, 21:30 Viitorul – Gloria 1
    11 Mai 2013, 18:00 Gaz Metan – Oțelul 1
    11 Mai 2013, 20:30 Ceahlăul – FC Vaslu x

  55. Ultima
    Dinamo – Steaua X2
    U Cluj – CSMS Iași 1
    Concordia – Petrolul 2
    Astra – Rapid 1
    FC Brașov – CFR Cluj X
    FC Severin – Pandurii 2
    Viitorul – Gloria 1
    Gaz Metan – Oțelul 1
    Ceahlăul – FC Vaslui 1

  56. Etapa 12
    Dinamo – Steaua X2
    U Cluj – CSMS Iași 1
    Concordia – Petrolul 2
    Astra – Rapid x
    FC Brașov – CFR Cluj 1
    FC Severin – Pandurii 2
    Viitorul – Gloria x
    Gaz Metan – Oțelul 1
    Ceahlăul – FC Vaslui 1

  57. Etapa XII
    Dinamo – Steaua 1X
    U Cluj – CSMS Iași 1
    Concordia – Petrolul 2
    Astra – Rapid X
    FC Brașov – CFR Cluj 1
    FC Severin – Pandurii 2
    Viitorul – Gloria 1
    Gaz Metan – Oțelul X
    Ceahlăul – FC Vaslui 2

  58. Dinamo – Steaua 2
    U Cluj – CSMS Iași 1
    Concordia – Petrolul 1x
    Astra – Rapid 1
    FC Brașov – CFR Cluj 1
    CS Severin – Pandurii 1
    Viitorul – Gloria 1
    Gaz Metan – Oțelul 2
    Ceahlăul – FC Vaslui 1

  59. Etapa a 12-a!

    Dinamo – Steaua x2
    U Cluj – CSMS Iași 1
    Concordia – Petrolul 2
    Astra – Rapid 1
    FC Brașov – CFR Cluj 1
    FC Severin – Pandurii 2
    Viitorul – Gloria 1
    Gaz Metan – Oțelul 1
    Ceahlăul – FC Vaslui 1

  60. Dinamo – Steaua 2
    U Cluj – CSMS Iași 1
    Concordia – Petrolul 2
    Astra – Rapid 1
    FC Brașov – CFR Cluj 1
    FC Severin – Pandurii x
    Viitorul – Gloria 1
    Gaz Metan – Oțelul 1
    Ceahlăul – FC Vaslui 1x

  61. Dinamo – Steaua 2
    U Cluj – CSMS Iași 1
    Concordia – Petrolul 2
    Astra – Rapid 1
    FC Brașov – CFR Cluj X
    FC Severin – Pandurii 1
    Viitorul – Gloria 1
    Gaz Metan – Oțelul 1X
    Ceahlăul – FC Vaslui 1

  62. 1. Dinamo – Steaua 1
    2. U Cluj – CSMS Iași X
    3. Concordia – Petrolul 2
    4. Astra – Rapid 1
    5. FC Brașov – CFR Cluj 1X
    6. FC Severin – Pandurii 2
    7. Viitorul – Gloria 1
    8. Gaz Metan – Oțelul X
    9. Ceahlăul – FC Vaslui 2

  63. Dinamo – Steaua X
    U Cluj – CSMS Iași 1
    Concordia – Petrolul 2
    Astra – Rapid 1
    FC Brașov – CFR Cluj X
    FC Severin – Pandurii 1X
    Viitorul – Gloria 1
    Gaz Metan – Oțelul X
    Ceahlăul – FC Vaslui 1

  64. ETAPA A 12-A
    DINAMO – Steaua X2
    Gaz Metan – Oţelul 1
    Ceahlaul – SC Vaslui X
    Concordia – Petrolul 2
    CS Turnu Severin – Pandurii 2
    Astra – Rapid 1
    U Cluj – CSMS Iaşi X
    FC Braşov – CFR Cluj X
    Viitorul – Gloria Bistriţa 1

  65. 10 Mai 2013, 21:00 Dinamo – Steaua 12
    12 Mai 2013, 19:00 U Cluj – CSMS Iași X
    12 Mai 2013, 19:00 Concordia – Petrolul 2
    12 Mai 2013, 21:30 Astra – Rapid 1
    13 Mai 2013, 19:30 FC Brașov – CFR Cluj X
    13 Mai 2013, 19:00 FC Severin – Pandurii 2
    13 Mai 2013, 21:30 Viitorul – Gloria X
    11 Mai 2013, 18:00 Gaz Metan – Oțelul X
    11 Mai 2013, 20:30 Ceahlăul – FC Vaslui X

  66. Etapa 12
    Dinamo – Steaua 1x
    U Cluj – CSMS Iași 1
    Concordia – Petrolul 2
    Astra – Rapid 1
    FC Brașov – CFR Cluj 2
    FC Severin – Pandurii 2
    Viitorul – Gloria 1
    Gaz Metan – Oțelul 1
    Ceahlăul – FC Vaslui 2

  67. Dinamo – Steaua 12
    U Cluj – CSMS Iași X
    Concordia – Petrolul X
    Astra – Rapid 1
    FC Brașov – CFR Cluj 1
    FC Severin – Pandurii 1
    Viitorul – Gloria 1
    Gaz Metan – Oțelul 1
    Ceahlăul – FC Vaslui 1

  68. etapa XII
    Dinamo – Steaua -1
    U Cluj – CSMS Iași -1
    Concordia – Petrolul -2
    Astra – Rapid -1
    FC Brașov – CFR Cluj -1x
    FC Severin – Pandurii – 2
    Viitorul – Gloria -1
    Gaz Metan – Oțelul -1
    Ceahlăul – FC Vaslui -2

  69. Etapa 12

    Dinamo – Steaua 1
    U Cluj – CSMS Iași 1
    Concordia – Petrolul 2
    Astra – Rapid 1
    FC Brașov – CFR Cluj 1X
    FC Severin – Pandurii 2
    Viitorul – Gloria 1
    Gaz Metan – Oțelul 1
    Ceahlăul – FC Vaslui 2

  70. 10 Mai 2013, 21:00 Dinamo – Steaua –
    12 Mai 2013, 19:00 U Cluj – CSMS Iași 1
    12 Mai 2013, 19:00 Concordia – Petrolul 1
    12 Mai 2013, 21:30 Astra – Rapid X
    13 Mai 2013, 19:30 FC Brașov – CFR Cluj 2
    13 Mai 2013, 19:00 FC Severin – Pandurii 2
    13 Mai 2013, 21:30 Viitorul – Gloria 1
    11 Mai 2013, 18:00 Gaz Metan – Oțelul –
    11 Mai 2013, 20:30 Ceahlăul – FC Vaslui 1

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

four × two =