PronoLiga1 2020/21

Prima etapă de #PronoLiga1 de după pauza internațională cauzată de ”dubla” naționalei lui Mirel Rădoi cu Irlanda de Nord și Austria a fost una nu excepțională, cu multe rezultate sub limita ”corigenței”. Doar 11 jucători din cei 73 au trecut clasa. În rest, praf și pulbere.

La finalul rundei, doi jucători s-au instalat pe tron. E vorba de Malawi, fostul lider de acum două etape, și AndreiG, cel care runda anterioară fusese lider solitar. Pe locul 2 avem nu mai puțin de șapte nume, iar pe ultima treaptă de pe podium găsim încă șase. Îi puteți vedea mai jos.

Cei mai buni în etapa a 3-a au fost Daninho și Je, jucători cu un scor bunicel, de 6/9. La polul opus, cu un scor de 1/9, îi găsim pe Ioanițoaia, Radu Sibiu, Aspirantul și Cristiibm.

Clasamentul etapei a 3-a:

Loc Jucător Puncte
1 Daninho 6
2 Je 6
3 Thernandier 5
4 Malawi 5
5 Cristian Andrei 5
6 Cosma Corneliu 5
7 Deki 5
8 DagiHagi 5
9 Raul Brâncovan 5
10 MC 2 5
11 Rdv 5
12 Vraf Etern 4
13 Julian Ross 4
14 Daniel Nazare 4
15 Speedy 4
16 Claudiu B 4
17 Alex B 4
18 DunavPyce 4
19 Draco-RO 4
20 GabrielC 4
21 Ibracadabra 4
22 Dragoș Adrian 4
23 Moty 4
24 Știrbei Vodă 4
25 AndreiG 4
26 Peia Răzvan 4
27 Vladimir Cristea 4
28 Grasu Ratza 4
29 Ana 3
30 Radusmall 3
31 I.M. Darie 3
32 Emil Toma 3
33 Nicu13 3
34 Adrian B 3
35 Anvers 3
36 Claudiu Emanoil 3
37 Cristi 3
38 Bera 3
39 Tiq 3
40 Romeo Gheorghe 3
41 Alecs 3
42 Matadorul 3
43 Mirvio 3
44 Insomniak 74 3
45 Radutimo 2
46 Mișu 2
47 Ionuț Iancu 2
48 Cristian-D. Pop 2
49 Iulian-Emil Varga 2
50 Nelu Jichita 2
51 Costindte 2
52 Voicu Ionel 2
53 Cristi M 2
54 Simontwee 2
55 Ioanitoaia 1
56 Radu Sibiu 1
57 Aspirantul 1
58 Cristiibm 1
59 Cătălin 0
60 Ionut Brânzei 0
61 Allenatore 0
62 Andrei 0
63 Magui Răzvan 0
64 Raul C. 0
65 Dorel 0
66 Sebi Răducu 0
67 Gabriel Dobre 0
68 Pop Andrei Felix 0
69 Radu Gheorghe 0
70 Florin Buiciuc 0
71 Drejan 0
72 Iorghi Dalibor 0
73 Andrei George 0

Clasamentul general la #PronoLiga1:

Loc Jucător Puncte
1 Malawi 17
2 AndreiG 17
3 Thernandier 15
4 Claudiu Emanoil 15
5 Cristian Andrei 15
6 Cosma Corneliu 15
7 Tiq 15
8 Deki 15
9 Peia Răzvan 15
10 GabrielC 14
11 Dragoș Adrian 14
12 Adrian B 14
13 Raul Brâncovan 14
14 Vladimir Cristea 14
15 Vraf Etern 13
16 Ionuț Iancu 13
17 Claudiu B 13
18 DunavPyce 13
19 Draco-RO 13
20 I.M. Darie 13
21 Ibracadabra 13
22 Costindte 13
23 Anvers 13
24 Știrbei Vodă 13
25 Cristi 13
26 Daniel Nazare 12
27 Mișu 12
28 Cristian-D. Pop 12
29 Alex B 12
30 Moty 12
31 DagiHagi 12
32 Alecs 12
33 Matadorul 12
34 Julian Ross 11
35 Speedy 11
36 Ana 11
37 Radusmall 11
38 Simontwee 11
39 Romeo Gheorghe 11
40 MC 2 11
41 Daninho 10
42 Radu Sibiu 10
43 Emil Toma 10
44 Pop Andrei Felix 10
45 Grasu Ratza 10
46 Radutimo 9
47 Cătălin 9
48 Nelu Jichita 9
49 Ionut Brânzei 9
50 Je 9
51 Magui Răzvan 9
52 Voicu Ionel 9
53 Cristiibm 9
54 Nicu13 8
55 Aspirantul 8
56 Bera 8
57 Ioanitoaia 7
58 Iulian-Emil Varga 7
59 Dorel 7
60 Sebi Răducu 7
61 Rdv 7
62 Insomniak 74 7
63 Raul C. 6
64 Radu Gheorghe 6
65 Mirvio 6
66 Andrei George 6
67 Allenatore 5
68 Gabriel Dobre 5
69 Cristi M 5
70 Florin Buiciuc 5
71 Drejan 5
72 Andrei 4
73 Iorghi Dalibor 3

Etapa a 4-a de #PronoLiga1

18 sep 2020, 18:00: Chindia – Hermannstadt 
18 sep 2020, 21:00: Astra – CFR Cluj
19 sep 2020, 19:00: Sepsi – Viitorul
19 sep 2020, 21:45: U Craiova – FC Voluntari
20 sep 2020, 16:30: FC Botoșani – Academica
20 sep 2020, 18:45: UTA – Poli Iași
20 sep 2020, 21:30: FCSB – FC Argeș
21 sep 2020, 21:00: Gaz Metan – Dinamo

MODUL DE PARIERE:

8 meciuri – fiecare jucător va avea la dispoziție 8 pronosticuri simple (de genul 1, X sau 2).

IMPORTANT: NU SE ACCEPTĂ ”DUBLELE” (1x, 12, x2). 

Cum funcționează un JOKER?

În fiecare etapă, echipa Tikitaka va alege un meci care va puncta dublu. Joker-ul, noutatea Ediției a V-a, a fost introdus ca urmare a micșorării numărului de meciuri pe etapă, implicit şi a numărului maxim de puncte pe etapă faţă de edițiile precedente (7 puncte în loc de 9 puncte). El are rolul de a crește suspansul și de a mări șansele de “evadare” ale celor buni. Astfel, un participant poate acumula maxim 8 puncte într-o etapă.

  • Joker-ul etapei: Sepsi-Viitorul

Termen limită pentru primul meci al etapei: 18 septembrie, ora 17:59

ATENȚIE! Pentru a veni în sprijinul celor întârziați, de acum înainte o să luăm în considerare toate pronosticurile! Condiția e ca acestea să fie lăsate înainte de începerea meciurilor

NU UITAȚI! Odată lăsate, pronosticurile nu mai pot fi modificate in timpul etapei!

*Un exemplu de pronosticuri al unei etape îl aveți mai jos!

Se considera FINALE doar rezultatele dupa 90 de minute! În cazul in care un meci va fi decis la masa verde din cauza unor incidente (fani pe teren, căderea nocturnei, retrageri în stil Copos, Apocalipsă, invazii de melci) meciul va fi ANULAT!

ÎNCĂ O ATENȚIE! În cazul nefericit în care sunt probleme cu site-ul, trimiteți pronosticurile pe adresa: contact@tikitaka.ro

Exemplu de pariere:

Chindia – Hermannstadt x
Astra – CFR Cluj 2
Sepsi – Viitorul x
U Craiova – FC Voluntari 1
FC Botoșani – Academica 1
UTA – Poli Iași x
FCSB – FC Argeș 1
Gaz Metan – Dinamo 2

63 COMENTARII

  1. Chindia – Hermannstadt 2
    Astra – CFR Cluj 2
    Sepsi – Viitorul 1
    U Craiova – FC Voluntari 1
    FC Botoșani – Academica 1
    UTA – Poli Iași 2
    FCSB – FC Argeș 1
    Gaz Metan – Dinamo 1

  2. Chindia – Hermannstadt X
    Astra – CFR Cluj 2
    Sepsi – Viitorul 1
    U Craiova – FC Voluntari 1
    FC Botoșani – Academica 1
    UTA – Poli Iași X
    FCSB – FC Argeș 1
    Gaz Metan – Dinamo 1

  3. Chindia – Hermannstadt 2
    Astra – CFR Cluj 2
    Sepsi – Viitorul 1
    U Craiova – FC Voluntari 2
    FC Botoșani – Academica 1
    UTA – Poli Iași 1
    FCSB – FC Argeș 1
    Gaz Metan – Dinamo 1

  4. Chindia – Hermannstadt x
    Astra – CFR Cluj 2
    Sepsi – Viitorul 1
    U Craiova – FC Voluntari 1
    FC Botoșani – Academica 1
    UTA – Poli Iași 1
    FCSB – FC Argeș 1
    Gaz Metan – Dinamo x

  5. Chindia – Hermannstadt 2
    Astra – CFR Cluj 2
    Sepsi – Viitorul 1
    U Craiova – FC Voluntari 1
    FC Botoșani – Academica 1
    UTA – Poli Iași 1
    FCSB – FC Argeș 1
    Gaz Metan – Dinamo 2

  6. Chindia – Hermannstadt 1
    Astra – CFR Cluj 2
    Sepsi – Viitorul 1
    U Craiova – FC Voluntari 1
    FC Botoșani – Academica 1
    UTA – Poli Iași 1
    FCSB – FC Argeș 1
    Gaz Metan – Dinamo X

  7. Chindia – Hermannstadt 2
    Astra – CFR Cluj 2
    Sepsi – Viitorul x
    U Craiova – FC Voluntari 1
    FC Botoșani – Academica 1
    UTA – Poli Iași x
    FCSB – FC Argeș 1
    Gaz Metan – Dinamo 2

  8. Chindia – Hermannstadt x
    Astra – CFR Cluj 2
    Sepsi – Viitorul 2
    U Craiova – FC Voluntari 1
    FC Botoșani – Academica x
    UTA – Poli Iași 1
    FCSB – FC Argeș 1
    Gaz Metan – Dinamo 2

  9. Chindia – Hermannstadt 2
    Astra – CFR Cluj 2
    Sepsi – Viitorul x
    U Craiova – FC Voluntari 1
    FC Botoșani – Academica 1
    UTA – Poli Iași 1
    FCSB – FC Argeș 1
    Gaz Metan – Dinamo 2

  10. Chindia – Hermannstadt 2
    Astra – CFR Cluj 2
    Sepsi – Viitorul x
    U Craiova – FC Voluntari 1
    FC Botoșani – Academica 1
    UTA – Poli Iași X
    FCSB – FC Argeș 1
    Gaz Metan – Dinamo x

  11. Chindia – Hermannstadt x
    Astra – CFR Cluj x
    Sepsi – Viitorul x
    U Craiova – FC Voluntari 1
    FC Botoșani – Academica 1
    UTA – Poli Iași x
    FCSB – FC Argeș 1
    Gaz Metan – Dinamo 1

    • Chindia – Hermannstadt 2
      Astra – cfr 2
      Sepși – viitorul 1
      Craiova – voluntari x
      Botoșani – academica x
      UTA – Iași 1
      Fcsb – Argeș 1
      Gaz metan – Dinamo x

  12. Chindia – Hermannstadt 2
    Astra – CFR Cluj 2
    Sepsi – Viitorul x
    U Craiova – FC Voluntari 1
    FC Botoșani – Academica 1
    UTA – Poli Iași x
    FCSB – FC Argeș 1
    Gaz Metan – Dinamo x

  13. Chindia – Hermannstadt X
    Astra – CFR Cluj X
    Sepsi – Viitorul 2
    U Craiova – FC Voluntari 1
    FC Botoșani – Academica 1
    UTA – Poli Iași 2
    FCSB – FC Argeș 1
    Gaz Metan – Dinamo 2

  14. Chindia – Hermannstadt 1
    Astra – CFR Cluj 2
    Sepsi – Viitorul 1
    U Craiova – FC Voluntari 1
    FC Botoșani – Academica 1
    UTA – Poli Iași x
    FCSB – FC Argeș 1
    Gaz Metan – Dinamo 2

  15. Chindia – Hermannstadt 2
    Astra – CFR Cluj 2
    Sepsi – Viitorul 1
    U Craiova – FC Voluntari 1
    FC Botoșani – Academica 1
    UTA – Poli Iași x
    FCSB – FC Argeș 1
    Gaz Metan – Dinamo 2

  16. Chindia – Hermannstadt x
    Astra – CFR Cluj 2
    Sepsi – Viitorul 1
    U Craiova – FC Voluntari 1
    FC Botoșani – Academica 1
    UTA – Poli Iași 1
    FCSB – FC Argeș 1
    Gaz Metan – Dinamo 2

  17. Chindia – Hermannstadt 2
    Astra – CFR Cluj X
    Sepsi – Viitorul 2
    U Craiova – FC Voluntari X
    FC Botoșani – Academica 1
    UTA – Poli Iași 1
    FCSB – FC Argeș 1
    Gaz Metan – Dinamo 2

  18. Chindia – Hermannstadt 2
    Astra – CFR Cluj X
    Sepsi – Viitorul 1
    U Craiova – FC Voluntari 1
    FC Botoșani – Academica 1
    UTA – Poli Iași 1
    FCSB – FC Argeș 1
    Gaz Metan – Dinamo 2

  19. Chindia – Hermannstadt X
    Astra – CFR Cluj 2
    Sepsi – Viitorul 1
    U Craiova – FC Voluntari 1
    FC Botoșani – Academica X
    UTA – Poli Iași 1
    FCSB – FC Argeș 1
    Gaz Metan – Dinamo X

  20. Chindia – Hermannstadt X
    Astra – CFR Cluj 2
    Sepsi – Viitorul X
    U Craiova – FC Voluntari 1
    FC Botoșani – Academica 1
    UTA – Poli Iași X
    FCSB – FC Argeș X
    Gaz Metan – Dinamo 2

  21. Chindia – Hermannstadt 1
    Astra – CFR Cluj 2
    Sepsi – Viitorul X
    U Craiova – FC Voluntari 1
    FC Botoșani – Academica X
    UTA – Poli Iași 1
    FCSB – FC Argeș 1
    Gaz Metan – Dinamo X

  22. 18 sep 2020, 18:00: Chindia – Hermannstadt X
    18 sep 2020, 21:00: Astra – CFR Cluj 2
    19 sep 2020, 19:00: Sepsi – Viitorul 1
    19 sep 2020, 21:45: U Craiova – FC Voluntari 1
    20 sep 2020, 16:30: FC Botoșani – Academica 1
    20 sep 2020, 18:45: UTA – Poli Iași 1
    20 sep 2020, 21:30: FCSB – FC Argeș 1
    21 sep 2020, 21:00: Gaz Metan – Dinamo 2

  23. Chindia – Hermannstadt 1
    Astra – CFR Cluj 2
    Sepsi – Viitorul 1
    U Craiova – FC Voluntari 1
    FC Botoșani – Academica 1
    UTA – Poli Iași 2
    FCSB – FC Argeș 1
    Gaz Metan – Dinamo 2

  24. FC BOTOSANI – CLINCENI x
    GAZ METAN – DINAMO 1
    UTA ARAD – POLI IAŞI 1
    FCSB – FC ARGEŞ x
    U CRAIOVA – VOLUNTARI 1
    SEPSI – VIITORUL 1
    CHINDIA – SIBIU 1
    ASTRA – CFR x

  25. Chindia – Hermannstadt 2
    Astra – CFR Cluj x
    Sepsi – Viitorul 1
    U Craiova – FC Voluntari 1
    FC Botoșani – Academica 1
    UTA – Poli Iași 1
    FCSB – FC Argeș 1
    Gaz Metan – Dinamo x

  26. Chindia – Hermannstadt 2
    Astra – CFR Cluj x
    Sepsi – Viitorul 1
    U Craiova – FC Voluntari 1
    FC Botoșani – Academica 1
    UTA – Poli Iași 1
    FCSB – FC Argeș 1
    Gaz Metan – Dinamo 2

  27. 18 sep 2020, 18:00: Chindia – Hermannstadt x
    18 sep 2020, 21:00: Astra – CFR Cluj 2
    19 sep 2020, 19:00: Sepsi – Viitorul 1
    19 sep 2020, 21:45: U Craiova – FC Voluntari 1
    20 sep 2020, 16:30: FC Botoșani – Academica 1
    20 sep 2020, 18:45: UTA – Poli Iași 2
    20 sep 2020, 21:30: FCSB – FC Argeș 1
    21 sep 2020, 21:00: Gaz Metan – Dinamo 2

  28. Chindia – Hermannstadt 2
    Astra – CFR Cluj 2
    Sepsi – Viitorul x
    U Craiova – FC Voluntari 1
    FC Botoșani – Academica 1
    UTA – Poli Iași x
    FCSB – FC Argeș 1
    Gaz Metan – Dinamo X

  29. Chindia – Hermannstadt 2
    Astra – CFR Cluj 2
    Sepsi – Viitorul 1
    U Craiova – FC Voluntari 1
    FC Botoșani – Academica 1
    UTA – Poli Iași x
    FCSB – FC Argeș 1
    Gaz Metan – Dinamo x

  30. Chindia – Hermannstadt 2
    Astra – CFR Cluj 2
    Sepsi – Viitorul x
    U Craiova – FC Voluntari 1
    FC Botoșani – Academica 1
    UTA – Poli Iași 1
    FCSB – FC Argeș 1
    Gaz Metan – Dinamo 2

  31. 18 sep 2020, 18:00: Chindia – Hermannstadt – 1
    18 sep 2020, 21:00: Astra – CFR Cluj – 2
    19 sep 2020, 19:00: Sepsi – Viitorul – 2
    19 sep 2020, 21:45: U Craiova – FC Voluntari – x
    20 sep 2020, 16:30: FC Botoșani – Academica – 1
    20 sep 2020, 18:45: UTA – Poli Iași – x
    20 sep 2020, 21:30: FCSB – FC Argeș – 1
    21 sep 2020, 21:00: Gaz Metan – Dinamo – 1

  32. Chindia – Sibiu 1
    Astra – CFR 2
    Sepsi – Viitorul 1
    Craiova – Voluntari x
    Botoșani – Academica 1
    UTA – Iași x
    Steaua – Argeș 2
    Gaz – Dinamo 1

  33. Chindia – Hermannstadt 2
    Astra – CFR Cluj 2
    Sepsi – Viitorul 1
    U Craiova – FC Voluntari 1
    FC Botoșani – Academica X
    UTA – Poli Iași 1
    FCSB – FC Argeș 2
    Gaz Metan – Dinamo X

  34. Chindia – Hermannstadt 1
    Astra – CFR Cluj X
    Sepsi – Viitorul 1
    U Craiova – FC Voluntari x
    FC Botoșani – Academica 1
    UTA – Poli Iași 1
    FCSB – FC Argeș 2
    Gaz Metan – Dinamo 1

  35. Chindia – Hermannstadt X
    Astra – CFR Cluj 1
    Sepsi – Viitorul X
    U Craiova – FC Voluntari 1
    FC Botoșani – Academica X
    UTA – Poli Iași 2
    FCSB – FC Argeș X
    Gaz Metan – Dinamo 1

  36. Chindia – Hermannstadt x
    Astra – CFR Cluj 2
    Sepsi – Viitorul x
    U Craiova – FC Voluntari 1
    FC Botoșani – Academica 1
    UTA – Poli Iași 1
    FCSB – FC Argeș 1
    Gaz Metan – Dinamo X

  37. Chindia – Hermannstadt 2
    Astra – CFR Cluj X
    Sepsi – Viitorul X
    U Craiova – FC Voluntari X
    FC Botoșani – Academica 1
    UTA – Poli Iași 1
    FCSB – FC Argeș X
    Gaz Metan – Dinamo X

  38. 18 sep 2020, 18:00: Chindia – Hermannstadt 2
    18 sep 2020, 21:00: Astra – CFR Cluj 2
    19 sep 2020, 19:00: Sepsi – Viitorul x
    19 sep 2020, 21:45: U Craiova – FC Voluntari 1
    20 sep 2020, 16:30: FC Botoșani – Academica 1
    20 sep 2020, 18:45: UTA – Poli Iași 1
    20 sep 2020, 21:30: FCSB – FC Argeș 2
    21 sep 2020, 21:00: Gaz Metan – Dinamo 2

  39. Chindia – Hermannstadt 2
    Astra – CFR Cluj 2
    Sepsi – Viitorul 1
    U Craiova – FC Voluntari 1
    FC Botoșani – Academica 1
    UTA – Poli Iași 2
    FCSB – FC Argeș 1
    Gaz Metan – Dinamo 1

  40. Chindia – Hermannstadt x
    Astra – CFR Cluj 2
    Sepsi – Viitorul 2
    U Craiova – FC Voluntari 1
    FC Botoșani – Academica x
    UTA – Poli Iași x
    FCSB – FC Argeș 1
    Gaz Metan – Dinamo 2

  41. Chindia – Hermannstadt 2
    Astra – CFR Cluj 2
    Sepsi – Viitorul x
    U Craiova – FC Voluntari 1
    FC Botoșani – Academica 1
    UTA – Poli Iași 1
    FCSB – FC Argeș 1
    Gaz Metan – Dinamo 2

  42. 18 sep 2020, 18:00: Chindia – Hermannstadt x
    18 sep 2020, 21:00: Astra – CFR Cluj 2
    19 sep 2020, 19:00: Sepsi – Viitorul 2
    19 sep 2020, 21:45: U Craiova – FC Voluntari 1
    20 sep 2020, 16:30: FC Botoșani – Academica 1
    20 sep 2020, 18:45: UTA – Poli Iași 1
    20 sep 2020, 21:30: FCSB – FC Argeș 2 (2 Dacă se joaca pe 20.09; 1 Dacă se reprogrameaza)
    21 sep 2020, 21:00: Gaz Metan – Dinamo x

  43. Chindia – Hermannstadt x
    Astra – CFR Cluj 2
    Sepsi – Viitorul x
    U Craiova – FC Voluntari 1
    FC Botoșani – Academica 1
    UTA – Poli Iași 2
    FCSB – FC Argeș 2
    Gaz Metan – Dinamo 2

  44. Chindia – Hermannstadt X
    Astra – CFR Cluj 2
    Sepsi – Viitorul X
    U Craiova – FC Voluntari 1
    FC Botoșani – Academica 1
    UTA – Poli Iași 1
    FCSB – FC Argeș X
    Gaz Metan – Dinamo 2

  45. Chindia – Hermannstadt 2
    Astra – CFR Cluj 2
    Sepsi – Viitorul 1
    U Craiova – FC Voluntari 1
    FC Botoșani – Academica 1
    UTA – Poli Iași 1
    FCSB – FC Argeș X
    Gaz Metan – Dinamo 2

  46. Chindia – Hermannstadt 2
    Astra – CFR Cluj X
    Sepsi – Viitorul X
    U Craiova – FC Voluntari 1
    FC Botoșani – Academica 1
    UTA – Poli Iași 1
    FCSB – FC Argeș 1
    Gaz Metan – Dinamo 2

  47. Chindia – Hermannstadt 2
    Astra – CFR Cluj 2
    Sepsi – Viitorul X
    U Craiova – FC Voluntari 1
    FC Botoșani – Academica 1
    UTA – Poli Iași 1
    FCSB – FC Argeș 1
    Gaz Metan – Dinamo 1

  48. Chindia – Hermannstadt 2
    Astra – CFR Cluj 2
    Sepsi – Viitorul 2
    U Craiova – FC Voluntari 1
    FC Botoșani – Academica x
    UTA – Poli Iași 1
    FCSB – FC Argeș 1
    Gaz Metan – Dinamo 2

  49. Chindia – Hermannstadt x
    Astra – CFR Cluj 2
    Sepsi – Viitorul x
    U Craiova – FC Voluntari 1
    FC Botoșani – Academica 1
    UTA – Poli Iași 1
    FCSB – FC Argeș x
    Gaz Metan – Dinamo 1

  50. Chindia – Hermannstadt 1
    Astra – CFR Cluj 2
    Sepsi – Viitorul 1
    U Craiova – FC Voluntari x
    FC Botoșani – Academica 2
    UTA – Poli Iași 1
    FCSB – FC Argeș 2
    Gaz Metan – Dinamo 2

  51. Chindia – Hermannstadt x
    Astra – CFR Cluj 2
    Sepsi – Viitorul x
    U Craiova – FC Voluntari 1
    FC Botoșani – Academica 1
    UTA – Poli Iași x
    FCSB – FC Argeș 1
    Gaz Metan – Dinamo 2

  52. Chindia – Hermannstadt 2
    Astra – CFR Cluj 2
    Sepsi – Viitorul 2
    U Craiova – FC Voluntari 1
    FC Botoșani – Academica 1
    UTA – Poli Iași 1
    FCSB – FC Argeș x
    Gaz Metan – Dinamo x

  53. Chindia – Hermannstadt x
    Astra – CFR Cluj 2
    Sepsi – Viitorul 1
    U Craiova – FC Voluntari 1
    FC Botoșani – Academica 1
    UTA – Poli Iași 1
    FCSB – FC Argeș 1
    Gaz Metan – Dinamo 2

  54. Chindia – Hermannstadt X
    Astra – CFR Cluj X
    Sepsi – Viitorul 1
    U Craiova – FC Voluntari 1
    FC Botoșani – Academica 1
    UTA – Poli Iași 1
    FCSB – FC Argeș X
    Gaz Metan – Dinamo 2

  55. 18 sep 2020, 18:00: Chindia – Hermannstadt 2
    18 sep 2020, 21:00: Astra – CFR Cluj 2
    19 sep 2020, 19:00: Sepsi – Viitorul 1
    19 sep 2020, 21:45: U Craiova – FC Voluntari x
    20 sep 2020, 16:30: FC Botoșani – Academica 1
    20 sep 2020, 18:45: UTA – Poli Iași 1
    20 sep 2020, 21:30: FCSB – FC Argeș x
    21 sep 2020, 21:00: Gaz Metan – Dinamo 1

  56. Chindia – Hermannstadt 2
    Astra – CFR Cluj 2
    Sepsi – Viitorul x
    U Craiova – FC Voluntari x
    FC Botoșani – Academica 1
    UTA – Poli Iași 1
    FCSB – FC Argeș 1
    Gaz Metan – Dinamo x

  57. Chindia-Hermanstand x
    Astra-Cluj2
    Sepsi-Viitorul 1
    Craiova-Voluntari 1
    Botosani-Acdemica 1
    Uta-Iasix
    Fcsb-Arges1
    Gaz Metan-FCdinamox

  58. Chindia-hermanstadt 2
    Astr-cfr Cluj x
    Sepsi-viitorul 1
    Craiova-voluntari 1
    Botosani-academica x
    Uta-poli Iași 1
    Fcsb-fc Arges x
    Gaz metan-dinamo 1

  59. Chindia – Hermannstadt x
    Astra – CFR Cluj x
    Sepsi – Viitorul x
    U Craiova – FC Voluntari 1
    FC Botoșani – Academica 1
    UTA – Poli Iași x
    FCSB – FC Argeș x
    Gaz Metan – Dinamo 2

  60. Astra – CFR Cluj x
    Sepsi – Viitorul 1
    U Craiova – FC Voluntari 1
    FC Botoșani – Academica 1
    UTA – Poli Iași 2
    FCSB – FC Argeș 1
    Gaz Metan – Dinamo 2

  61. 18 sep 2020, 21:00: Astra – CFR Cluj 2
    19 sep 2020, 19:00: Sepsi – Viitorul 2
    19 sep 2020, 21:45: U Craiova – FC Voluntari 1
    20 sep 2020, 16:30: FC Botoșani – Academica x
    20 sep 2020, 18:45: UTA – Poli Iași 1
    20 sep 2020, 21:30: FCSB – FC Argeș 1
    21 sep 2020, 21:00: Gaz Metan – Dinamo 2

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

19 − 5 =